CARAVAN MANUAL RM 4270 RM 4271 Deutsch English Français Italiano Español Typ C40 / 110 821 2663-03 Seite page page pagina pagina 1 7 13 19 25 Svenska Dansk Norsk Nederlands Suomi Português sida side side pag. sivu cara 31 37 43 49 55 61 T.B.
GEBRUIKS- EN INSTALLATIE-AANWIJZINGEN VOOR ELECTROLUX KOELKASTEN INTRODUKTIE INHOUDSOPGAVE Mevrouw, Mijnheer, GEBRUIKSAANWIJZING . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50 Met de keuze en de aanschaf van deze koelkast heeft u zich verzekerd van een kwaliteitsprodukt. BEDIENINGSELEMENTEN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50 STARTEN VAN DE KOELKAST . . . . . . . . . . . . . .
5. Schakelaar (F) inschakelen. Het knipperen van de schakelaar, begeleid door een tikkend geluid, geven aan dat vonken aan de brander verzorgd worden. GEBRUIKSAANWIJZING BEDIENINGSELEMENTEN 6. De knop (D) indrukken, waardoor de vlambeveiliging zich opent en het gas naar de brander stroomt. De koelkast kan zowel op 230 V, 12 V als op flessengas werken. De keuze van een van deze energiebronnen wordt gemaakt door middel van de bedieningselementen zoals getoond in figuur 3. 7.
REGELEN VAN DE TEMPERATUUR ONTDOOIEN VAN DE KOELKAST De positie-indikaties hebben betrekking op figuur 3. Op de vriezende verdamper vlakken ontstaat rijp. Laat de rijpvorming niet te veel worden omdat het als een isolator werkt. Wij adviseren de koelkast te ontdooien als de rijplaag dikker dan 3 mm geworden is. Nadat de koelkast gestart is duurt het enkele uren alvorens de koelruimte koud wordt. Bij gebruik op 230 V wordt de inwendige temperatuur geregeld door een thermostaat.
ALS DE KOELKAST NIET GOED WERKT... ● De koelkast regelmatig ontdooid wordt. Kontroleer de volgende punten voor u een servicedienst waarschuwt: ● Spijzen en dranken met een sterke geur goed verpakt zijn. 1. De aanwijzingen voor het starten zijn nauwkeurig opgevolgd. ● De ventilatie-openingen nergens bedekt zijn. ● De koelkast schoon en droog gemaakt is en de deur open staat, als hij voor langere tijd niet gebruikt wordt. 2. De koelkast staat waterpas in alle richtingen.
● Aaan de bovenzijde van de deur zitten twee kunstofplaatjes waarmee de alternatieve openingen voor de transportbeveiligingsopeningen zijn afgedekt. Deze plaatjes voorzichtig loswrikken en verwisselen. De koelkast wordt zover in de nis geschoven dat voorkant van koelkast en voorkant van nis samenvallen (achter het koelaggregaat moeten 10 - 20 mm vrij blijven). ● Plaats de deur op pen en breng pen, met het toebehoren, weer aan.
Afvoer van verbrandingsgassen ELEKTRISCHE AANSLUITING De ruimte tussen de koelkast en de wand van uw voertuig (fig. 6) is van het woongedeelte afgescheiden. Zo kan er geen koude tocht ontstaan (kamperen in de winter) en kunnen de verbrandingsgassen niet in de wagen vordringe. Daarom is het niet nodig een uitlaat voor de gassen te installeren; deze worden samen met de ventilatielucht afgevoerd door het bovenste rooster. 230 V aansluiting Kontroleer het typeplaatje; daar moet 230 V op staan.