HP Photosmart 330 series Gebruikershandleiding Nederlands
Auteursrechten en handelsmerken © Copyright 2005 Hewlett-Packard Development Company, L.P. De informatie in dit document kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. Het is verboden dit document zonder voorafgaande toestemming te verveelvoudigen, aan te passen of te vertalen, tenzij de wetgeving op het auteursrecht dit toestaat.
Milieuverklaring Hewlett-Packard Company hecht aan het leveren van kwaliteitsproducten op een ecologisch verantwoorde wijze. Bescherming van het milieu Deze printer is zo ontworpen dat de gevolgen voor het milieu tot een minimum beperkt blijven. Ga naar de website van HP voor meer informatie over de maatregelen die HP neemt ter bescherming van het milieu op www.hp.com/hpinfo/globalcitizenship/ environment/. Ozonvorming Dit product genereert geen waarneembare hoeveelheid ozongas (O3).
Inhoudsopgave 1 2 3 4 5 6 Welkom .................................................................................................................3 Waar vindt u meer informatie .................................................................................3 Printeronderdelen ..................................................................................................4 Beschikbare accessoires .......................................................................................7 Printermenu ...
7 Specificaties .......................................................................................................51 Systeemvereisten ................................................................................................51 Printerspecificaties ..............................................................................................52 8 Klantenondersteuning van HP .........................................................................55 Telefonische klantenondersteuning van HP ........
1 Welkom Hartelijk dank voor het aanschaffen van een HP Photosmart 330 series printer! Met deze nieuwe compacte fotoprinter kunt u in een handomdraai prachtige foto's afdrukken, ongeacht of u over een computer beschikt. In deze handleiding wordt uitgelegd hoe u foto's kunt afdrukken met de printer, zonder dat deze wordt aangesloten op een computer.
Hoofdstuk 1 Printeronderdelen Voorzijde van de printer 1 Bedieningspaneel: Hiermee bedient u de basisfuncties van de printer. 2 Uitvoerlade (gesloten): Open deze lade als wilt afdrukken, een geheugenkaart wilt plaatsen, een digitale camera wilt aansluiten, een HP iPod wilt aansluiten of als u toegang wilt krijgen tot het inktpatroongebied. Voorzijde printer (binnenkant) 4 1 Invoerlade: Hier plaatst u het papier. 2 Verlengstuk invoerlade: Trek deze uit ter ondersteuning van het papier.
Achterzijde van de printer 1 USB-poort: Via deze poort kunt de printer aansluiten op een computer of een 'directprinting' digitale camera van HP. 2 Netsnoeraansluiting: Hierop sluit u het netsnoer aan. Indicatielampjes 1 Lampje Aan: Dit lampje brandt continu groen als de printer aan is. Het lampje knippert groen als de printer in bedrijf is en knippert rood als er een probleem is met de printer.
Hoofdstuk 1 Bedieningspaneel 1 Aan: Hiermee kunt u de printer aan- en uitzetten. 2 Afdrukken: Hiermee drukt u via de camera geselecteerde foto’s van een geheugenkaart af. 3 Verwijderen: Hiermee verwijdert u de geselecteerde foto’s van een geheugenkaart. 4 Foto's selecteren (knoppen): Met de pijlen kunt u door de foto's op een geheugenkaart en door de menuopties bladeren. Druk op OK om een foto of menuoptie te selecteren. 5 Printerscherm: Hierop worden foto's en menu's weergegeven.
Foto's selecteren (scherm) 1 Selectievak: Hier wordt een vinkje weergegeven als een foto is geselecteerd. 2 Exemplaren: Hier wordt weergegeven hoeveel exemplaren van de huidige foto worden afgedrukt. 3 Videoclip : Dit pictogram wordt alleen weergegeven als er een videoclip op het printerscherm wordt weergegeven. 4 Indexnummer: Hier wordt het indexnummer van de huidige foto weergegeven. Ook het totale aantal foto's op de geplaatste geheugenkaart wordt vermeld.
Hoofdstuk 1 Naam accessoire Beschrijving Dankzij de interne HP Photosmartbatterij kunt u de printer overal mee naartoe nemen. HP Photosmart Interne batterij Met de HP Photosmart-autoadapter kunt u de printer aansluiten op de voeding van uw auto en de optionele interne HP Photosmart-batterij in de printer opladen. HP Photosmart-autoadapter De duurzame, lichtgewicht HP Photosmart-draagkoffer voor compacte printers is ruim genoeg voor alles wat u nodig hebt om probleemloos onderweg af te drukken.
Zo navigeert u door het printermenu: ● Met en bladert u door de menuopties op het printerscherm. Niet-actieve menuopties worden grijs weergegeven. ● Druk op OK om een menu te openen of een optie te selecteren. ● Druk op de knop Annuleren om het huidige menu te sluiten. Structuur van het printermenu ● Afdrukopties – Panoramafoto's: Selecteer deze optie om het panoramisch afdrukken op Aan of Uit (standaardinstelling) in te stellen.
Hoofdstuk 1 ● ● 10 gevraagd of u de inktpatroon voor de derde maal wilt reinigingen (kies Ja of Nee). – Cartridge uitlijnen: Selecteer deze optie als u de inktpatroon wilt uitlijnen. Bluetooth: De Bluetooth-menuopties worden gebruikt wanneer u een optionele HP Bluetooth-adapter voor draadloos afdrukken op de printer aansluit. – Apparaatadres: Voor sommige apparaten met draadloze Bluetoothtechnologie is het noodzakelijk dat het adres van het gezochte apparaat wordt ingevoerd.
– ● De printer meenemen: Selecteer deze optie als u tips wilt weergeven voor het reizen met de printer. – Meer informatie en ondersteuning: Selecteer deze optie als u wilt weten hoe u hulp kunt krijgen bij het werken met de printer. Voorkeuren – Smart focus: Selecteer Aan (standaardinstelling) of Uit. Met deze instelling kunt u wazige foto's scherper maken. – Adaptieve belichting: Selecteer Aan (standaardinstelling) of Uit. Met deze instelling kunt u de belichting en het contrast verbeteren.
Hoofdstuk 1 12 HP Photosmart 330 series
2 Voorbereiding Het is belangrijk dat u vertrouwd raakt met de drie volgende eenvoudige procedures, voordat u gaat afdrukken: ● ● ● Papier plaatsen (zie Papier plaatsen) Inktpatronen plaatsen (zie Inktpatronen plaatsen) Een geheugenkaart plaatsen (zie Geheugenkaarten plaatsen) U moet papier en een inktpatroon plaatsen, voordat u een geheugenkaart plaatst. Papier plaatsen Leer hoe u het juiste papier voor een afdruktaak moet kiezen en hoe u het papier in de invoerlade moet plaatsen.
Hoofdstuk 2 U kunt het papier als volgt in een optimale staat houden: ● ● ● Bewaar ongebruikt papier in de oorspronkelijke verpakking. Bewaar het papier vlak en op een koele, droge plaats. Als de randen van het papier omkrullen, plaatst u het papier in een plastic zak en buigt u het papier voorzichtig in de tegenovergestelde richting totdat het weer vlak is. Houd fotopapier altijd vast aan de randen.
deze printer kunt gebruiken, variëren per land of regio en worden op de achterzijde van deze gedrukte handleiding weergegeven. Met de HP Vivera-inkten krijgt u zeer natuurgetrouwe foto's die uitzonderlijk goed bestand zijn tegen de inwerking van licht wat resulteert in duurzame heldere kleuren. HP Vivera-inkten zijn vervaardigd volgens een speciale formule en wetenschappelijk getest op kwaliteit, zuiverheid en duurzaamheid.
Hoofdstuk 2 Een inktpatroon plaatsen of vervangen (vervolg) Niet aanraken De inktpatroon plaatsen 1. Wanneer u de inktpatroon vervangt: duw de patroon in de houder naar beneden en trek deze naar u toe om de patroon te verwijderen. 2. Houd de nieuwe patroon vast met het etiket naar boven. Schuif de patroon onder een kleine opwaartse hoek in de houder, zodat de koperkleurige contactpunten als eerste in de houder gaan. Duw de patroon naar binnen totdat deze vastklikt. 3. Sluit het vak met de inktpatroon.
Als u een inktpatroon niet gebruikt Bewaar de inktpatroon altijd in een houder wanneer u de patroon uit de printer verwijdert. De beschermende houder voorkomt dat de inkt uitdroogt. Als u de patroon verkeerd opbergt, kan deze storingen vertonen. In bepaalde landen of regio's wordt de beschermende houder niet meegeleverd met de printer, maar met de grijze fotopatroon van HP, die afzonderlijk kan worden aangeschaft. In ander landen en regio's wordt de beschermende houder wel met de printer meegeleverd.
Hoofdstuk 2 Richtlijnen: ● ● Plaats slechts één kaart tegelijk. Duw de geheugenkaart rustig in de printer totdat de kaart niet verder kan. De geheugenkaart kan niet volledig in de printer worden gestoken. Forceer de kaart niet. Let op 1 Als u de geheugenkaart op een andere manier in het apparaat plaatst, kunnen de geheugenkaart en de printer beschadigd raken. Wanneer de geheugenkaart op de juiste manier is geplaatst, knippert het lampje van de geheugenkaart even en blijft daarna continu groen branden.
(vervolg) Geheugenkaart Plaatsingsprocedure voor de geheugenkaart Memory Stick ● ● ● xD-Picture Card ● ● De afgeschuinde hoek bevindt zich aan de linkerkant Zorg ervoor dat de metalen contactpunten naar beneden gericht zijn. Als u een Memory Stick Duo™- of een Memory Stick PRO Duo™geheugenkaart gebruikt, sluit u de adapter aan die bij de geheugenkaart is geleverd voordat u de kaart in de geheugenkaartsleuf van de printer plaatst.
Hoofdstuk 2 20 HP Photosmart 330 series
3 Afdrukken zonder computer Met de HP Photosmart 330 series-printer kunt u ook zonder computer schitterende foto's afdrukken. Nadat u de printer hebt geïnstalleerd aan de hand van de instructies die bij de printer zijn geleverd, kunt u via de volgende stappen het volledige afdrukproces doorlopen. Foto's van de camera overbrengen naar de printer Volg de volgende stappen om het gehele afdrukproces binnen enkele minuten te voltooien Stap 1 Plaats een geheugenkaart. Zie Geheugenkaarten plaatsen.
Hoofdstuk 3 (vervolg) Stap 6 Selecteer de foto’s die u wilt afdrukken. Zie Foto's voor afdrukken selecteren. Stap 7 Druk de foto's af. Zie Foto's afdrukken. Kiezen welke foto's u wilt afdrukken U kunt bepalen welke foto's u wilt afdrukken van een geheugenkaart door ze weer te geven op het printerscherm of door een indexpagina met de foto's af te drukken. Manier van foto's weergeven Procedure Eén voor één 1. 2. 3.
Optie Procedure Eén foto afdrukken 1. 2. Meerdere exemplaren van een foto afdrukken 1. 2. 3. Meerdere foto's afdrukken 1. 2. 3. Alle foto's afdrukken 1. 2. 3. Negen frames van een videoclip afdrukken 1. 2. 3. HP Photosmart 330 series Gebruikershandleiding Plaats een geheugenkaart en selecteer een afdruklayout. Druk op Afdrukken als u de foto die op het printerscherm wordt weergegeven, wilt afdrukken met behulp van de huidige afdruklayout. Plaats een geheugenkaart en selecteer een afdruklayout.
Hoofdstuk 3 (vervolg) Optie Procedure 4. Druk op OK om de videoclip te selecteren en druk op Afdrukken. De afdruk bestaat uit één pagina met negen frames uit de videoclip, die automatisch zijn geselecteerd. Opmerking 1 De beeldresolutie van videoclips is twee keer zo laag als die van digitale foto's. De afdrukkwaliteit van frames van een videoclip is daarom mogelijk lager dan de afdrukkwaliteit van foto's. Opmerking 2 Niet alle videobestandsindelingen worden door de printer ondersteund.
(vervolg) Optie Of selecteer een foto om deze in de panoramamodus af te drukken Procedure hoogte-breedteverhouding van 3:1 afgedrukt. 1. Haal eerst de geheugenkaart uit de printer, indien aanwezig. 2. Druk op of om het printermenu weer te geven. 3. Selecteer Afdrukopties en druk op OK. 4. Selecteer Panoramafoto's en druk op OK. 5. Selecteer Aan en druk op OK. 6. Plaats fotopapier van 10 x 30 cm (4 x 12 inch). 7. Plaats een geheugenkaart die een of meer panoramafoto's bevat. 8.
Hoofdstuk 3 (vervolg) Optie Procedure 7. 8. 9. Plaats een geheugenkaart. Selecteer één of meer foto's. Druk op Afdrukken. Elk afgedrukt vel bevat 16 exemplaren van een en dezelfde foto. 10. Als u de gewenste stickers hebt afgedrukt, schakelt u de modus Fotostickers weer uit. Als u de modus Fotostickers wilt uitschakelen, herhaalt u de stappen 1 tot en met 4. Vervolgens selecteert u Uit en drukt u op OK.
(vervolg) Probleem en oplossing Procedure 4. Druk op of om Aan te selecteren en druk vervolgens op OK. Foto's afdrukken Het afdrukken van de foto's omvat drie stappen: een afdruklayout selecteren, de afdrukkwaliteit instellen en een afdrukmethode selecteren. Een layout selecteren Telkens wanneer u een geheugenkaart in de geheugenkaartsleuf plaatst, wordt u gevraagd een fotolayout te selecteren. Layoutopties Procedure 1. 2. 3. Plaats een geheugenkaart.
Hoofdstuk 3 Een afdrukmethode selecteren Met de HP Photosmart 330 series-printer kunt u vanaf een geheugenkaart, rechtstreeks vanaf een digitale camera of vanaf een HP iPod (waarop foto's zijn opgeslagen) foto's afdrukken. Afdrukken vanaf een Procedure Geheugenkaart Zo drukt u ongemarkeerde foto's af: 1. Plaats een geheugenkaart. 2. Selecteer één of meer foto's. Zie Foto's voor afdrukken selecteren. 3. Druk op Afdrukken.
(vervolg) Afdrukken vanaf een Procedure HP iPod Voordat u foto's importeert in de HP iPod en afdrukt vanaf de HP iPod moet u controleren of deze foto's en de HP iPod aan de volgende vereisten voldoen: U kunt met uw printer ook foto's afdrukken die op een HP iPod zijn opgeslagen. Zie De printer op andere apparaten aansluiten. ● ● De afbeeldingen die u naar de HP iPod kopieert, moeten de JPEGindeling hebben. Controleer of de HP iPod is geformatteerd in Windows (bestandsstructuur FAT 32).
Hoofdstuk 3 (vervolg) Afdrukken vanaf een Procedure selecteren. Foto's worden weergegeven als Rolls. Foto's afdrukken vanaf een HP iPod 1. Sluit de HP iPod aan op de camerapoort aan de voorzijde van de printer met behulp van de USBkabel die bij de HP iPod is geleverd. Op het printerscherm wordt enkele minuten lang de melding Gegevens van apparaat worden gelezen weergegeven terwijl de foto's worden gelezen. Vervolgens verschijnen de foto's op het printerscherm. 2.
4 De printer aansluiten Uw printer beschikt over tal van aansluitmogelijkheden. De printer op andere apparaten aansluiten U kunt deze printer op diverse manieren met computers of andere apparatuur verbinden. Elk type verbinding biedt andere mogelijkheden. Type verbinding en benodigdheden Mogelijkheden USB ● ● ● ● Een met Universal Serial Bus (USB) 2.0 Full-Speed compatibele kabel van maximaal 3 meter (10 voet) lengte.
Hoofdstuk 4 (vervolg) Type verbinding en benodigdheden Mogelijkheden Als de printeradapter met de printer is meegeleverd of als u deze apart hebt aangeschaft, raadpleegt u de bijbehorende documentatie. Ga naar www.hp.com/go/bluetooth voor meer informatie over de draadloze Bluetoothtechnologie en HP. HP iPod Een HP iPod en de USB-kabel die bij de HP iPod is geleverd. Sluit de HP iPod aan op de camerapoort aan de voorzijde van de printer.
5 De printer onderhouden en vervoeren De HP Photosmart 330 series-printer heeft erg weinig onderhoud nodig. Volg de richtlijnen in dit hoofdstuk om de levensduur van de printer en de printerbenodigdheden te verlengen, zodat de kwaliteit van de foto's die u afdrukt altijd uitstekend is. De printer reinigen en onderhouden Reinig en onderhoud de printer en inktpatronen via de eenvoudige procedures die in dit gedeelte worden beschreven. De buitenkant van de printer reinigen 1. 2. 3.
Hoofdstuk 5 7. Als het reinigen van de inktpatroon is voltooid, drukt de printer een testpagina af. Controleer deze testpagina en selecteer een van de volgende opties: – Als op de testpagina witte vegen voorkomen of kleuren ontbreken, moet u de inktpatroon opnieuw reinigen. Selecteer Ja en druk op OK. – Als de kwaliteit van de afgedrukte testpagina goed is, selecteert u Nee en vervolgens drukt u op OK. U kunt de inktpatroon maximaal driemaal reinigen.
Een testpagina afdrukken Druk een testpagina af voordat u contact opneemt met de klantenondersteuningsdienst van HP. De testpagina bevat diagnostische gegevens die u kunt gebruiken als u samen met de klantenondersteuningsdienst van HP uw afdrukproblemen probeert op te lossen. Bekijk het spuitmondjespatroon op de testpagina om het inktniveau en de staat van de inktpatroon te controleren. Als er een lijn of kleur ontbreekt in het patroon, probeert u dat probleem te verhelpen door de inktpatroon te reinigen.
Hoofdstuk 5 2. 3. 4. 5. 6. Druk op of om het printermenu weer te geven. Selecteer Extra en druk op OK. Selecteer Printer uitlijnen en druk op OK. Op het printerscherm verschijnt een bericht met de melding dat u gewoon papier in de invoerlade moet plaatsen. Plaats het papier in de invoerlade, zodat de printer de kalibratiepagina kan afdrukken. Om fotopapier te besparen kunt u gewoon papier of indexkaarten gebruiken. Druk op OK om het uitlijnen van de inktpatroon te starten.
De inktpatronen bewaren Bewaar tijdens het vervoer of de opslag de inktpatroon die u in gebruik hebt altijd in de printer. Tijdens het uitschakelen plaatst de printer de inktpatroon veilig in een beschermend omhulsel. Let op Zorg ervoor dat printer op de juiste wijze wordt uitgeschakeld voordat u het netsnoer loskoppelt of voordat u de interne batterij verwijdert. Op die manier kan de printer de inktpatroon op de juiste manier opbergen.
Hoofdstuk 5 Afdrukken onderweg wordt nog eenvoudiger als u de volgende accessoires aanschaft: ● ● ● HP Photosmart Interne batterij: Voorzie de printer van stroom met behulp van een oplaadbare batterij, zodat u overal kunt afdrukken. HP Photosmart-autoadapter: Voorzie de printer van stroom via de sigarettenaansteker in de auto. HP Photosmart-draagkoffer voor compacte fotoprinters: Vervoer en draag de printer en de printbenodigdheden in deze handige reiskoffer. Zo maakt u de printer gereed voor vervoer: 1.
6 Problemen oplossen De HP Photosmart-printer is ontworpen met het oog op een maximale betrouwbaarheid en een optimaal gebruiksgemak. In dit gedeelte vindt u antwoorden op veelgestelde vragen over de printer en over afdrukken zonder computer. In dit gedeelte komen de volgende onderwerpen aan bod: ● ● ● ● Hardwareproblemen met de printer Problemen met afdrukken. Problemen met afdrukken via Bluetooth. Foutberichten.
Hoofdstuk 6 ongeveer 10 seconden en steek de stekker van het netsnoer weer in het stopcontact. Schakel de printer in. Als de optionele interne HP Photosmart-batterij in de printer is geplaatst, haalt u, indien nodig, de stekker van het netsnoer van de printer uit het stopcontact. Open het deksel van het batterijvak en haal de batterij uit de printer. Wacht ongeveer 10 seconden en plaats de batterij terug. Steek desgewenst de stekker van het netsnoer weer in het stopcontact. Zet de printer aan.
● ongeveer 10 seconden en steek de stekker van het netsnoer weer in het stopcontact. Schakel de printer in. Als de optionele interne HP Photosmart-batterij in de printer is geplaatst, haalt u, indien nodig, de stekker van het netsnoer van de printer uit het stopcontact. Open het deksel van het batterijvak en haal de batterij uit de printer. Wacht ongeveer 10 seconden en plaats de batterij terug. Steek desgewenst de stekker van het netsnoer weer in het stopcontact. Zet de printer aan. Bezoek www.hp.
Hoofdstuk 6 ● Als de optionele interne HP Photosmart-batterij in de printer is geplaatst, haalt u, indien nodig, de stekker van het netsnoer van de printer uit het stopcontact. Open het deksel van het batterijvak en haal de batterij uit de printer. Wacht ongeveer 10 seconden en plaats de batterij terug. Steek desgewenst de stekker van het netsnoer weer in het stopcontact. Zet de printer aan. Misschien is de printer aangesloten op een snoercentrale die is uitgeschakeld.
Er verschijnt een waarschuwing dat de optionele interne HP Photosmart-batterij bijna leeg is. De optionele HP Photosmart-autoadapter is aangesloten op de voeding van de auto, maar de nieuwe voedingsbron wordt niet herkend door de printer. Oplossing ● Zet de printer uit voordat u de printer via de autoadapter op de voeding van de auto aansluit. ● Sluit de printer aan op de voeding van de auto met behulp van de HP Photosmart-autoadapter. ● Zet de printer aan.
Hoofdstuk 6 ● ● ● ● Als de vellen fotopapier aan elkaar kleven, kunt u proberen de vellen één voor één te laden. Plaats het papier zo ver mogelijk in de lade en laad de vellen fotopapier één voor één als u de printer in een extreem droge of vochtige omgeving gebruikt. Als het fotopapier omgekruld is, plaatst u het papier in een plastic zak en buigt u het papier voorzichtig in de tegenovergestelde richting totdat het weer vlak is. Als dit niet werkt, moet u fotopapier gebruiken dat niet gekruld is.
Het papier is vastgelopen tijdens het afdrukken. Oplossing Controleer of het printerscherm instructies bevat. Probeer de papierstoring op een van de volgende manieren te verhelpen: ● Als het papier gedeeltelijk uit de voorzijde van de printer steekt, trekt u het papier voorzichtig naar u toe en haalt u het uit de printer.
Hoofdstuk 6 de foto op om alle afdrukinstellingen die van toepassing zijn op een afzonderlijke foto ongedaan te maken. Zie Foto's voor afdrukken selecteren voor meer informatie. De printer voert papier uit tijdens de voorbereiding van het afdrukken. Oplossing Misschien staat de printer in direct zonlicht, waardoor de automatische papiersensor ontregeld raakt. Verplaats de printer naar een locatie waar deze niet blootstaat aan direct zonlicht. De afdrukkwaliteit valt tegen.
Het Bluetooth-apparaat kan de printer niet vinden. Oplossing ● Controleer of de HP Bluetooth-adapter voor draadloos afdrukken is aangesloten op de camerapoort aan de voorzijde van de printer. Het lampje op de adapter knippert als het apparaat klaar is om gegevens te ontvangen. ● De Bluetooth-optie Zichtbaarheid is mogelijk ingesteld op Niet zichtbaar. Wijzig deze instelling als volgt naar Zichtbaar voor iedereen: – Haal alle geheugenkaarten uit de kaartsleuven van de printer.
Hoofdstuk 6 VGA-resolutie, zoals camera's in mobiele telefoons, is mogelijk niet hoog genoeg voor het verkrijgen van een kwalitatief hoogwaardige afdruk. De foto wordt afgedrukt met randen. Oplossing De toepassing voor afdrukken die op het apparaat met de draadloze Bluetooth-technologie is geïnstalleerd, biedt mogelijk geen ondersteuning voor afdrukken zonder randen.
Foutbericht: Automatische papiersensor is mislukt. Oplossing De automatische papiersensor is geblokkeerd of beschadigd. Verplaats de printer naar een minder zonnig plekje en druk op OK om opnieuw te proberen een afdruk te maken. Als u hiermee het probleem niet kunt oplossen, gaat u naar www.hp.com/support of neemt u contact op met de klantenondersteuningsdienst van HP. Foutbericht: Cartridge is niet compatibel. Gebruik de juiste HP-inktpatroon.
Hoofdstuk 6 Foutbericht: Geen toegang tot kaart. Raadpleeg de gebruikershandleiding. Oorzaak Een dergelijke toegangsfout geeft mogelijk aan dat er xDgeheugenkaart tegen schrijven is beveiligd. xD-geheugenkaarten hebben een speciale beveiligingsfunctie die ervoor zorgt dat de foto's op de kaart niet kunnen worden overschreven.
7 Specificaties Dit gedeelte bevat de systeemvereisten voor het installeren van de software van de HP Photosmart-printer en bevat een overzicht van printerspecificaties. Systeemvereisten Onderdeel Minimum voor Windows- Minimum voor Macintosh pc Besturingssysteem Microsoft® Windows 98, 2000 Professional, ME, XP Home en XP Professional Mac® OS X 10.2.3 tot en met 10.3.x Processor Intel® Pentium® II (of gelijkwaardig) of hoger G3 of hoger RAM-geheugen 64 MB (128 MB aanbevolen) Mac OS X 10.2.
Hoofdstuk 7 Printerspecificaties Categorie Specificaties Verbindingen USB 2.0 Full-Speed: Microsoft Windows 98, 2000 Professional, ME, XP Home en XP Professional; Mac OS X 10.2.3 tot en met 10.3.x PictBridge: Microsoft Windows 98, 2000 Professional, ME, XP Home en XP Professional; Mac OS X 10.2.3 tot en met 10.3.
(vervolg) Categorie Specificaties Kaarten: indexkaarten, Hagaki-kaarten, A6kaarten, kaarten van L-formaat Avery C6611 en C6612 fotostickerpapier Geheugenkaarten CompactFlash Type I en II MultiMediaCard Secure Digital SmartMedia Memory Sticks xD-Picture Card Ondersteunde bestandsindelingen voor geheugenkaarten Afdrukken: Alle ondersteunde indelingen voor beeld- en videobestanden Omgevingsspecificaties Maximaal tijdens gebruik: temperatuur 5 - 40 °C (41 -104 °F), relatieve luchtvochtigheid 5 - 90% Op
Hoofdstuk 7 (vervolg) Categorie Specificaties Ondersteuning USB 2.0 FullSpeed Microsoft Windows 98, 2000 Professional, ME, XP Home en XP Professional Mac OS X 10.2.3 tot en met 10.3.x HP raadt aan een USB-kabel te gebruiken die korter is dan 3 meter (10 voet).
8 Klantenondersteuning van HP Opmerking De namen van de ondersteuningsservices van HP kunnen per land of regio verschillen. In geval van problemen volgt u de onderstaande stappen: 1. 2. 3. 4. Raadpleeg de documentatie van de printer. – Installatiegids: Bij de HP Photosmart 330 series-printer worden installatieinstructies geleverd. Aan de hand van deze instructies kunt u de printer op de juiste manier opstellen en de printersoftware installeren.
Hoofdstuk 8 Bel voor telefonische ondersteuning van HP het juiste telefoonnummer voor de locatie waar u zich bevindt. Hierop zijn de standaardtelefoonkosten van toepassing. Noord-Amerika: Bel 1-800-HP-INVENT (1-800-474-6836). De telefonische ondersteuning in de Verenigde Staten is zowel in het Engels als in het Spaans beschikbaar.
Extra garantie-opties U kunt tegen vergoeding uw garantie voor de printer verlengen. Ga naar www.hp.com/ support, selecteer uw land of regio en uw taal en zoek vervolgens in het gedeelte over services en garantie naar meer informatie over verlenging van de garantie.
Hoofdstuk 8 58 HP Photosmart 330 series
A De software installeren Bij de printer wordt optionele software geleverd die u op een computer kunt installeren. Nadat u de printer hebt geïnstalleerd volgens de installatie-instructies die bij de printer zijn geleverd, installeert u de software aan de hand van de instructies in dit gedeelte. Windows-gebruikers Macintosh-gebruikers Belangrijk: Sluit de USB-kabel niet aan voordat u daarom wordt gevraagd. Belangrijk: Sluit de USB-kabel niet aan voordat u daarom wordt gevraagd.
Bijlage A Windows-gebruikers: kies een van deze installatie-opties (vervolg) gebruiksvriendelijk softwareprogramma waarmee u foto's op alle mogelijke manieren kunt bewerken: ● ● ● ● ● ● Express Hiermee installeert u software voor het bedienen van de printer, HP Solution Center en HP Image Zone Express, een gebruiksvriendelijk softwareprogramma met basisfuncties voor het verwerken en afdrukken van foto's: ● ● ● ● Typical Weergeven: u kunt meerdere formaten van uw foto's weergeven en uw foto's op mee
Windows-gebruikers: kies een van deze installatie-opties (vervolg) ● ● ● Minimum Maken: u kunt heel eenvoudig albumpagina's, kaarten, kalenders, panoramafoto's, cd-labels en nog veel meer maken. Delen: gebruik HP Instant Share om uw foto's per e-mail naar uw vrienden en familie te verzenden zonder omvangrijke bijlagen. Reservekopieën maken: u kunt reservekopieën van uw foto's maken en deze veilig bewaren. Met deze optie installeert u software voor het bedienen van de printer en HP Director.
Bijlage A 62 HP Photosmart 330 series
Verklaring van beperkte garantie bij HP-printer HP product Software Inktpatronen Accessoires Randapparatuur voor de printer (zie hieronder voor meer informatie) Duur van beperkte garantie 90 dagen Tot het HP inktpatroon leeg is of de "einde garantie"-datum (vermeld op het inktpatroon) is bereikt, afhankelijk van wat het eerst van toepassing is.
Bijlage B 64 HP Photosmart 330 series
Index A accessoires 7, 37 adapter voor de auto 37 Adaptieve belichting 26 afdrukken foto's 27 fotoindex 22 fotostickers 9, 25 Help 10 in de panoramamodus 24 in panoramamodus 22 layout selecteren 27 meerdere exemplaren 22 meerdere foto's 22 miniaturen 22 panoramafoto's 9 pasfoto's 9 testpagina 35 vanaf camera's 28 vanaf de computer 3 vanaf geheugenkaarten 28 zonder computer 21 autoadapter 8 B batterijen model 8 oplaadindicator 6 bestandsindelingen, ondersteuning voor 17, 52 bewaren fotopapier 37 inktpatronen
menu, printer 8 Microdrive 17 miniaturen, afdrukken 22 MPEG-1-bestandsindeling 17 MultiMediaCard 17 O on line Help 3 opslaan printer 36 P panoramamodus 24 papier invoerladen 4 kiezen en aanschaffen 13 plaatsen 14 problemen oplossen 43 specificaties 52 voorziening 13 waarborgen 37 papier plaatsen 14 papierstoringen 45 patronen. zie inktpatronen PictBridge-camera's 28 plaatsen geheugenkaarten 17 inktpatronen 15 printcartridges.
Regulatory notices Hewlett-Packard Company This device complies with part 15 of the FCC Rules. Operation is subject to the following two conditions: ● ● This device may not cause harmful interference, and This device must accept any interference received, including interference that may cause undesired operation. Pursuant to Part 15.