Snelstartgids CJB1BJ0ALAEA
www.sar-tick.com Dit apparaat voldoet aan de van toepassing zijnde nationale SARlimieten van 2,0W/kg. U kunt de specifieke maximum SARwaarden vinden in het gedeelte Elektromagnetische Straling van deze gebruiksaanwijzing. Wanneer u het apparaat draagt of gebruikt terwijl u het op uw lichaam draagt, moet u een goedgekeurd accessoire, zoals een houder, gebruiken of anderszins zorgen voor een afstand van 5 mm tot het lichaam om te voldoen aan de vereisten voor blootstelling aan radiogolven.
Volg de regels of voorschriften in ziekenhuizen en zorginstellingen. Zet uw apparaat uit in de buurt van medische apparatuur. Schakel uw apparaat uit aan boord van een vliegtuig. Het apparaat kan interferentie veroorzaken met het besturingssysteem van het vliegtuig. Schakel uw apparaat uit in de buurt van gevoelige elektronische apparaten. Het apparaat kan de juiste werking hiervan beïnvloeden. Probeer niet om uw apparaat of accessoires te demonteren.
Volg wetten en regelgeving bij gebruik van het apparaat. Respecteer de privacy en wettelijke rechten van anderen bij gebruik van uw apparaat. Geadviseerd wordt het apparaat alleen te gebruiken in een omgeving met een temperatuur tussen -10°C en 50°C en een luchtvochtigheid tussen 10% en 90%. LADERS Netstroomladers moeten worden gebruikt bij temperaturen tussen 0°C en 40°C. De laders die geschikt zijn voor uw mobiele apparaat voldoen aan de veiligheidseisen voor computer- en kantoorapparatuur.
1.1 Inhoud van het pakket LINK 3G USB-kabel Snelstartgids USB-oplader 1.
1.
Gebruik de knoppen op het apparaat als volgt: (De opening voor het opnieuw instellen van het apparaat vindt u wanneer u de achterklep opent waar 'RESET' op staat) Knop Aan/uiten WPSknop Opnieuw instellen Beschrijving Houd de Aan/uit- en WPS-knop 2 seconden ingedrukt om het terminalapparaat in of uit te schakelen. Dubbelklik op de aan/uit-knop om de WPS-modus in te schakelen. WPS-modus wordt automatisch uitgeschakeld als er binnen 2 minuten geen WPS-verbinding kan worden gemaakt.
1.4 Het apparaat aanzetten Stap 1: Verwijder de achterklep bij de hoek die hieronder wordt aangegeven en plaats uw SIM-kaart en vervolgens de accu in het apparaat. Plaats de achterklep terug. 1 2 Stap 2: Houd de Aan/uit- en WPS-knop 2 seconden ingedrukt om het apparaat in of uit te schakelen. 1.
LED Kleur Wat gebeurt er inschakelen. Geregistreerd Verbonden Geen signaal (geen Blauw service, beperkte Signaal service, geen SIM-kaart, ongeldige SIM-kaart, pincodevergrendeling enzovoort) WPS invoeren inschakelen.
1.6 Verbinding maken in Wi-Fi modus SSID: U vindt de SSID-gegevens op de sticker naast de opening voor het opnieuw instellen aan de binnenkant van het apparaat. Stap 1: Gebruik de Wi-Fi manager van het apparaat dat Wi-Fi ondersteunt om het netwerk te selecteren (SSID). • Met een Windows PC: Klik met de rechtermuisknop op Draadloze netwerkverbinding op de taakbalk en selecteer: Beschikbare netwerken weergeven. Kies SSID uit de lijst van beschikbare netwerken.
Administrator Wachtwoord: • Aanmeld wachtwoord: Stel het aanmeldingswachtwoord in. Wi-Fi Instellingen: • SSID: De netwerknaam van het apparaat. • Beveiliging: De beveiligingsmodus instellen voor de Wi-Fi-verbinding. 3. Het apparaat opladen Er zijn twee manieren om uw apparaat op te laden. Opladen met de USB-oplader Opladen met de USB-oplader Sluit de oplader aan op het stopcontact, sluit de USB-kabel aan op de oplader en sluit vervolgens de LINK 3G aan op de USB-kabel. Het opladen zal dan beginnen.
4. Certificering WEEE Goedkeuring Het apparaat is in overeenstemming met de essentiële eisen en andere relevante bepalingen van de Waste Electrical and Electronic Equipment Richtlijn 2012/19/EU (WEEE Richtlijn). Dit symbool op het apparaat betekent dat dit product moet worden ingeleverd bij een special inzamelpunt, wanneer u het afdankt: - gemeentelijke vuilstortplaatsen met speciale bakken voor dit type afval; - Inzamelbakken op de verkooppunten.
RoHS Goedkeuring Het apparaat is in overeenstemming met de beperking van het gebruik van bepaalde gevaarlijke stoffen in de electrical and electronic equipment Richtlijn 2011/65/EU (RoHS Richtlijn). Elektromagnetische Straling Een mobiel apparaat mag pas op de markt worden gebracht wanneer is aangetoond dat hij voldoet aan de internationale eisen (ICNIRP) of aan de eisen van Europese Richtlijn 1999/5/EG (de “R&TTE Richtlijn”).
Bij tests voor SAR worden de standaardposities gebruikt. Het apparaat maakt tijdens de tests in alle frequentiebanden gebruik van het hoogst toegestane energieniveau. De hoogste SAR-waarden onder de ICNIRP-richtlijnen voor dit apparaatmodel zijn: De hoogste SAR-waarde voor dit model en omstandigheden waaronder deze is vastgelegd.
blootstelling willen beperken, het apparaat uit de buurt van hun hoofd en lichaam moeten houden tijdens gebruik of het minder lang te gebruiken. Ga voor meer informatie naar www.alcatelonetouch.com Nadere informatie over elektromagnetische velden en de volksgezondheid is te vinden op de website: http://www.who.int/peh-emf Dit apparaat is voorzien van een ingebouwde antenne. Voor een optimale werking moet u deze niet aanraken of beschadigen.
vanaf de datum die staat vermeld op uw originele aankoopnota, tenzij uitdrukkelijk anders is bepaald. Volgens deze garantievoorwaarden dient u onmiddellijk de verkoper op de hoogte te brengen van gebreken aan uw apparaat en de aankoopnota te overhandigen. De verkoper of het onderhoudscentrum zal dan besluiten het apparaat afhankelijk van het defect te vervangen of te repareren. Op het gerepareerde of vervangen apparaat wordt EEN (1) maand garantie gegeven, tenzij in de wet anders is bepaald.
8) Storingen met van buiten komende oorzaken (bijv.straling door andere apparatuur, spanningsschommelingen in het elektriciteitsnet), 9) Gebrekkige verbindingen ten gevolge van slechte propagatie van het radiosignaal of van het ontbreken van radiodekking door grondstations. Garantie op het apparaat vervalt ook indien de merktekens of serienummers zijn verwijderd of gewijzigd. Garantie op het apparaat dekt ook verborgen gebreken (gebreken als gevolg van ontwerp of productie, enz.).