HP Lineaire Scanner Handige naslaggids
© 2011 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Microsoft, Windows en Windows Vista zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. De enige garanties die gelden voor HP producten en diensten zijn de garanties die worden beschreven in de garantievoorwaarden behorende bij deze producten en diensten. Aan de informatie in deze handleiding kunnen geen aanvullende rechten worden ontleend.
Over deze handleiding Deze gids biedt informatie over het instellen en gebruiken van de HP Lineaire Scanner. WAARSCHUWING! Als u de aanwijzingen na dit kopje niet opvolgt, kan dit leiden tot lichamelijk letsel of levensgevaar. VOORZICHTIG: Als u de aanwijzingen na dit kopje niet opvolgt, kan dit beschadiging van de apparatuur of verlies van gegevens tot gevolg hebben. OPMERKING: Tekst die op deze manier is opgemaakt, bevat belangrijke extra informatie.
iv Over deze handleiding NLWW
Inhoudsopgave 1 De scanner installeren .................................................................................................................................... 1 2 De scanner gebruiken .................................................................................................................................... 3 Onderdelen van de scanner ................................................................................................................. 3 Scanmodi .............................
Afvoeren van afgedankte apparatuur door particuliere huishoudens in de Europese Unie ................................................................................................................................... 12 HP recyclingprogramma .................................................................................................... 12 Chemische stoffen ............................................................................................................. 13 Beperking van gevaarlijke stoffen .
1 De scanner installeren Volg de onderstaande stappen voor het installeren van de scanner. 1. Sluit de interfacekabel aan op de onderkant van de scanner. Afbeelding 1-1 De kabel aansluiten/loskoppelen 2. Sluit het andere uiteinde van de interfacekabel aan op een USB-connector van de host. Afbeelding 1-2 USB-aansluiting 3. Richt de scanner op het etiket en druk de trekker in.
4. Zorg ervoor dat de scanlijn over alle strepen en witruimten van het etiket ligt. Afbeelding 1-4 Juiste en onjuiste scans 5. 2 Richt de scanner niet loodrecht op het etiket. Laserlicht dat teruggekaatst wordt van het etiket naar de scanner veroorzaakt de zogenaamde spiegelreflectie. Deze spiegelreflectie kan het scannen bemoeilijken. Voor een succesvolle decodering kunt u de scanner tot 65° naar voor of achter schuin houden.
2 De scanner gebruiken Onderdelen van de scanner Afbeelding 2-1 Scanneronderdelen (1) LED (2) Scanvenster (3) Schermkap (4) Trekker Scanmodi De scanner kan scannen in een van onderstaande scanmodi.
Afbeelding 2-2 Trigger Single Mode (Trekker eenmalig) Trigger Hold Multiple Mode (Trekker meerdere malen) Als de trekker is ingedrukt, start het scannen net zolang totdat de trekker wordt losgelaten of een maximale programmeerbare tijdsduur is verlopen. Het lezen van een etiket schakelt het scannen niet uit. Double Read Timeout (Time-out dubbel lezen) voorkomt ongewenste dubbele lezingen in deze modus. OPMERKING: Raadpleeg de PG (Programming Guide) voor meer informatie over programmeerbare functies.
Afbeelding 2-5 Flashing Mode (Knipperend) Always On (Altijd aan) De trekker hoeft niet gebruikt te worden om een etiket te lezen. Het scannen blijft geactiveerd. Als de trekker wordt ingedrukt, reageert de lezer alsof hij in Trigger Single Mode (Trekker eenmalig) staat. Double Read Timeout (Time-out dubbel lezen) voorkomt ongewenste dubbele lezingen in deze modus. OPMERKING: Double Read Timeout wordt met behulp van de PG geprogrammeerd.
Trigger Object Sense (Half-automatisch) Deze modus is vergelijkbaar met Stand Mode, behalve dat de trekker ingedrukt moet worden om de decodering te activeren. Afbeelding 2-8 Trigger Object Sense (Half-automatisch) Barcodes voor programmering Voor uw gemak bevat deze handleiding barcodes voor programmering, die nodig zijn voor het instellen van de scanner voor het gebruik met verschillende interfaces. Raadpleeg de PG (Programming Guide) op http://www.hp.
Afbeelding 2-11 USB-toetsenbord (met standaard toetscodering) selecteren Afbeelding 2-12 Alternatief USB-toetsenbord (met alternatieve toetscodering) selecteren LED en zoemer-indicaties De zoemer van de scanner klinkt en de LED licht op om verschillende lezerfuncties en foutcondities aan te duiden. Om een goed leesresultaat aan te geven, verschijnt ook een groen lichtje. In de onderstaande tabbel worden deze indicaties omschreven.
A Problemen oplossen Eenvoudige problemen oplossen De volgende tabel bevat een overzicht van mogelijke problemen en oorzaken, met de aanbevolen oplossingen. Probleem Mogelijke oorzaak Mogelijke oplossing Er gebeurt niets bij het indrukken van de trekker. Geen voeding op de scanner. Controleer de voeding. Zorg ervoor dat er een stroomvoorziening is aangesloten. Interface of stroomkabels zitten los. Zorg ervoor dat de kabels goed vastzitten. Scanner is niet geprogrammeerd voor het juiste etikettype.
Voorbereidingen voor een gesprek met de technische ondersteuning Als er een probleem met de monitor is dat u niet kunt oplossen aan de hand van de tips in dit hoofdstuk, is het misschien nodig de technische ondersteuning te bellen. Zorg ervoor dat u tijdens het telefoongesprek het volgende bij de hand heeft: NLWW ● Als het product met een HP POS-computer is verbonden geeft u het serienummer van de POScomputer op.
B Internationale kennisgevingen Kennisgeving van de Federal Communications Commission Deze apparatuur is getest en daarbij is vastgesteld dat de apparatuur voldoet aan de limieten voor een digitaal apparaat van klasse B conform Deel 15 van de FCC-regels. Deze limieten bieden een redelijke bescherming tegen schadelijke storingen bij installatie binnenshuis. Door dit apparaat kan RF-energie worden gegenereerd, gebruikt en uitgestraald.
Houston, Texas 77269-2000 of bel 1-800-HP-INVENT (1-800 474-6836) Neem voor vragen over deze FCC-verklaring contact op met: Hewlett Packard Company P. O. Box 692000, Mail Stop 510101 Houston, Texas 77269-2000 of bel (281) 514-3333 Zie voor identificatie van dit product het artikel-, serie- of modelnummer dat is aangebracht op het product. Canadian Notice This Class B digital apparatus meets all requirements of the Canadian Interference-Causing Equipment Regulations.
Raadpleeg het officiële etiket dat op het product is aangebracht. Contactadres in verband met voorschriften is: Hewlett-Packard GmbH, Dept./MS: HQ-TRE, Herrenberger Strasse 140, 71034 Boeblingen, DUITSLAND. Japanese Notice Korean Notice Milieukennisgevingen met betrekking tot het product Afvoeren van speciale materialen Dit product van HP bevat kwik in de fluorescentielamp in het LCD-scherm, dat mogelijk speciale behandeling behoeft aan het eind van de nuttige levensduur van het product.
Chemische stoffen HP verbindt zich ertoe om onze klanten te informeren over chemische stoffen in onze producten, om te voldoen aan de wettelijke bepalingen, zoals REACH (EG-richtlijn 1907/2006 van het Europees parlement en de Raad). Een rapport met de chemische informatie over dit product vindt u hier: http://www.hp.com/go/reach.
ᴹ∂ᴹᇣ⢙䍘઼ݳ㍐৺ަਜ਼䟿㺘 ṩᦞѝഭⲴlj⭥ᆀؑӗ૱⊑ḃ᧗ࡦ㇑⨶࣎⌅NJ ѱᶵ ༺⨼ಞૂ ᮙ✣ಞ ᆎᶗ I/O PCAs ⭫Ⓠ 䭤ⴎ 啖ḽ ᵰ ެԌ 伄 䜞 ཌ䜞։ 䰻䈱䇴༽ ཌ䜞䇴༽ ⭫㔼 ⺢ⴎ傧ࣞಞ ᱴ⽰ኅ O: 㺞⽰䈛ᴿ∈ᴿᇩ⢟䍞൞䈛䜞Ԭᡶᴿൽ䍞ᶆᯏѣⲺ䠅ൽ൞SJ/T11363-2006 ḽ㿺ᇐⲺ䲆䠅㾷≸ԛсȾ X: 㺞⽰䈛ᴿ∈ᴿᇩ⢟䍞㠩ቇ൞䈛䜞ԬⲺḆжൽ䍞ᶆᯏѣⲺ䠅䎻࠰ SJ/T11363-2006 ḽ㿺ᇐⲺ䲆䠅㾷≸Ⱦ 㺞ѣḽᴿćXĈ Ⲻᡶᴿ䜞Ԭ䜳ㅜਾ⅝ⴕRoHS⌋㿺 ć⅝⍨䇤Րૂ⅝ⴕ⨼ӁՐ 2003ᒪ1ᴾ27ᰛީӄ⭫ᆆ⭫ಞ䇴༽ѣ䲆ֵ⭞Ḇӑᴿᇩ⢟䍞Ⲻ2002/95/EC ਭԚĈȾ ⌞φ⧥ֵؓ⭞ᵕ䲆Ⲻ৸㘹ḽ䇼ߩӄӝ↙ᑮᐛ֒Ⲻᓜૂ⒵ᓜㅿᶗԬȾ 14 Bijlage B Internationale kennisgevingen NLWW