LASERJET ENTERPRISE FLOW MFP Gids met informatie over garantie en juridische informatie 2 M525c
HP LaserJet Enterprise flow MFP M525 Gids met informatie over garantie en juridische informatie
Copyright en licentie Handelsmerken © 2012 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. ENERGY STAR en het ENERGY STAR-logo zijn in de Verenigde Staten gedeponeerde merken. Verveelvoudiging, bewerking en vertaling zonder voorafgaande schriftelijke toestemming zijn verboden, behalve zoals toegestaan door het auteursrecht. De informatie in dit document kan zonder vooraankondiging worden gewijzigd.
Inhoudsopgave 1 Service en ondersteuning .................................................................................................. 1 Beperkte garantieverklaring van Hewlett-Packard ......................................................................... 2 De Premium Protection Warranty van HP: Beperkte-garantieverklaring voor LaserJettonercartridges ........................................................................................................................
Verzenden ................................................................................ 21 Inzameling buiten de V.S. ......................................................................... 21 Papier .................................................................................................................... 21 Materiaalbeperkingen ............................................................................................. 21 Afdanken van afvalapparatuur door gebruikers .........................
1 NLWW Service en ondersteuning ● Beperkte garantieverklaring van Hewlett-Packard ● De Premium Protection Warranty van HP: Beperkte-garantieverklaring voor LaserJet-tonercartridges ● Beleid van HP ten aanzien van benodigdheden van derden ● Anti-namaakwebsite van HP ● Op de tonercartridge opgeslagen gegevens ● Licentieovereenkomst voor eindgebruikers ● OpenSSL ● Garantieservice voor reparaties door de klant ● Klantondersteuning 1
Beperkte garantieverklaring van Hewlett-Packard HP PRODUCT DUUR VAN DE BEPERKTE GARANTIE HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c Eén jaar on-site garantie HP garandeert u, de eindgebruiker en klant, dat de HP-hardware en -accessoires vanaf de datum van aankoop voor de duur van bovengenoemde garantieperiode vrij zullen zijn van materiaal- en constructiefouten.
OF INCIDENTELE SCHADE, GEVOLGSCHADE (WAARONDER INKOMSTENDERVING EN GEGEVENSVERLIES) NOCH VOOR ANDERE SCHADE, ONGEACHT OF DEZE SCHADE VOORTVLOEIT UIT EEN CONTRACT, ONRECHTMATIGE DAAD OF ANDERSZINS. Sommige landen/regio's, staten of provincies staan beperking van een geïmpliceerde garantie niet toe, waardoor de bovenstaande beperking of uitsluiting misschien niet op u van toepassing is.
De Premium Protection Warranty van HP: Beperktegarantieverklaring voor LaserJet-tonercartridges HP garandeert dat dit HP-product geen materiaal- en productiefouten bevat.
Beleid van HP ten aanzien van benodigdheden van derden Hewlett-Packard Company kan het gebruik van tonercartridges die niet door HP zijn vervaardigd (nieuw of opnieuw gevuld), niet aanbevelen. OPMERKING: Het gebruik van tonercartridges die niet van HP zijn, of het gebruik van nagevulde tonercartridges in printerproducten van HP heeft geen invloed op de garantie die aan de klant is gegeven of op ondersteuningsovereenkomsten van HP die met de klant zijn afgesloten.
Anti-namaakwebsite van HP Ga naar www.hp.com/go/anticounterfeit wanneer u een tonercartridge van HP hebt geïnstalleerd en er een melding op het bedieningspaneel verschijnt dat de cartridge niet van HP is. HP helpt u te bepalen of de desbetreffende cartridge een echt HP-product is en stappen te ondernemen om het probleem op te lossen.
Op de tonercartridge opgeslagen gegevens De tonercartridges van HP die in dit apparaat worden gebruikt, bevatten een geheugenchip die de werking van het apparaat ondersteunt.
Licentieovereenkomst voor eindgebruikers LEES DIT DOCUMENT AANDACHTIG DOOR VOORDAT U DIT SOFTWAREPRODUCT IN GEBRUIK NEEMT: Deze licentieovereenkomst voor eindgebruikers ("LVE")is een contract tussen (a) u (een persoon of de organisatie die u vertegenwoordigt) en (b) Hewlett-Packard Company ("HP") die van toepassing is op uw gebruik van het softwareproduct ("de Software").
software waarvan HP heeft aangegeven dat deze in aanmerking komt voor de Upgrade. Voor zover de Upgrade in de plaats treedt van de originele HP-software, mag u dergelijke HP-software niet langer gebruiken. Deze Eindgebruikersovereenkomst is van toepassing op elke Upgrade, tenzij HP andere voorwaanden levert bij de Upgrade. In geval van een conflict tussen deze Eindgebruikersovereenkomst en dergelijke andere voorwaarden, prevaleren de andere voorwaarden. 4. NLWW OVERDRACHT. a. Overdracht aan derden.
ESSENTIËLE DOEL BEANTWOORDT. In sommige staten of andere jurisdicties is een uitsluiting of beperking van incidentele schade of gevolgschade niet toegestaan, dus de bovenstaande uitsluiting of beperking is mogelijk niet op u van toepassing. 9. U.S. GOVERNMENT ALS KLANT. Software is volledig ontwikkeld op particuliere kosten. Alle Software is commerciële computersoftware in de zin van de toepasselijke regelgeving voor verwerving. Derhalve zijn overeenkomstig US FAR 48 CFR 12.212 en DFAR 48 CFR 227.
OpenSSL Dit apparaat bevat software die door het OpenSSL Project is ontwikkeld voor gebruik in de OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/) DEZE SOFTWARE WORDT DOOR HET OpenSSL PROJECT GELEVERD IN DE HUIDIGE STAAT EN ELKE WAARBORG, EXPLICIET OF IMPLICIET, INCLUSIEF, ZONDER BEPERKING, WAARBORGEN VAN VERKOOPBAARHEID OF GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL, WORDT AFGEWEZEN.
Garantieservice voor reparaties door de klant Voor apparaten van HP is een groot aantal onderdelen verkrijgbaar waarmee de klant zelf reparaties kan uitvoeren: Customer Self Repair (CSR). Hiermee wordt reparatietijd tot een minimum beperkt en krijgt u grotere flexibiliteit in het vervangen van kapotte onderdelen. Als HP tijdens de diagnose merkt dat reparatie kan gebeuren middels een CSR-onderdeel, wordt dat onderdeel onmiddellijk als vervanging naar u opgestuurd.
Klantondersteuning Telefonische ondersteuning voor uw land/regio Zorg dat u de productnaam, het serienummer, de aankoopdatum en een probleemomschrijving bij de hand hebt. NLWW Telefoonnummers voor land/regio vindt u op de folder in de doos van het product of op www.hp.com/support/. 24-uurs ondersteuning via internet www.hp.com/support/ljflowMFPM525 Download hulpprogramma's, drivers en digitale informatie www.hp.
14 Hoofdstuk 1 Service en ondersteuning NLWW
2 NLWW Apparaatspecificaties ● Fysieke specificaties ● Stroomverbruik, stroomvoorzieningsspecificaties en geluidsuitstoot ● Omgevingsspecificaties 15
Fysieke specificaties Tabel 2-1 Fysieke specificaties Product Gewicht Diepte Breedte Gewicht M525c 576 mm 545 mm 516 mm 29,7 kg Stroomverbruik, stroomvoorzieningsspecificaties en geluidsuitstoot Raadpleeg www.hp.com/go/ljflowMFPM525_regulatory voor recente informatie. VOORZICHTIG: De stroomvereisten zijn gebaseerd op het land/de regio waar het product wordt verkocht. Verander niets aan de ingestelde spanning.
3 NLWW Overheidsinformatie ● FCC-voorschriften ● Milieuvriendelijke producten ● Verklaring van conformiteit ● Veiligheidsverklaringen ● Aanvullende verklaringen voor telecomproducten (faxapparatuur) 17
FCC-voorschriften Deze apparatuur is getest en in overeenstemming bevonden met de beperkingen voor een elektronisch apparaat van Klasse A, conform Deel 15 van de FCC-voorschriften. Deze beperkingen zijn in het leven geroepen om een redelijke bescherming te bieden tegen schadelijke storingen wanneer de apparatuur in een commerciële omgeving wordt gebruikt. Deze apparatuur genereert en gebruikt radiofrequentieenergie en kan deze uitstralen.
Milieuvriendelijke producten Milieubescherming Hewlett-Packard Company spant zich in om op milieuvriendelijke wijze kwalitatief hoogstaande producten te leveren. Het ontwerp van dit product bevat dan ook diverse kenmerken die de effecten op het milieu beperken. Ozonproductie Dit product brengt geen meetbaar ozongas (O3) voort. Lager energieverbruik Het stroomverbruik loopt aanzienlijk terug in de modus Klaar of de modus Sluimer.
Plastic onderdelen Plastic onderdelen van meer dan 25 gram zijn volgens internationale normen gemarkeerd, waardoor aan het einde van de levensduur van het product beter kan worden bepaald hoe de plastics moeten worden afgevoerd. HP LaserJet-afdrukbenodigdheden U kunt uw HP LaserJet-tonercartridges na gebruik gemakkelijk en gratis inleveren bij HP Planet Partners.
Enkele retourzendingen 1. Verpak de HP LaserJet-tonercartridge in de originele doos en zak. 2. Plak het verzendingsetiket op de voorkant van de doos. Verzenden Gebruik voor retourzendingen van HP LaserJet-tonercartridges in de VS en Puerto Rico het gefrankeerde en geadresseerde etiket dat in de verpakking aanwezig is. Als u het UPS-etiket wilt gebruiken, geeft u het pakket mee aan UPS bij de volgende levering of de volgende keer dat pakketten worden opgehaald.
HP LaserJet Enterprise flow MFP M525 Soort Carbon monofluoride lithium Gewicht 0,8 g Locatie Op formatterkaart Door de gebruiker te verwijderen Nee Voor recyclinginformatie kunt u naar www.hp.com/recycle gaan of kunt u contact opnemen met de lokale overheid of met de Electronics Industries Alliance: www.eiae.org. Afdanken van afvalapparatuur door gebruikers Dit symbool betekent dat u het product niet met uw andere huishoudafval mag weggooien.
Meer informatie Meer informatie over onderwerpen met betrekking tot het milieu: ● Milieuprofielblad voor dit product en andere verwante producten van HP ● Inzet van HP voor het milieu ● Het milieubeheersysteem van HP ● Het retournerings- en recycleprogramma van HP voor verbruikte producten ● Material Safety Data Sheets (chemiekaarten) Ga naar www.hp.com/go/environment of www.hp.com/hpinfo/globalcitizenship/environment.
Verklaring van conformiteit Verklaring van conformiteit volgens ISO/IEC 17050-1 en EN 17050-1 Naam fabrikant: Hewlett-Packard Company Adres fabrikant: 11311 Chinden Boulevard DoC#: BOISB-1107-01 Rel.2.0 Boise, Idaho 83714-1021, V.S.
Dit apparaat voldoet aan Deel 15 van de FCC-voorschriften. Gebruik ervan is alleen toegestaan op de volgende voorwaarden: (1) dit apparaat mag geen schadelijke storing veroorzaken, en (2) dit apparaat moet enige ontvangen storing accepteren, waaronder storing die een ongewenste werking kan veroorzaken. 1. Het product is getest in een normale configuratie met een Hewlett-Packard PC-systeem. 2. Voor wettelijke doeleinden is aan dit product een wettelijk modelnummer toegewezen.
Veiligheidsverklaringen Laserverklaring Het Center for Devices and Radiological Health (CDRH) van de Amerikaanse Food and Drug Administration heeft een aantal voorschriften ingevoerd voor laserproducten die zijn gefabriceerd na 1 augustus 1976. Het opvolgen van deze voorschriften is verplicht voor producten die worden verkocht binnen de VS.
EMC-verklaring (China) EMC-verklaring (Korea) EMI-verklaring (Taiwan) Laserverklaring voor Finland Luokan 1 laserlaite Klass 1 Laser Apparat HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c, laserkirjoitin on käyttäjän kannalta turvallinen luokan 1 laserlaite. Normaalissa käytössä kirjoittimen suojakotelointi estää lasersäteen pääsyn laitteen ulkopuolelle. Laitteen turvallisuusluokka on määritetty standardin EN 60825-1 (2007) mukaisesti.
käsikirjassa lueteltuja, käyttäjän tehtäväksi tarkoitettuja ylläpitotoimia, jotka voidaan suorittaa ilman erikoistyökaluja. VARO ! Mikäli kirjoittimen suojakotelo avataan, olet alttiina näkymättömällelasersäteilylle laitteen ollessa toiminnassa. Älä katso säteeseen. VARNING ! Om laserprinterns skyddshölje öppnas då apparaten är i funktion, utsättas användaren för osynlig laserstrålning. Betrakta ej strålen.
GS-verklaring (Duitsland) Das Gerät ist nicht für die Benutzung im unmittelbaren Gesichtsfeld am Bildschirmarbeitsplatz vorgesehen. Um störende Reflexionen am Bildschirmarbeitsplatz zu vermeiden, darf dieses Produkt nicht im unmittelbaren Gesichtsfeld platziert warden. Das Gerät ist kein Bildschirmarbeitsplatz gemäß BildscharbV. Bei ungünstigen Lichtverhältnissen (z. B.
Verklaring betreffende beperkingen op schadelijke stoffen (Oekraïne) Обладнання відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 № 1057 30 Hoofdstuk 3 Overheidsinformatie NLWW
Aanvullende verklaringen voor telecomproducten (faxapparatuur) EU-verklaring voor telecom Dit product is bedoeld voor aansluiting op het analoge PSTN (publiek geschakelde telefoonnetwerk) van landen/regio’s in de EER (Europese Economische Ruimte). Het product voldoet aan de vereisten van de Europese R&TTE-richtlijn 1999/5/EC (Annex II) en is dienovereenkomstig voorzien van de CE-conformiteitsmarkering. Zie de conformiteitsverklaring van de fabrikant elders in deze handleiding voor meer bijzonderheden.
This equipment uses the following USOC jacks: RJ11C. An FCC-compliant telephone cord and modular plug is provided with this equipment. This equipment is designed to be connected to the telephone network or premises wiring using a compatible modular jack, which is Part 68 compliant. This equipment cannot be used on telephone company-provided coin service. Connection to Party Line Service is subject to state tariffs.
VOORZICHTIG: Users should not attempt to make such connections themselves, but should contact the appropriate electric inspection authority, or electrician, as appropriate. The Ringer Equivalence Number (REN) of this device is 0.0B. Notice: The Ringer Equivalence Number (REN) assigned to each terminal device provides an indication of the maximum number of terminals allowed to be connected to a telephone interface.
34 Hoofdstuk 3 Overheidsinformatie NLWW
Index A aanbieden van afval 22 afmetingen, productspecificaties 16 afvalverwerking, einde van levensduur 21 Antifraudewebsite van HP 6 antivervalsingsbenodigdheden 6 geheugenchip, tonercartridge beschrijving 7 geleverde batterijen 21 geluidsspecificaties 16 B benodigdheden niet-HP 5 recyclen 20 vervalste 6 K klantondersteuning online 13 Koreaanse EMC-verklaring kwikvrij product 21 C Canadese DOC-voorschriften 26 cartridges garantie 4 niet-HP 5 recyclen 20 L licentie, software 8 E EMI-verklaring Taiwa
36 Index NLWW
© 2012 Hewlett-Packard Development Company, L.P. www.hp.