S450H
EG-VERKLARING VAN OVEREENSTEMMING VOOR MACHINES (RICHTLIJN 2006/42/EG) Fabrikant: FAAC S.p.A. Adres: Via Calari, 10 - 40069 Zola Predosa BOLOGNA - ITALIË verklaart dat: de aandrijving mod.
S450H 1 1.1 AFMETINGEN BESCHRIJVING EN TECHNISCHE EIGENSCHAPPEN Het automatische systeem FAAC S450H voor vleugelpoorten bestaat uit een monoblok dat is samengesteld uit een elektrische pomp en een hydraulische zuiger die de beweging overbrengt naar de vleugel.
- Indien vanwege de constructie van de poort een solide montage van de voorbevestiging niet mogelijk is, dan moet op de constructie van de vleugel een stevige bevestigingssteun worden aangebracht. - Het is raadzaam om alle bevestigingspennen te smeren - De openingen sluitingsaanslagen moeten altijd aanwezig zijn - Zorg er met name voor dat de stang van de aandrijving niet beschadigd raakt 3.2 INSTALLATIEWAARDEN 3.2.
3.2.2 TOEPASSING MET BEVESTIGING BEUGEL AAN ZIJMUUR LET OP: De achterbeugel mag absoluut niet worden doorgezaagd Bepaal de montagepositie van de aandrijving aan de hand van figuren 41 en 51 en tabel 2. B1 D1 B1 85 1060 D1 Z a Maten in millimeters Z 50 75 INSTALLATIEWAARDE “ B1 ” (ZIE FIGUUR 41-51) Waarden in millimeters B1 TAB.2 D1 Fig.51 Fig.
3. 3.3 INSTALLATIE VAN DE AANDRIJVINGEN 1. Controleer of de achterbevestiging exact horizontaal is en bevestig hem aan de steunpilaar door middel van lassen of door middel van geschikte schroeven, pluggen of schroefdraadkoppelingen, waarbij de maten in Tab.1 in acht moeten worden genomen. (De achterbevestiging mag nooit worden doorgesneden en moet met de tekst “UP” naar boven worden aangebracht, zoals aangegeven in figuur 6 ref. a) 4. 5.
openingshoek wordt bereikt. (Fig. 14). 15. Bevestig de aandrijving aan de voorbevestiging (Fig. 15). 16. Verwijder de ontluchtingsschroef (Fig. 16 ref. a) en let er daarbij met name op dat de o-ring op zijn plaats blijft. 17. Monteer de metalen afscherming zoals aangegeven in figuur 16, zet de trekschroeven erin en draai ze vast. 18. Monteer de kabel aan de aandrijving door hem met de twee bijgeleverde schroeven te bevestigen zoals in figuur 17.
4 HANDMATIGE BEDIENING De modellen S450H SB hebben geen ontgrendeling aangezien het, dankzij een speciale configuratie van de distributieflens, niet nodig is de aandrijving te ontgrendelen om de vleugel handmatig te bewegen. Indien het nodig is de poort handmatig te bedienen vanwege een stroomonderbreking of als het automatische systeem slecht functioneert, dan moet het ontgrendelmechanisme worden gebruikt. 1) Doe de beschermdop omhoog (Fig. 18, ref. a) en steek de meegeleverde sleutel in het slot (Fig.
Fig.
Le descrizioni e le illustrazioni del presente manuale non sono impegnative. La FAAC si riserva il diritto, lasciando inalterate le caratteristiche essenziali dell’apparecchiatura, di apportare in qualunque momento e senza impegnarsi ad aggiornare la presente pubblicazione, le modifiche che essa ritiene convenienti per miglioramenti tecnici o per qualsiasi altra esigenza di carattere costruttivo o commerciale. The descriptions and illustrations contained in the present manual are not binding.