HP PSC 2350 series all-in-one Gebruikershandleiding
HP PSC 2350 series all-in-one Gebruikershandleiding
© Copyright 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. De informatie in dit document kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. Verveelvuldiging, bewerking en vertaling zonder voorafgaande schriftelijke toestemming zijn verboden, behalve zoals toegestaan door het auteursrecht. Adobe en het Acrobat-logo zijn gedeponeerde handelsmerken of handelsmerken van Adobe Systems Incorporated in de Verenigde Staten en/of andere landen.
Inhoudsopgave 1 2 3 4 5 6 7 HP all-in-one overzicht ........................................................................................5 De HP all-in-one in één oogopslag ........................................................................5 Overzicht van het bedieningspaneel ......................................................................6 HP Image Zone gebruiken om meer te doen met uw HP all-in-one .....................11 Meer informatie ................................................
8 9 10 11 12 13 14 15 2 Het formaat van een origineel aanpassen zodat het op Letter- of A4-papier past ......................................................................................................................60 Een verbleekt origineel kopiëren .........................................................................61 Een document kopiëren dat al diverse malen is gefaxt ........................................ 61 Lichte gedeelten van de kopie verbeteren ................................
Inhoudsopgave Garantieservice .................................................................................................123 Garantie uitbreiden ............................................................................................123 De HP all-in-one terugzenden voor service .......................................................123 Beperkte wereldwijde garantieverklaring van Hewlett-Packard .........................124 16 Technische informatie ..................................................
4 HP PSC 2350 series all-in-one
HP all-in-one overzicht HP all-in-one overzicht 1 Veel functies van de HP all-in-one kunnen direct worden gebruikt zonder de computer in te schakelen. U kunt met de HP all-in-one bijvoorbeeld snel en gemakkelijk een kopie maken of foto's afdrukken van een geheugenkaart. In dit hoofdstuk worden de hardwarefuncties van de HP all-in-one, de werking van het bedieningspaneel en de HP Image Zone-software toegelicht.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht (vervolg) Etiket Beschrijving 7 Bedieningspaneel 8 Kleurenbeeldscherm 9 Achterklep 10 USB-poort aan de achterkant 11 Netsnoeraansluiting Overzicht van het bedieningspaneel In dit onderdeel worden de functies beschreven van de knoppen, lampjes en pijltjes op het bedieningspaneel van de HP all-in-one.
Etiket Naam en omschrijving 1 Kleurenbeeldscherm: Hierop worden menu's, foto's en berichten weergegeven. Het kleurenbeeldscherm kan omhoog worden gebracht en gedraaid voor beter zicht. 2 Aan: Hiermee schakelt u de HP all-in-one in of uit. Als de HP all-in-one uit is, krijgt het apparaat toch nog een minimale hoeveelheid stroom.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht (vervolg) Etiket Naam en omschrijving HP all-in-one helemaal af te sluiten, zet u het apparaat uit en koppelt u het netsnoer los. 3 Instellingen: Hiermee opent u het menusysteem voor rapporten, onderhoud en hulpinformatie. 4 Pijl naar links: Hiermee verlaagt u waarden of gaat u terug als u foto's bekijkt op het kleurenbeeldscherm. 5 OK: Hiermee selecteert u de menuoptie, instelling of waarde die op het kleurenbeeldscherm wordt weergegeven.
(vervolg) Naam en omschrijving 18 Inzoomen: Met knop 5 kunt u de afbeelding op het kleurenbeeldscherm vergroten. U kunt deze knop ook gebruiken om het bijsnijdvak aan te passen tijdens het afdrukken. 19 Pijl omlaag: Hiermee gaat u omlaag door de menuopties. 20 Pijl naar rechts: Hiermee verhoogt u waarden of gaat u vooruit als u foto's bekijkt op het kleurenbeeldscherm. 21 Annuleren: Hiermee stopt u een taak, verlaat u een menu of verlaat u de instellingen.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht Menu Kopiëren Menu Kopiëren 1. Aantal kopieën 2. Vergroten/Verkleinen 3. Papierformaat 4. Papiersoort 5. Kopieerkwaliteit 6. Lichter/Donkerder 7. Verbeteringen 8. Kleurintensiteit 9. Nwe standrd instell. Menu Scannen naar Het menu Scannen naar is een lijst van alle bestemmingen, inclusief de toepassingen die op uw computer zijn geïnstalleerd. De lijst in uw menu Scannen naar kan dus andere bestemmingen bevatten dan de hier afgebeelde lijst.
(vervolg) HP all-in-one overzicht Menu Foto 2. Overdracht naar pc 3. Diavoorstelling 4. HP Instant Share Menu Voorbeeldvel Menu Voorbeeldvel 1. Voorbeeldvel afdrukken 2. Voorbeeldvel scannen Menu Instellingen Via de selectie van het menu Help in het menu Instellingen kunt u snel informatie over belangrijke onderwerpen vinden. De meeste informatie wordt weergegeven op het scherm van een aangesloten Windows- of Macintosh-computer.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht Hiermee hebt u toegang tot de HP Image Zone-software (Windows). U kunt HP Director openen met het pictogram op het bureaublad, het pictogram op de systeemwerkbalk of vanuit het menu Start. De HP Image Zone-software wordt geopend in HP Director. HP Director openen 1 Voer een van de volgende stappen uit: – – Dubbelklik op het Windows-bureaublad op het pictogram HP Director.
(vervolg) Naam en functie ● ● ● HP all-in-one overzicht Knop een fotoalbum, briefkaart of flyer kunt maken en afdrukken een cd met multimedia kunt maken afbeeldingen kunt delen met anderen via e-mail of op een website Afbeeldingen overbrengen: Hiermee kunt u de HP Image Transfer-software openen, waarmee u afbeeldingen van de HP all-in-one kunt overbrengen en op uw computer kunt opslaan.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht Open het venster HP Image Zone. Selecteer het pictogram HP Image Zone om het venster HP Image Zone te openen. Het venster HP Image Zone bestaat uit twee hoofdelementen: ● Het weergavegebied voor de tabbladen Producten/Services – – ● Het tabblad Producten geeft toegang tot een groot aantal functies van uw HP-product, waaronder een pop-upmenu met geïnstalleerde producten en een lijst van beschikbare taken voor het huidige product.
Pictogram HP all-in-one overzicht Diensten Functie en doel HP-galerie: Hiermee kunt u HP-galerie openen om afbeeldingen te bekijken en te bewerken. HP Image Print: Hiermee kunt u afbeeldingen uit een album afdrukken met behulp van een van de beschikbare sjablonen. HP Instant Share: Hiermee kunt u de softwareclient van HP Instant Share openen.
Hoofdstuk 1 HP all-in-one overzicht De HP Image Zone-software openen (Macintosh OS ouder dan X v10.1.5) Opmerking Macintosh OS 9 v9.1.5 en nieuwer alsmede v9.2.6 en nieuwer worden wel ondersteund. Macintosh OS X v10.0 en v10.0.4 worden niet ondersteund. HP Director biedt toegang tot de HP Image Zone-software. Afhankelijk van de mogelijkheden van uw HP all-in-one, kunt u met HP Director functies zoals scannen, kopiëren, of het overzetten van afbeeldingen uit een digitale camera of geheugenkaart starten.
Pictogram HP all-in-one overzicht Apparaattaken Functie Afbeeldingen ontladen: Hiermee kunt u afbeeldingen van een geheugenkaart in uw computer overbrengen. Afbeelding scannen: Hiermee kunt u een afbeelding scannen en weergeven in HP-galerie. Document scannen: Hiermee kunt u tekst scannen en deze tekst in een tekstverwerkingsprogramma weergeven. Opmerking De beschikbaarheid van deze functie varieert per land/regio. Kopieën maken: Hiermee kunt u een kopie maken in zwart-wit of kleur.
HP all-in-one overzicht Hoofdstuk 1 18 HP PSC 2350 series all-in-one
2 Meer informatie Over het instellen en gebruik van de HP all-in-one staan diverse informatiebronnen tot uw beschikking, zowel in gedrukte vorm als op het scherm. Installatiehandleiding De installatiehandleiding bevat instructies voor de installatie van de HP all-in-one. Zorg ervoor dat u de daarin beschreven stappen in de juiste volgorde uitvoert.
Hoofdstuk 2 (vervolg) ● mogelijkheden van de HP Image Zone-software en uw HP-apparaat. Raadpleeg voor meer ondersteuning en updates van HP-software het onderdeel Problemen oplossen en ondersteuning. Online Help van uw apparaat Uw apparaat biedt online Help, die aanvullende informatie bevat over diverse onderwerpen. U opent de online Help met het bedieningspaneel. Selecteer in het menu Instellingen de menuoptie Help en druk op OK.
3 Verbindingsinformatie De HP all-in-one is voorzien van een USB-poort, zodat u deze met een USB-kabel direct kunt verbinden met een computer. Daarnaast is het apparaat voorzien van netwerkcapaciteit, waarvan gebruik kan worden gemaakt met behulp van een externe printserver (HP JetDirect 175x). De HP JetDirect kan worden aangeschaft als accessoire voor de HP all-in-one en stelt u in staat om uw apparaat eenvoudig en goedkoop te delen over een bestaand Ethernet-netwerk.
Hoofdstuk 3 Aansluiten via een USB-kabel In de bij het apparaat geleverde installatiehandleiding vindt u gedetailleerde instructies voor het met een USB-kabel aansluiten van een computer op de HP all-in-one. Printers delen onder Windows Als uw computer deel uitmaakt van een netwerk, en een andere computer op dat netwerk is met een USB-kabel verbonden met de HP all-in-one, dan kunt u dat apparaat als printer gebruiken door deze onder Windows te delen.
scannen, een fax probeert te versturen of een kopie probeert te maken de foutmelding verschijnen dat de HP all-in-one niet is aangesloten. Tip Gebruik voor de eerste installatie van de HP all-in-one en de HP JetDirect 175x de installatiehandleiding van de HP all-in-one en volg de instructies voor het installeren van hardware. Volg vervolgens de instructies hieronder.
Hoofdstuk 3 3 Voer een van de volgende stappen uit: – – 4 Plaats voor de eerste installatie van de HP all-in-one de installatie-cd van de HP all-in-one in het cd-rom-station van de computer start de installatiewizard van de HP all-in-one. De netwerksoftware voor uw computer wordt nu geïnstalleerd. Na de installatie verschijnt de HP all-in-one-installatieassistent op het scherm.
4 Werken met foto's Met de HP all-in-one kunt u op verschillende manieren foto's overbrengen, bewerken, delen en afdrukken. Dit hoofdstuk geeft een kort overzicht van het brede spectrum aan opties dat voor deze taken beschikbaar is, afhankelijk van uw voorkeuren en computer. Meer gedetailleerde informatie over deze taken is te vinden in andere hoofdstukken van deze handleiding en in de online Help bij HP Image Zone, die bij de software is geleverd.
Hoofdstuk 4 Foto's overbrengen met een Macintosh In de afbeelding hieronder ziet u diverse manieren om foto's over te brengen naar een Macintosh, HP all-in-one of geheugenkaart. Zie voor meer informatie de lijst onder de afbeelding. A Foto's overbrengen naar een Macintosh vanaf een geheugenkaart in de HP all-in-one. B Foto's overbrengen van een digitale HP-camera naar een Macintosh. C Foto's overbrengen door deze direct naar een geheugenkaart in de HP all-in-one te scannen.
A Foto's op een Windows-pc bewerken met de HP Image Zone-software. B Foto's bewerken met het bedieningspaneel van de HP all-in-one. Foto's bewerken met een Macintosh In de afbeelding hieronder ziet u drie methoden voor het bewerken van foto's met een Macintosh. Zie voor meer informatie de lijst onder de afbeelding. Foto's op een Macintosh bewerken met de HP Image Zone-software. B Foto's op een Macintosh bewerken met de iPhoto-software.
Hoofdstuk 4 Foto's delen U kunt op verschillende manieren foto's delen met vrienden en familie. Zie het onderdeel hieronder voor informatie die specifiek betrekking heeft op uw besturingssysteem. Foto's delen met een Windows-pc In de afbeelding hieronder ziet u diverse methoden voor het delen van foto's met een Windows-pc. Zie voor meer informatie de lijst onder de afbeelding. A Foto's delen vanaf de via USB verbonden HP all-in-one met behulp van de HP Instant Share-server.
Foto's afdrukken met een Windows-pc In de afbeelding hieronder ziet u diverse methoden voor het afdrukken van foto's met een Windows-pc. Zie voor meer informatie de lijst onder de afbeelding. A Foto's afdrukken vanaf een digitale HP-camera met PictBridge B Foto's afdrukken vanaf een camera met behulp van een softwaretoepassing op de computer. C Foto's vanaf een geheugenkaart afdrukken door middel van het bedieningspaneel van de HP all-in-one.
Hoofdstuk 4 Foto's afdrukken vanaf een digitale HP-camera met PictBridge B Foto's afdrukken vanaf een camera met behulp van een softwaretoepassing op de computer. C Foto's afdrukken vanaf een geheugenkaart door middel van het bedieningspaneel van de HP all-in-one. D Foto's afdrukken vanaf een geheugenkaart door deze over te brengen naar een Macintosh en af te drukken met de HP-galerie-software of de HP Director-software.
Originelen en papier laden In dit hoofdstuk vindt u instructies voor het plaatsen van originelen op de glasplaat om te kopiëren of te scannen; tips voor het kiezen van de juiste papiersoort voor uw taak; instructies voor het plaatsen van papier in de papierlade; en tips voor het voorkomen van papierstoringen. Originelen laden U kunt originelen tot maximaal Letter- of A4-formaat kopiëren of scannen door ze op de glasplaat te leggen, zoals hier is beschreven.
Originelen en papier laden Hoofdstuk 5 normaal als de klep is verwijderd. U plaatst de klep weer terug door de scharnieren in de overeenkomstige sleuven te steken. Papier voor afdrukken en kopiëren selecteren In uw HP all-in-one kunt u verschillende soorten en formaten papier gebruiken. Lees de volgende aanbevelingen door om de beste afdruk- en kopieerkwaliteit te krijgen. Wanneer u een ander papierformaat of een andere papiersoort gaat gebruiken, moet u de bijbehorende instellingen wijzigen.
Enveloppen met klemmetjes of vensters. Banierpapier. Voor kopiëren wordt het gebruik van de volgende papiersoorten afgeraden: ● ● ● ● ● ● ● Papier van een ander formaat dan Letter, A4 of 10 x 15 cm , 5 x 7 inch, Hagaki, of L (alleen Japan). Papier met uitsparingen of perforaties (tenzij specifiek ontworpen voor gebruik met HP inkjetapparaten). Fotopapier anders dan HP Premium Fotopapier of HP Premium Plus Fotopapier. Enveloppen. Banierpapier.
Originelen en papier laden Hoofdstuk 5 3 Knijp het lipje boven op de papierbreedtegeleider samen en houd het vast terwijl u de papierbreedtegeleider naar de uiterste stand schuift. 4 Maak een rechte stapel papier door de stapel met de randen op een vlak oppervlak te kloppen en controleer het papier op het volgende: – – 5 Zorg dat het vrij is van scheuren, stof, kreukels en gekrulde of omgevouwen randen. Zorg dat het papier in de stapel van hetzelfde formaat en dezelfde soort is.
Fotopapier van 10 x 15 cm (4 x 6 inch) laden U kunt fotopapier van 10 x 15 cm in de papierlade van de HP all-in-one laden. Het beste resultaat bereikt u met een van de aanbevolen soorten fotopapier van 10 x 15 cm. Zie Aanbevolen papiersoorten voor meer informatie. Voor het beste resultaat is het bovendien belangrijk de papiersoort en het papierformaat in te stellen voordat u begint met kopiëren of afdrukken.
Originelen en papier laden Hoofdstuk 5 Voor het beste resultaat is het belangrijk de papiersoort en het papierformaat in te stellen voordat u begint met afdrukken of kopiëren. Raadpleeg de online Help bij HP Image Zone voor meer informatie. Briefkaarten of Hagaki-kaarten laden 1 2 3 Verwijder alle papier uit de papierlade. Plaats de stapel kaarten tegen de rechterkant van de papierlade met de korte zijde naar voren en de afdrukzijde naar beneden.
In de volgende tabel vindt u richtlijnen voor het laden van bepaalde papiersoorten. Voor het beste resultaat is het belangrijk de papierinstelling aan te passen telkens wanneer u een ander papierformaat of een andere papiersoort laadt. Voor meer informatie over het wijzigen van de papierinstellingen, raadpleegt u de online Help bij HP Image Zone. Opmerking Niet alle papierformaten en -soorten zijn in combinatie met alle functies op de HP all-in-one beschikbaar.
Hoofdstuk 5 Originelen en papier laden (vervolg) Papier Tips Etiketten Gebruik altijd etiketvellen van A4- of Letter-formaat, die geschikt zijn voor gebruik met HP Inkjet-apparaten (bijvoorbeeld Avery Inkjetetiketten). De etiketvellen mogen niet meer dan twee jaar oud zijn. (alleen voor afdrukken vanuit een softwaretoepassing) 1 2 Waaier de stapel etiketvellen om te controleren of er geen vellen aan elkaar plakken.
6 Een geheugenkaart of PictBridge-camera gebruiken De HP all-in-one kan gegevens verwerken van de geheugenkaarten die in de meeste digitale camera's worden gebruikt. Op deze manier kunt u uw foto's afdrukken, opslaan, beheren en delen. U kunt de geheugenkaart in de HP all-in-one plaatsen of uw camera rechtstreeks aansluiten, zodat de HP all-in-one de inhoud van de geheugenkaart kan lezen terwijl deze zich nog in de camera bevindt.
Geheugenkaart en PictBridge Hoofdstuk 6 Deze sleuven zijn als volgt geconfigureerd (van boven naar beneden): ● ● ● ● ● SmartMedia, xD-Picture Card (past rechts boven in de sleuf) Memory Stick, Magic Gate Memory Stick, Memory Stick Duo (met door de gebruiker aan te schaffen adapter), Memory Stick Pro CompactFlash (I, II) Secure Digital, MultiMediaCard (MMC) Camerapoort (onder de geheugenkaartsleuven): compatibel met elke digitale camera die is uitgerust met USB en die PictBridge ondersteunt Opmerking De
Een geheugenkaart gebruiken 1 Plaats de geheugenkaart in de juiste sleuf van de HP all-in-one. Als de geheugenkaart op de juiste manier is geplaatst, begint het statuslampje naast de geheugenkaartsleuven te knipperen. Op het kleurenbeeldscherm wordt het bericht Bezig met kaart lezen... weergegeven. Het statuslampje naast de geheugenkaartsleuven knippert groen als de gegevens op de kaart worden gelezen.
Hoofdstuk 6 voorbeeldvel, dat meerdere pagina's lang kan zijn, worden miniatuurweergaven weergegeven van de foto's die op de geheugenkaart zijn opgeslagen. Onder elke miniatuur worden de bestandsnaam, het indexnummer en de datum van de foto weergegeven. Met een voorbeeldvel kunt u ook heel snel een gedrukte catalogus van uw verzameling foto's maken. Om foto's met behulp van een voorbeeldvel te kunnen afdrukken, moet u het voorbeeldvel afdrukken, invullen en daarna scannen.
Opmerking U kunt ook een foto-inktpatroon gebruiken om foto's van superieure kwaliteit af te drukken. Als de driekleuren- en de foto-inktpatroon zijn geïnstalleerd, hebt u een afdruksysteem met zes inkten. Zie Een fotoinktpatroon gebruiken voor meer informatie. Geheugenkaart en PictBridge Een voorbeeldvel invullen 1 2 Selecteer de foto's die moeten worden afgedrukt door met een zwarte pen of een potlood de rondjes onder de miniatuurweergaven van de gewenste foto's op het voorbeeldvel zwart te maken.
Hoofdstuk 6 Tip Controleer of de glasplaat van de HP all-in-one helemaal schoon is. Als dat niet het geval is, wordt het voorbeeldvel mogelijk niet goed gescand. Zie De glasplaat reinigen voor meer informatie. Plaats het voorbeeldvel met de te scannen zijde naar beneden tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Zorg ervoor dat de zijden van het voorbeeldvel de rechterrand en de voorrand raken. Sluit de klep. 2 Plaats fotopapier van het formaat 10 x 15 cm in de invoerlade.
exemplaren en de papiersoort. Welke maateenheden als standaardeenheden worden gebruikt, is afhankelijk van de instellingen voor land/regio. 1 2 3 Plaats een geheugenkaart in de juiste sleuf van de HP all-in-one. Druk in het gedeelte Foto op Menu Foto. Het Menu Foto verschijnt. Druk op 1 om toegang te krijgen tot het menu Afdrukopties en druk vervolgens op het cijfer naast de instelling die u wilt wijzigen. Beschrijving 1.
Hoofdstuk 6 Instelling Beschrijving 5. Layout-stijl Hiermee kunt u voor de huidige afdruktaak uit drie layoutstijlen een stijl selecteren. Als u de lay-out Papierbesparing kiest, worden er zoveel mogelijk foto's op het papier geplaatst, waarbij de foto's indien nodig worden gedraaid en bijgesneden. Geheugenkaart en PictBridge Met de lay-out Album blijft de oriëntatie van de oorspronkelijke foto's behouden.
Nieuwe standaardinstellingen voor afdrukopties voor foto's vastleggen U kunt de standaardinstellingen voor afdrukopties voor foto's vanaf het bedieningspaneel wijzigen. 1 2 3 Klik in het gedeelte Foto op Menu Foto en druk vervolgens op 1. Het menu Afdrukopties wordt weergegeven. Pas de opties naar wens aan. Het menu Afdrukopties wordt opnieuw weergegeven wanneer u een nieuwe instelling voor een optie bevestigt.
Hoofdstuk 6 Bewerkingsoptie Functie 5. Omlijsting Hiermee kunt u een omlijsting en de kleur daarvan voor de weergegeven afbeelding selecteren. 6. Rode ogen Hiermee kunt u rode ogen in foto's verwijderen. Aan schakelt de functie voor het verwijderen van rode ogen in. Uit schakelt deze functie uit. De standaardinstelling is Uit.
2 3 Het statuslampje naast de geheugenkaartsleuven gaat branden. Geef een foto weer op het scherm van het bedieningspaneel en druk op OK om deze foto te selecteren voor het afdrukken. Een geselecteerde foto krijgt een vinkje. Gebruik of om de foto's een voor een voorwaarts of achterwaarts te doorlopen. Houd of ingedrukt als u de foto's sneller wilt doorlopen.
Hoofdstuk 6 de HP all-in-one overeenkomt met de instellingen op uw camera. Als het papierformaat op de camera is ingesteld op de standaardwaarde, gebruikt de HP all-in-one het papier dat op dat moment in de invoerlade is geplaatst. Raadpleeg de gebruikershandleiding bij uw camera voor meer informatie over het afdrukken vanaf de camera. Tip Als uw digitale camera een HP-model is dat PictBridge niet ondersteunt, kunt u toch nog rechtstreeks op de HP all-in-one afdrukken.
Met de camera geselecteerde foto's afdrukken 1 2 Plaats de geheugenkaart in de juiste sleuf van de HP all-in-one. Als er met DPOFgemarkeerde foto's aanwezig zijn, wordt de prompt Print DPOF Photos (DPOFfoto's afdrukken) op het kleurenbeeldscherm weergegeven. Voer een van de volgende stappen uit: – – Druk op 1 als u alle met DPOF gemarkeerde foto's op de geheugenkaart wilt afdrukken. Druk op 2 als u niet via DPOF wilt afdrukken.
Hoofdstuk 6 HP Image Zone gebruiken U kunt HP Image Zone gebruiken om afbeeldingsbestanden te bekijken en te bewerken. U kunt ook afbeeldingen afdrukken, per e-mail of fax naar vrienden of familieleden verzenden, uploaden naar een website of gebruiken voor de creatieve afdrukprojecten. Met de software van HP kunt u dit alles en nog veel meer doen. Onderzoek welke mogelijkheden de software u biedt en profiteer optimaal van alle voorzieningen van uw HP all-in-one.
7 De kopieerfuncties gebruiken Met de HP all-in-one kunt u kleuren- en zwart-witkopieën van hoge kwaliteit maken op allerlei papiersoorten, waaronder transparanten. U kunt het formaat van een origineel vergroten of verkleinen zodat het op een bepaald papierformaat past, de donkerheid en kleurintensiteit van het exemplaar aanpassen en speciale functies gebruiken om goede exemplaren van foto's te maken, inclusief 10 x 15 cm.
Hoofdstuk 7 Papiersoort Aanbevolen papierinstellingen Kopieer-, multi-purpose- of normaal papier Letter of A4 Inkjetpapier Letter of A4 opstrijkpatronen Letter of A4 Briefhoofdpapier Letter of A4 Fotopapier 4 x 6 in. (met lipje), 5 x 7 in.
(vervolg) Instelling bedieningspaneel HP Premium Plus Fotopapier, Mat Premium Foto HP Premium Plus 4 x 6 inch Fotopapier Premium Foto HP Fotopapier Fotopapier HP Everyday Fotopapier Everyday Foto HP Everyday Fotopapier, Halfglanzend Everyday, Mat Ander fotopapier Andere foto HP Opstrijkpatronen (voor gekleurd textiel) Opstrijkpatroon HP Opstrijkpatronen (voor lichtgekleurd of wit textiel) Opstrijkpatroon gespiegeld HP Premium Papier Premium Inkjet Ander inkjetpapier Premium Inkjet HP P
Hoofdstuk 7 2 3 4 5 Plaats het origineel met de bedrukte zijde omlaag tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Druk op Menu Kopiëren en vervolgens op 5. Hiermee geeft u het Menu Kopiëren. Selecteer vervolgens Kopieerkwaliteit. Druk op om een kwaliteitsinstelling te selecteren en druk op OK. Druk op Start, Zwart of Start, Kleur.
Een zwart-witdocument van twee pagina's kopiëren U kunt de HP all-in-one gebruiken om een document te kopiëren van één of meer pagina's in kleur of zwart-wit. In dit voorbeeld wordt de HP all-in-one gebruikt om een zwart-witorigineel van twee pagina's te kopiëren.
Hoofdstuk 7 3 4 5 Plaats de lange zijde van de foto tegen de voorrand van de glasplaat. Druk op Menu Kopiëren. Hiermee geeft u het Menu Kopiëren weer. Druk op 2 en vervolgens op 3. Hiermee geeft u het menu Vergroten/Verkleinen weer en selecteert u Gehele pagina vullen. Druk op Start, Kleur. De HP all-in-one maakt een randloze kopie van 10 x 15 cm van de originele foto, zoals te zien is op onderstaand voorbeeld.
Een foto naar een volledige pagina kopiëren vanaf het bedieningspaneel 1 Laad fotopapier van Letter- of A4-formaat in de papierlade. Waarschuwing Als u kopieën zonder rand maakt, moet fotopapier (of ander speciaal papier) zijn geladen. Als de HP all-in-one normaal papier in de papierlade detecteert, wordt er geen randloze kopie gemaakt. De kopie wordt dan met rand afgedrukt. 2 3 4 5 Plaats de originele foto met de bedrukte zijde omlaag in de rechterbenedenhoek van de glasplaat.
Hoofdstuk 7 Een foto meerdere malen op een pagina kopiëren vanaf het bedieningspaneel 1 2 3 4 De kopieerfuncties gebruiken 5 6 7 Zorg ervoor dat er papier in de papierlade is geplaatst. Plaats de originele foto met de bedrukte zijde omlaag in de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Plaats de lange zijde van de foto tegen de voorrand van de glasplaat. Druk op Menu Kopiëren om het Menu Kopiëren weer te geven. Druk op 2 en vervolgens op 5.
HP all-in-one de witte randen rond het papier mogelijk niet overal even breed maken. Een documentformaat aanpassen vanaf het bedieningspaneel 1 2 3 4 5 6 7 Zorg ervoor dat er papier in de papierlade is geplaatst. Plaats het origineel met de bedrukte zijde omlaag tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Druk op Menu Kopiëren en vervolgens op 3. Hiermee geeft u het Menu Kopiëren weer en selecteert u Papierformaat. Druk op om Letter of A4 te kiezen en druk dan op OK.
Hoofdstuk 7 Een wazig document kopiëren vanaf het bedieningspaneel 1 2 3 4 5 Zorg ervoor dat er papier in de papierlade is geplaatst. Plaats het origineel met de bedrukte zijde omlaag tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Druk op Kopiëren en vervolgens op 7. Hiermee wordt het Menu Kopiëren weergegeven waarin Verbeteringen wordt geselecteerd Druk op om de versterkingsinstelling Tekst te markeren en druk dan op OK. Druk op Start, Zwart of Start, Kleur.
Het is heel gemakkelijk om Verbeteringen in te stellen voor foto's en andere documenten die u kopieert met de HP Image Zone-software die u bij de HP all-in-one hebt gekregen. Met een enkele muisklik stelt u voor een foto die u wilt kopiëren de verbeteringsinstelling Foto in, voor een tekstdocument de verbeteringsinstelling Tekst of voor een document dat zowel afbeeldingen als tekst bevat beide verbeteringsinstellingen, dus Foto en Tekst. Raadpleeg de online Help bij HP Image Zone voor meer informatie.
Hoofdstuk 7 Een opstrijkpatroon in kleur voorbereiden U kunt een afbeelding of tekst naar een opstrijkpatroon kopiëren en dit patroon vervolgens op een T-shirt, een kussensloop, een placemat of een ander stuk stof strijken. Tip Probeer eerst een opstrijkpatroon op een oud kledingstuk aan te brengen. 1 2 3 4 Plaats het papier voor opstrijkpatronen in de papierlade. Plaats het origineel met de bedrukte zijde omlaag tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat.
8 De scanfuncties gebruiken Scannen is het proces waarbij tekst en afbeeldingen naar een elektronische bestandsopmaak voor de computer worden geconverteerd. U kunt nagenoeg alles scannen: foto's, tijdschriftartikelen, tekstdocumenten en zelfs 3D-objecten, als deze tenminste geen krassen veroorzaken op de glasplaat van uw HP all-in-one. Door naar een geheugenkaart te scannen kunt u uw gescande afbeeldingen overal mee naartoe nemen.
Hoofdstuk 8 documenten kunt aanpassen, draaien, bijsnijden, scherper maken en de afmetingen ervan kunt wijzigen. Dit hoofdstuk bevat informatie over: het verzenden van een scan en naar en van verschillende bestemmingen en het aanpassen van de voorbeeldafbeelding. Naar een toepassing scannen U kunt originelen die op de glasplaat zijn geplaatst, direct scannen vanaf het bedieningspaneel. Opmerking De menu's die in dit gedeelte worden weergegeven, kunnen variëren.
Zie voor meer informatie over het gebruik van HP Instant Share de online Help van HP Image Zone Help. Een scan naar een geheugenkaart verzenden U kunt de gescande afbeelding als JPEG-afbeelding naar de geheugenkaart in een van de sleuven op de HP all-in-one zenden. Hiermee kunt u de functies van de geheugenkaart gebruiken om afdrukken zonder rand en albumpagina's van de gescande afbeelding te maken. U hebt ook toegang tot de gescande afbeelding vanaf andere apparaten die de geheugenkaart ondersteunen.
Scannen Hoofdstuk 8 68 HP PSC 2350 series all-in-one
Afdrukken vanaf de computer U kunt de HP all-in-one gebruiken in combinatie met elke softwaretoepassing van waaruit kan worden afgedrukt. Het maakt weinig verschil of u van een Windows-pc afdrukt of van een Macintosh. De instructies daarvoor verschillen slechts licht. Volg in dit hoofdstuk de instructies die van toepassing zijn op uw besturingssysteem.
Afdrukken vanaf de computer Hoofdstuk 9 Afdrukken vanuit de softwaretoepassing die u hebt gebruikt om uw document te maken (Macintosh-gebruikers) 1 2 3 4 Zorg ervoor dat er papier in de papierlade is geplaatst. Selecteer de HP all-in-one in de Kiezer (OS 9), het Afdrukcentrum (OS 10.2 of ouder), of Printer Setup Utility (OS 10.3 of ouder) voordat u met afdrukken begint. Klik op Pagina-instelling in het menu Archief van uw softwaretoepassing.
Macintosh-gebruikers Gebruik de dialoogvensters Pagina-instelling en Afdrukken om de instellingen voor de afdruktaak te wijzigen. De instelling die u wilt wijzigen, bepaalt welk dialoogvenster u gebruikt. Het papierformaat, de afdrukstand en het vergrotings- of verkleiningspercentage wijzigen 1 2 3 Selecteer de HP all-in-one in de Kiezer (OS 9), het Afdrukcentrum (OS 10.2 of ouder) of Printer Setup Utility (OS 10.3 of ouder) voordat u met afdrukken begint.
Afdrukken vanaf de computer Hoofdstuk 9 72 HP PSC 2350 series all-in-one
10 HP Instant Share gebruiken Met HP Instant Share kunt u heel gemakkelijk foto's delen met familie en vrienden. U scant eenvoudig een foto of u plaatst een geheugenkaart in de juiste sleuf in de HP all-in-one. Vervolgens selecteert u een of meer foto's die u wilt delen, selecteert u de bestemming voor de foto's en verzendt u deze. U kunt uw foto's zelfs naar een online fotoalbum of een online fotoverwerkingsservice uploaden. De beschikbaarheid van services varieert per land/regio.
Hoofdstuk 10 Aan de slag Om HP Instant Share te kunnen gebruiken met uw HP all-in-one moet u over het volgende beschikken: ● HP Instant Share gebruiken ● ● Een HP all-in-one die door middel van een USB-kabel is aangesloten op een computer Internettoegang via de computer waarop de HP all-in-one is aangesloten HP Image Zone-software op de computer geïnstalleerd. Voor Macintoshgebruikers wordt ook de HP Instant Share-clientsoftware geïnstalleerd.
Opmerking Als u een versie van het Macintosh OS gebruikt die ouder is dan versie X v10.1.5 (inclusief OS 9 v9.1.5), worden de foto's overgebracht naar de HP-galerie op de Macintosh. Klik op E-mail. Verzend de foto's als e-mailbijlage aan de hand van de aanwijzingen op het computerscherm.
Hoofdstuk 10 een afbeelding met de bovenzijde naar beneden op de glasplaat, selecteert u een bestemming en begint u met scannen. Opmerking Zie De scanfuncties gebruiken voor meer informatie over het scannen van een afbeelding. Een gescande afbeelding verzenden vanuit uw HP all-in-one 1 2 HP Instant Share gebruiken 3 4 Plaats het origineel met de bedrukte zijde omlaag tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat. Druk op Scannen naar op het bedieningspaneel van de HP all-in-one.
d 6 Volg de instructies op het scherm. Vanuit de HP Instant Share E-mail-service kunt u: – – – – Opmerking Als u HP Instant Share nog niet hebt ingesteld, klikt u op Ik heb een HP Password-account nodig in het scherm Aanmelden met HP Password voor een gebruikers-ID en wachtwoord voor HP Passport.
Hoofdstuk 10 Opmerking Met de beeldbewerkingsfuncties van de HP Image Zone kunt u uw afbeeldingen bewerken en de gewenste resultaten archiveren. Raadpleeg de online Help bij HP Image Zone voor meer informatie. 3 4 Klik op het tabblad HP Instant Share. Het tabblad HP Instant Share verschijnt in het HP Image Zone-venster. Klik in het gebied Control of in het gebied Werk van de HP Instant Share-tab, op het pictogram van de service waar u de gescande afbeeldingen naartoe wilt sturen.
2 3 4 Het HP Image Zone-venster wordt op uw bureaublad geopend. Klik in de HP Image Zone op de knop Services boven in het venster. Er verschijnt een lijst met toepassingen in het onderste gedeelte van de HP Image Zone. Kies in deze lijst met toepassingen HP Instant Share. De HP Instant Share-clienttoepassing wordt op de computer geopend. Gebruik de knop + om een afbeelding toe te voegen aan het venster of de knop om een afbeelding te verwijderen.
Hoofdstuk 10 De e-mailoptie gebruiken in de HP Director 1 Geef het HP Director-menu weer: – – 2 Open de HP-galerie voor foto- en beeldbewerking. – – 3 HP Instant Share gebruiken 4 Selecteer in OS X het pictogram HP Director in het Dock. Dubbelklik in OS 9 op de HP Director-snelkoppeling op het bureaublad. Selecteer in OS X HP-galerie in het gedeelte Manage and Share (Beheren en delen) in het menu HP Director. Klik in OS 9 op HP-galerie. Selecteer een of meer afbeeldingen om te delen.
11 Benodigdheden bestellen Door HP aanbevolen HP-papier en inktpatronen kunt u online bestellen op de website van HP. ● ● ● Papier, transparanten of ander afdrukmateriaal bestellen Inktpatronen bestellen Overige benodigdheden bestellen Papier, transparanten of ander afdrukmateriaal bestellen Als u afdrukmateriaal wilt bestellen, zoals HP Premium Papier, HP Premium Plus Fotopapier, HP Premium Inkjet Transparanten of HP Opstrijkpatronen gaat u naar www.hp.com.
Hoofdstuk 11 Overige benodigdheden bestellen Bel het onderstaande nummer van uw distributiecentrum als u overige benodigdheden wilt bestellen, zoals HP all-in-one-software, een exemplaar van de gedrukte gebruikershandleiding, een installatiehandleiding of onderdelen die u zelf kunt vervangen. ● ● In de V.S. en Canada belt u met 1-800-HP-INVENT (1-800-474-6836). In Europa belt u +49 180 5 290220 (Duitsland) of +44 870 606 9081 (Verenigd Koninkrijk).
12 Onderhoud van de HP all-in-one De HP all-in-one heeft weinig onderhoud nodig. Af en toe kan het nodig zijn om stof en vuil van de glasplaat en de binnenkant van de klep te verwijderen, om te zorgen dat uw kopieën en scans helder blijven. Ook is het nodig van tijd tot tijd de inktpatronen te vervangen, uit te lijnen of schoon te maken. Door de aanwijzingen in dit hoofdstuk op te volgen, zorgt u er voor dat de HP all-in-one optimaal blijft functioneren.
Hoofdstuk 12 Waarschuwing Gebruik hiervoor geen papieren doekjes omdat dit krassen kan veroorzaken. 5 Als de documentplaat nog niet schoon is, herhaalt u de voorgaande stappen met isopropylalcohol. Veeg daarna de plaat grondig schoon met een vochtige doek, om alle alcoholresten te verwijderen. Waarschuwing Zorg dat er geen alcohol op het glas of geverfde delen van de HP all-in-one terecht komt. Deze kan het apparaat beschadigen.
U kunt de inkt die nog in de patronen aanwezig is, ook laten schatten door de HP Image Zone-software die bij uw HP all-in-one is geleverd. Zie voor informatie over het controleren van de inktniveaus in de HP Director, de online HP Image Zone Help die bij uw software is geleverd. Een zelftestrapport afdrukken Als zich problemen voordoen bij het afdrukken, kunt u een zelftestrapport afdrukken voordat u de inktpatronen vervangt.
Hoofdstuk 12 7 Er moeten kleurvlakken te zien zijn in cyaan, magenta, geel, violet, groen en rood. Als er kleurvlakken ontbreken of als een gekleurd vlak vaal is of niet overeenkomt met het label onder het vlak, is de driekleureninktpatroon misschien leeg. Het kan nodig zijn de inktpatroon te vervangen. Zie De inktpatronen vervangen voor meer informatie over het vervangen van inktpatronen. Let op dat de kleurblokken en gekleurde lijnen geen strepen of witte lijnen bevatten.
Waarschuwing Laat de inktpatronen niet vallen. Dit zou ze kunnen beschadigen, waardoor ze onbruikbaar worden. De inktpatronen vervangen Op het bedieningspaneel verschijnt een melding als de inkt in de inktpatroon bijna op is. Opmerking U kunt de inktniveaus ook controleren met de HP Director die bij de HP Image Zone-software op uw computer is geleverd. Zie Geschatte inktniveaus controleren voor meer informatie.
Hoofdstuk 12 3 Onderhoud van de HP all-in-one 4 5 6 88 1 Toegangsklep voor de wagen met inktpatronen 2 Wagen met inktpatronen Wacht tot de wagen met de inktpatronen stilstaat en druk dan licht op een inktpatroon om deze te ontgrendelen. Wanneer u de driekleurenpatroon vervangt, verwijdert u de inktpatroon uit de linkersleuf. Wanneer u de zwarte-inktpatroon of de foto-inktpatroon vervangt, verwijdert u de inktpatroon uit de rechtersleuf.
1 Koperkleurige contactpunten 2 Beschermende tape met roze lipje (moet worden verwijderd vóór de installatie) 3 Inktsproeiers onder tape Let op Raak de koperkleurige contactpunten en de inktsproeiers niet aan. Als u deze delen aanraakt kan dit leiden tot verstoppingen, inktfouten en slechte elektronische verbindingen. Schuif de nieuwe inktpatroon naar voren in de lege sleuf. Duw de inktpatroon naar voren totdat hij vastklikt.
Hoofdstuk 12 Een foto-inktpatroon gebruiken U kunt met een foto-inktpatroon de kleurenfoto's op de HP all-in-one met een veel betere kwaliteit afdrukken en kopiëren. Haal de zwarte-inktpatroon uit het apparaat en plaats een foto-inktpatroon. Met een driekleureninktpatroon en een foto-inktpatroon hebt u een afdruksysteem met zes inktkleuren waarmee u kleurenfoto's van hogere kwaliteit kunt afdrukken.
De inktpatroon uit de beschermer halen ➔ Druk de bovenkant van de beschermer naar beneden en naar achteren zodat de inktpatroon wordt ontgrendeld. Schuif vervolgens de patroon uit de beschermer. De inktpatronen uitlijnen Telkens wanneer u een inktpatroon installeert of vervangt, verschijnt op het bedieningspaneel van de HP all-in-one een melding waarin u wordt gevraagd de inktpatroon uit te lijnen.
Hoofdstuk 12 naar: www.hp.com/support. Kies wanneer hierom wordt gevraagd uw land/regio en klik vervolgens op Contact HP (Neem contact op met HP-ondersteuning) als u contact wilt opnemen met de technische ondersteuning. Inktpatronen uitlijnen vanaf het bedieningspaneel op andere momenten 1 2 3 Plaats ongebruikt, gewoon wit papier van Letter- of A4-formaat in de invoerlade. Druk op Instellingen. Druk op 3 en vervolgens op 2. Hiermee geeft u het menu Tools weer en vervolgens Inktpatronen uitlijnen.
Zorg dat u het volgende bij de hand hebt: ● ● Schuimrubberen veegstokjes, pluisvrije doek of ander zacht materiaal dat niet loslaat of vezels achterlaat. Gedistilleerd water, gefilterd water of bronwater (water uit de kraan kan deeltjes bevatten waardoor de inktpatronen kunnen worden beschadigd). Waarschuwing Gebruik geen metaalpoetsmiddelen of alcohol om de contactpunten van inktpatronen te reinigen. Hierdoor kan de inktpatroon of de HP all-in-one beschadigd raken.
Hoofdstuk 12 10 Sluit voorzichtig de toegangsklep naar de wagen met inktpatronen en sluit het netsnoer aan op de achterkant van de HP all-in-one. Het gebied rondom de inktsproeiers schoonmaken Als de HP all-in-one in een stoffige omgeving wordt gebruikt, kan zich binnenin het apparaat wat vuil verzamelen. Dit vuil kan bestaan uit stof, haren of pluisjes van vloerbedekking of kleren. Als dit vuil op de inktpatronen komt kan het inktstrepen en vlekken op afdrukken veroorzaken.
1 Inktsproeiers (niet schoonmaken) 2 Voorzijde en randen van het inktsproeiergebied Waarschuwing Maak de inktsproeiers niet schoon. 7 8 9 Schuif de inktpatroon weer in de sleuf. Duw de inktpatroon naar voren totdat hij vastklikt. Herhaal indien nodig deze procedure voor de andere inktpatroon. Sluit voorzichtig de toegangsklep naar wagen met inktpatronen en sluit het netsnoer aan op de achterkant van de HP all-in-one.
Hoofdstuk 12 als u op Menu Kopiëren drukt en de vertragingstijd verstrijkt zonder dat u op een andere knop hebt gedrukt, verschijnt de melding "Druk op START KOPIËREN om te kopiëren. Druk op Nummer of OK vr select." op het kleurenbeeldscherm. U kunt Snel, Normaal, Langzaam of Uit kiezen. Als u Uit selecteert, verschijnen geen tips op het kleurenbeeldscherm maar andere meldingen, zoals waarschuwingen dat de inkt bijna op is en foutberichten, wel. 1 2 3 Druk op Instellingen. Druk op 4 en vervolgens op 3.
Informatie voor het oplossen van problemen 13 Informatie voor het oplossen van problemen Dit hoofdstuk bevat informatie over het oplossen van problemen die zich met de HP all-in-one kunnen voordoen. Naast onderwerpen betreffende de werking, wordt specifieke informatie gegeven over problemen die zich kunnen voordoen bij de installatie en de configuratie. Raadpleeg voor meer informatie bij het oplossen van problemen de online Help bij HP Image Zone die bij de software is geleverd.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 – – 2 Als u het probleem aan de hand van de informatie in de documentatie niet kunt oplossen, bezoek dan de site www.hp.com/support waar u het volgende kunt doen: – – – – 3 4 HP Image Zone Help: De online HP Image Zone Help beschrijft hoe u de HP all-in-one met een computer kunt gebruiken en bevat probleemoplossingsinformatie die niet in de Gebruikershandleiding wordt behandeld.
Informatie voor het oplossen van problemen Probleemoplossing instellen Dit gedeelte bevat tips voor het oplossen van problemen die vaak optreden bij de installatie en configuratie van software en hardware. Problemen met de installatie van de hardware oplossen In dit gedeelte vindt u informatie over het oplossen van problemen die kunnen optreden bij de installatie van de HP all-in-one-hardware.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Op het scherm van het bedieningspaneel verschijnt een bericht dat vermeldt dat de klep van het bedieningspaneel moet worden bevestigd Oplossing Dit kan betekenen dat de klep van het bedieningspaneel niet is bevestigd of niet op de juiste manier is bevestigd. Plaats de klep in de juiste positie boven op de toetsen van de HP all-in-one en druk de klep stevig aan.
3 4 5 6 Druk op 7 en vervolgens op 1. Hiermee selecteert u Voorkeuren en vervolgens Taal & land/regio instellen. Er verschijnt een lijst met talen. Met de toetsen Omhoog en Omlaag kunt u door de lijst met talen bladeren. Druk op OK als de gewenste taal is geselecteerd. Druk op 1 voor Ja of op 2 voor Nee. De landen/regio's voor de geselecteerde taal worden weergegeven. Blader met de pijltoetsen op het bedieningspaneel door de lijst.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Op het scherm van het bedieningspaneel verschijnt de melding dat de inktpatronen moeten worden uitgelijnd Oorzaak Telkens wanneer u een nieuwe inktpatroon installeert, wordt op het scherm van de HP all-in-one vermeld dat u de inktpatronen moet uitlijnen. Opmerking Als u een inktpatroon die u eerder hebt verwijderd, opnieuw installeert, zal de HP all-in-one geen bericht weergeven over het uitlijnen van de inktpatroon.
Koperkleurige contactpunten 2 Beschermende tape met roze lipje (moet worden verwijderd vóór de installatie) 3 Inktsproeiers onder tape Informatie voor het oplossen van problemen 1 Installeer de inktpatronen opnieuw en controleer of deze goed op hun plaats zitten. Oorzaak De contactpunten van de inktpatroon raken de contactpunten van de wagen niet. Oplossing Verwijder de inktpatronen en installeer deze opnieuw. Controleer of de inktpatronen goed zijn geplaatst en zijn vastgeklikt.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 ● ● ● ● ● 104 om te controleren of de USB-kabel goed werkt. Als u problemen ondervindt, moet de USB-kabel mogelijk worden vervangen. Controleer ook of de kabel langer is dan 3 meter. Controleer of de computer geschikt is voor USB. Sommige besturingssystemen, zoals Windows 95 en Windows NT, ondersteunen geen USB-verbindingen. Raadpleeg de documentatie van het besturingssysteem voor meer informatie.
Op het scherm van het bedieningspaneel wordt de melding weergegeven dat er een papierstoring is opgetreden of dat de wagen is geblokkeerd Oorzaak Als de melding verschijnt dat er een papierstoring is opgetreden of dat de wagen is geblokkeerd, bevindt zich mogelijk nog verpakkingsmateriaal binnen in de HP all-in-one. Oplossing Open de toegangsklep voor de wagen met inktpatronen en verwijder verpakkingsmateriaal of andere voorwerpen die niet thuishoren in het apparaat.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Oplossing Ga als volgt te werk: 1 2 Klik in het Windows-menu Start op de optie Uitvoeren. Typ in het dialoogvenster Uitvoeren de tekst d:\setup.exe (als aan uw cdromstation niet stationsletter D is toegewezen, gebruikt u de juiste stationsletter) en klik op OK. Het scherm met de minimumsysteemvereisten verschijnt Oplossing Uw systeem voldoet niet aan de minimumvereisten voor het installeren van de software.
– 4 5 Controleer of de USB-kabel niet te lang is: de kabel mag 3 meter of korter zijn. Als er meerdere USB-apparaten op de computer zijn aangesloten, kunt u de andere apparaten waarschijnlijk beter loskoppelen tijdens de installatie. Ga door met de installatie en start de computer opnieuw op als u dat wordt gevraagd. Open vervolgens HP Director en controleer of de essentiële pictogrammen (Afbeelding scannen,Document scannen en HP-galerie) aanwezig zijn.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Het systeemvak bevindt zich meestal onder in het beeldscherm op de taakbalk. Verwijder de software en installeer deze opnieuw Wanneer de installatie onvolledig is of wanneer u de USB-kabel al had aangesloten voordat u dat door het installatieprogramma is gevraagd te doen, moet u de software waarschijnlijk verwijderen en opnieuw installeren. Verwijder de programmabestanden van de HP all-in-one niet eenvoudigweg van de vaste schijf.
De software verwijderen van een Windows-computer, methode 2 Opmerking Gebruik deze methode als de optie Software verwijderen niet in het Start-menu van Windows beschikbaar is. 1 2 3 4 5 Klik op de taakbalk van Windows op Start, Instellingen, Configuratiescherm. Dubbelklik op Software. Selecteer HP all-in-one & Officejet & OfficeJet 4.0 en klik op Wijzigen/ Verwijderen. Volg de instructies op het scherm. Koppel de HP all-in-one los van de computer. Start de computer opnieuw op.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Opmerking Het is belangrijk dat u de HP all-in-one loskoppelt voordat u de computer opnieuw opstart. Sluit de HP all-in-one pas aan op de computer nadat u de software opnieuw hebt geïnstalleerd. 5 6 7 Plaats de cd-rom van de HP all-in-one in het cd-romstation van de computer als u de software opnieuw wilt installeren. Open op het bureaublad de cd-rom en dubbelklik op HP all-in-one installer.
Informatie voor het oplossen van problemen Let op Probeer de papierstoring niet via de voorzijde van de HP all-in-one op te lossen. Het afdrukmechanisme kan daardoor beschadigd raken. Verwijder vastgelopen papier altijd via de achterklep. 2 Trek het papier voorzichtig tussen de rollen vandaan. Waarschuwing Als het papier scheurt wanneer u het van de rollen verwijdert, controleert u de rollen en wieltjes op gescheurde stukjes papier die in het apparaat kunnen zijn achtergebleven.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 Oplossing iPhoto werkt alleen met stilstaand beeld. Als u zowel videoclips als stilstaande beelden wilt beheren, gebruikt u Afbeeldingen ontladen vanaf de HP Director. Het apparaat bijwerken Uw HP all-in-one kan op verschillende manieren worden bijgewerkt. Voor alle manieren moet er een bestand worden gedownload om de Device Update Wizard te starten.
Opmerking Als u de update onderbreekt of er wordt een foutbericht weergegeven waarin wordt gemeld dat de update is mislukt, neem dan contact op met de ondersteuningsdienst van HP. 7 Nadat de HP all-in-one opnieuw is gestart, wordt in een scherm gemeld dat de update is voltooid. Uw apparaat is bijgewerkt. U kunt uw HP all-in-one nu veilig gebruiken.
Informatie voor het oplossen van problemen Hoofdstuk 13 114 HP PSC 2350 series all-in-one
14 Ondersteuning van HP Hewlett-Packard biedt via internet en telefoon ondersteuning voor uw HP all-in-one.
Hoofdstuk 14 e 5 Houd het serienummer en de servicecode bij de hand. Zie Uw serienummer en servicecode opzoeken voor meer informatie over hoe u toegang kunt krijgen tot uw serienummer en servicecode. Bel HP-klantenondersteuning. Zorg dat u bij de HP all-in-one bent, wanneer u belt. Uw serienummer en servicecode opzoeken Via het Menu Informatie van de HP all-in-one hebt u toegang tot belangrijke informatie.
(vervolg) Technische ondersteuning van HP Land/regio Technische ondersteuning van HP Argentinië (54)11-4778-8380, 0-810-555-5520 Luxemburg (Duitstalig) 900 40 007 Australië gedurende de garantieperiode 131047 Luxemburg (Franstalig) 900 40 006 Australië na de garantieperiode (tarief per gesprek) 1902 910 910 Maleisië 1-800-805405 Bahrein 800 171 Marokko1 +212 22 404747 Bangladesh faxnummer: +65-6275-6707 Mexico 01-800-472-6684 België (Franstalig) +32 070 300 004 Mexico (Mexico-Stad)
Hoofdstuk 14 Ondersteuning van HP (vervolg) Land/regio Technische ondersteuning van HP Land/regio Technische ondersteuning van HP Dominicaanse Republiek 1-800-711-2884 Puerto Rico 1-877-232-0589 Duitsland (€ 0,12/min.) +49 (0) 180 5652 180 Qatar +971 4 883 8454 Ecuador (Andinatel) 999119+1-800-7112884 Roemenië +40 (21) 315 4442 Ecuador (Pacifitel) 1-800-225528 +1-800-7112884 Russische Federatie, Moskou +7 095 7973520 Egypte +20 2 532 5222 Russische Federatie, St.
(vervolg) Land/regio Technische ondersteuning van HP Land/regio Technische ondersteuning van HP Koeweit +971 4 883 8454 Zweden +46 (0)77 120 4765 Korea +82 1588 3003 Zwitserland 3 (0,08 CHF/ min. tijdens piekuren, 0,04 CHF/min. tijdens daluren) +41 0848 672 672 1 2 3 Dit callcenter biedt ondersteuning aan Franstalige klanten uit de volgende landen/regio's: Marokko, Tunesië en Algerije.
Hoofdstuk 14 HP Quick Exchange Service (Japan) HP Quick Exchange Service Ondersteuning van HP 0570-000511 :03-3335-9800 : 9:00 10:00 5:00 1 1 3 5:00 : De HP all-in-one gereedmaken voor verzending Volg de onderstaande stappen om verdere schade aan het HP-product te voorkomen als u de HP all-in-one terugbrengt naar de leverancier of als u door de HP-klantenondersteuning wordt verzocht het apparaat op te sturen voor onderhoud of reparatie.
Opmerking Controleer of de scanner zich weer in de vaste positie bevindt voordat u de HP all-in-one uitschakelt. 6 7 Druk op de knop Aan om de HP all-in-one uit te schakelen. Trek het netsnoer uit het stopcontact en ontkoppel het van de HP all-in-one. Stuur het netsnoer niet met de HP all-in-one mee. Waarschuwing De vervangende HP all-in-one wordt zonder netsnoer verzonden. Berg het netsnoer goed op tot de komst van de vervangende HP all-in-one.
Ondersteuning van HP Hoofdstuk 14 11 12 Als u het oorspronkelijke verpakkingsmateriaal niet meer hebt, gebruikt u ander toereikend verpakkingsmateriaal. Beschadiging tijdens verzending die ontstaat door onjuiste verpakking of onjuist transport, valt niet onder de garantiebepalingen. Plaats het etiket voor retourverzending op de buitenkant van de doos.
15 Informatie over de garantie De HP all-in-one wordt geleverd met een beperkte garantie die in dit hoofdstuk wordt beschreven. U krijgt ook informatie over de manier waarop u garantieservice kunt krijgen en hoe u de standaardfabrieksgarantie kunt uitbreiden. Dit hoofdstuk bevat informatie over de duur van de beperkte garantie, garantieservice, uitbreiding van de garantie en het opsturen van uw HP all-in-one voor service, en bevat de beperkte wereldwijde garantieverklaring van Hewlett-Packard.
Hoofdstuk 15 Opmerking Deze informatie is niet van toepassing voor klanten in Japan. Zie HP Quick Exchange Service (Japan) voor informatie over de serviceopties in Japan.
Aansprakelijkheidsbeperkingen Voor zover bij de plaatselijke wetgeving is toegestaan, is het verhaal in deze Beperkte garantie het enige en uitsluitende verhaal voor de Klant.
Hoofdstuk 15 (vervolg) Hewlett-Packard A/S Hewlett-Packard Nederland BV Kongevejen 25 Startbaan 16 DK-3460 Birkeroed 1187 XR Amstelveen NL France Portugal Hewlett-Packard France Hewlett-Packard Portugal - Sistemas de 1 Avenue du Canada Informática e de Medida S.A. Zone d'Activite de Courtaboeuf Edificio D. Sancho I F-91947 Les Ulis Cedex Quinta da Fonte Porto Salvo 2780-730 Paco de Arcos Informatie over de garantie P-Oeiras Deutschland Oostenrijk Hewlett-Packard GmbH Hewlett-Packard Ges.
16 Technische informatie Dit hoofdstuk bevat de technische specificaties en de internationale overheidsvoorschriften voor de HP all-in-one. Dit hoofdstuk bevat informatie over: de systeemvereisten voor Windows en Macintosh, papier-, afdruk-, kopieer- en geheugenkaartspecificaties met betrekking tot scannen, afmetingen en gewicht, stroomvoorziening en het milieu, overheidsvoorschriften en de conformiteitsverklaring.
Hoofdstuk 16 (vervolg) Soort Afmetingen A4: 210 x 297 mm A5: 148 x 210 mm Executive: 184,2 x 266,7 mm Legal: Enveloppen U.S. #10: 105 x 241 mm U.S.
Afdrukspecificaties ● ● ● ● ● ● ● 600 x 600 dpi zwart 1200 x1200 dpi kleur met HP PhotoREt III Methode: drop-on-demand thermal inkjet Taal: HP PCL Level 3, PCL3 GUI of PCL 10 De afdruksnelheid is afhankelijk van de complexiteit van het document.
Hoofdstuk 16 Opmerking Als een van de aanbevolen maximumwaarden op een geheugenkaart bijna is bereikt, kunnen de prestaties van de HP all-in-one afnemen.
Richtlijnen voor milieuvriendelijke producten Dit deel bevat informatie over bescherming van het milieu, ozonproductie, energieverbruik, papierverbruik, plastic, material safety data sheets en recyclingprogramma's. Milieubescherming Hewlett-Packard streeft ernaar om op milieuvriendelijke wijze kwaliteitsproducten te leveren. Dit product is ontworpen om het milieu zo min mogelijk te belasten. Raadpleeg de HP-website over de betrokkenheid van HP bij het milieu op: www.hp.
Hoofdstuk 16 Dit HP-product bevat de volgende materialen die aan het einde van hun levensduur met speciale zorg moeten worden behandeld: ● ● Kwik in de fluorescentielamp in de scanner (< 2 mg) Lood in het soldeer Recycling HP inkjet-onderdelen HP streeft ernaar om het milieu te beschermen. Het recyclingprogramma van HP Inkjetonderdelen is in veel landen/regio's beschikbaar. Het programma biedt u de mogelijkheid gebruikte inktpatronen gratis te recyclen.
Notice to users in Australia This equipment complies with Australian EMC requirements. Notice to users in Japan (VCCI-2) Notice to users in Korea Conformiteitsverklaring (Europese Economische Gemeenschap) De conformiteitsverklaring in dit document voldoet aan de richtlijnen ISO/IEC Guide 22 en EN 45014. In de verklaring wordt het product, de naam en het adres van de fabrikant en de van toepassing zijnde specificaties aangegeven die in de Europese Unie worden erkend.
Hoofdstuk 16 Conformiteitsverklaring DECLARATION OF CONFORMITY according to ISO/IEC Guide 22 and EN 45014 __________________________________________________________________________ Manufacturer’s Name: Hewlett-Packard Company Manufacturer’s Address: 16399 West Bernardo Drive San Diego CA 92127, USA Regulatory Model Number: SDGOB-0401-02 declares, that the product: Product Name: HP PSC 2350 Series (Q5786A) Model Number(s): PSC 2350 (Q5792A, Q5792B), PSC 2352 (Q5797C), PSC 2353 (Q5796C), PSC 2355 (Q57
Index Symbolen en getallen 10 x 15 cm fotopapier laden 4 x 15,24 cm fotopapier laden 35 35 A A4-papier, laden 33 aan pagina aanpassen 60 Aan, knop 8 aantal exemplaren kopiëren 56 afbeelding scannen OS 9 HP Image Zone 17 OS X HP Image Zone 14 Afbeelding scannen, knop (HP Director) 12 afbeeldingen ontladen OS 9 HP Image Zone 17 OS X HP Image Zone 14 Afbeeldingen overbrengen, knop (HP Director) 13 afdrukken afdrukopties 70 afdrukspecificaties 129 foto's uit DPOF-bestand 50 foto's vanaf geheugenkaart 48 Snel
H Hagaki-kaarten, laden 35 herstellen van fabrieksinstellingen 96 HP all-in-one gereedmaken voor verzending 120 overzicht 5 HP Director HP Instant Share 79 ontbrekende pictogrammen 107 starten 12 HP help (OS 9 HP Image Zone) 17 HP Image Print (OS X HP Image Zone) 15 HP Image Zone Macintosh 13, 16, 78 overzicht 11 Windows 12, 13, 77 HP Image Zone HP Instant Share 77, 78 HP Instant Share afbeeldingen verzenden 74 afbeeldingen verzenden vanuit HP image Zone (USB) 77 afdrukken van hoge kwaliteit 51 e-mail 51 fo
Index exemplaren 61 M meer toepassingen (OS 9 HP Image Zone) 17 Memory Stickgeheugenkaart 39 menu scannen naar USB - Macintosh 10 USB – Windows 10 MicroDrive-geheugenkaart 39 MultiMediaCardgeheugenkaart (MMC) 39 O OK, knop 8 omgevingsspecificaties 130 onderhoud controleren van inktniveaus 84 herstellen van standaardinstellingen 96 prompt vertragingstijd instellen 95 reinigen van buitenkant 84 reinigen van glasplaat 83 reinigen van inktpatronen 92 reinigen, binnenkant van klep 83 stroombesparingsmodus 95 uit
stroombesparingsmodus 95 systeemvereisten 127 T Technische informatie afdrukspecificaties 129 afmetingen en gewicht 130 capaciteit van de papierladen 127 geheugenkaartspecificaties 129 gewicht 130 kopieerspecificaties 129 omgevingsspecificaties 130 papierformaten 127 papierspecificaties 127 scanspecificaties 130 specificaties voor afdrukmarges 128 systeemvereisten 127 voedingsspecificaties 130 tekst verbeteren op kopieën 61 telefoonnummers, klantenondersteuning 115 terugzenden van HP all-in-one 120 toetsenb
Gedrukt op minimaal 50% gerecyclede vezels waarvan ten minste 10% oud papier © 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Electronic Edition www.hp.