Gebruikershandleiding Digitale Video Memo
Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 2 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
INHOUD 7 8 1. Functies 2. 3. Inhoud van de verpakking Hoe de Video Memo op te laden 4. 5. Hoofdfuncties en werking Hoe de Video Memo aan/uit te zetten 6. Hoe een bericht op te nemen 16 7. Hoe het bericht weer te geven 19 8. Reset 9. Specificaties 10. Verwijdering 8 11 13 20 22 23 Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 3 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Dank u voor het aanschaffen van deze EnVivo Digitale Video Memo. We raden u aan om deze handleiding zorgvuldig door te lezen voordat u het apparaat in gebruik neemt. Alle informatie in deze handleiding kan om technische redenen veranderen zonder vooraankondiging. Neem contact op met onze hotline voor service na aankoop. Lees aandachtig de volgende instructies voor uw veiligheid en bescherming tegen beschadiging van uw eigendom.
• Gebruik de video memo niet in extreem warme, koude, stoffige of vochtige omgevingen. • Voorkom contact met harde voorwerpen, aangezien dit kan leiden tot beschadiging van de behuizing, batterijuitval of beschadiging van de hardware. • Voorkom vallen van de video memo vanaf een hoge plaats, aangezien dit kan leiden tot beschadiging van de hardware. • De video memo is niet waterdicht, zorg dus dat er geen vloeistof in het apparaat komt.
• Maak de buitenkant niet schoon met alcohol, benzeen of thinner. • Het apparaat niet zelf openen, uit elkaar halen of wijzigen. • Plaats nooit zware objecten op de video memo. • Als de video memo niet aan uw koelkast kan worden bevestigd met de magneet, gebruik de meegeleverde velcro sticker. • Richt de camera niet in direct zonlicht of andere sterke lichtbronnen, aangezien dit de optische componenten kan beschadigen.
1. Functies 1. 1.8-inch TFT true color scherm. 2. Ingebouwde luidspreker. 3. Ingebouwde microfoon en camera voor opname. 4. Kan één bericht opnemen en opslaan. 5. Speel de opgenomen video af door op de ‘Play’ knop te drukken. 6. Ingebouwde herlaadbare lithium batterij. 7. Ingebouwde magneet. Plak hem direct aan de koelkast, of gebruik de meegeleverde sticker.
2. Inhoud van de verpakking Digitale Video Memo USB kabel Sticker x 2 Gebruikershandleiding Garantiekaart 3. Hoe de Video Memo op te laden U kunt de Video Memo opladen via uw computer. Verbind de Video Memo met de computer via de meegeleverde USB kabel. Het opladen zal automatisch beginnen. Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 8 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 9 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Eerst zal het scherm "charging" weergeven. Daarna gaat het scherm uit en blijft het rode LED lampje branden. Wanneer het opladen is voltooid zal het rode LED lampje uitgaan. Opmerking: De eerste drie keer dat u de Video Memo oplaadt, dient u deze continu te laden gedurende 12 uur om de prestaties van de batterij te verbeteren. Kijk op www.teknihall.
4. Hoofdfuncties en werking Microfoon Camera Rood LED lampje Blauw LED lampje Play Luidspreker Aan/Uit Opname Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 11 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Reset USB Microfoon: Voor stem opname Camera: Voor video opname Play: Speel opgenomen bericht af Opname: Bericht opnemen en opslaan Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 12 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Aan/Uit: Reset: USB: Power aan/uit De Video Memo resetten Om op te laden LED lampjes Rood lampje aan Blauw lampje knippert Status Bezig met opladen Bericht waarschuwing Kijk op www.teknihall.nl voor de nieuwste firmware updates Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 13 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
5. Hoe de Video Memo aan/uit te zetten Om in te schakelen: Houd de ‘Power’ knop gedurende 3-5 seconden ingedrukt. Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 14 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Om uit te schakelen: Houd de ‘Power’ knop gedurende 3-5 seconden ingedrukt. Als het apparaat gedurende één minuut niet wordt gebruikt, zal hij automatisch uitschakelen. Het apparaat zal eveneens uitschakelen als de batterij leeg is. Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 15 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
6. Hoe een bericht op te nemen Met de EnVivo Video Memo kunt u een bericht tot 30 seconden opnemen. 1. Zet de Video Memo aan. 2. Richt de camera en houdt de ‘Opname’ knop gedurende twee seconden ingedrukt. U kunt een rood icoon zien knipperen in de linker bovenhoek. Dit geeft aan dat de Video Memo is begonnen met opnemen. Na 26 seconden zal een terugtel bericht aftellen van 5 naar 1 en daarna het bericht automatisch opslaan.
ingedrukt houden om het bericht op te slaan. 3. Het blauwe LED lampje zal gaan knipperen om aan te geven dat er een bericht staat op de Video Memo. Opmerking: Als u een nieuw bericht opneemt, zal dit automatisch het oude bericht vervangen. Kijk op www.teknihall.nl voor de nieuwste firmware updates Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 17 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
Opname Er staat een bericht op de Video Memo Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 18 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
7. Hoe het bericht weer te geven 1. Zet de Video Memo aan. 2. Druk op de ‘Play’ knop om het bericht weer te geven. Kijk op www.teknihall.nl voor de nieuwste firmware updates Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 19 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
3. De Video Memo zal na afspelen automatisch naar stand-by modus gaan. U kunt nieuw bericht opnemen op apparaat uitschakelen. het de een het Opmerking: Het blauwe LED lampje zal stoppen met knipperen nadat u het bericht bekeken heeft. 8. Reset Als de Video Memo als gevolg van onjuist gebruik is vastgelopen, gebruik een naald om op de ‘Reset’ knop binnenin het gaatje aangegeven op de afbeelding hieronder te drukken.
De videomemo zal resetten daarna weer normaal werken. en RESET Kijk op www.teknihall.nl voor de nieuwste firmware updates Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 21 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
9. Specificaties Pixels Schermresolutie Perspectief Batterijcapaciteit Opnametijd Bewaartemperatuur Bedrijfstemperatuur Gewicht Afmetingen 300,000 128X160 680 180mA 30 seconden -10C0-70C0 -10C0-60C0 Ongeveer 45g (L) 68,0 mm X (B) 63,0 mm X (H) 11,5 mm Kijk op www.teknihall.nl voor de nieuwste firmware updates Voor Nederlandstalige ondersteuning neemt u contact op met Teknihall support: 0900 400 2001 De gesprekskosten bedragen 0,18 €/minuut 22 info@teknihall.nl / www.teknihall.nl.
10. Verwijdering Elektrische en elektronische apparatuur (EEE) bevat materialen, delen en inhoud die gevaarlijk kunnen zijn voor het milieu en schadelijk voor de menselijke gezondheid als afval bestaande uit elektrische en elektronische apparatuur (WEEE) niet correct wordt weggegooid. Apparaten die gemarkeerd zijn met het WEEE logo (te zien links), zouden niet met het huishoudafval weggegooid moeten worden.