NEDERLANDS EasyShare-software installeren Installeer de software. Ga na het installeren van de software verder met deze handleiding. Cd meegeleverd bij de fotolijst. Ga voor de Scandinavische talen naar www.kodak.com/go/nordic_guides Het netsnoer aansluiten Mogelijk wijkt uw netsnoer (meegeleverd bij de fotolijst) af van het exemplaar op de afbeelding. Gebruik de stekker die geschikt is voor uw type stopcontact. Raadpleeg de verpakking van het product voor de inhoud van de verpakking.
NEDERLANDS Een geheugenkaart plaatsen of een USB-apparaat aansluiten Geheugenkaart (los verkrijgbaar) CompactFlash/ MicroDrive Secure Digital/ Memory Stick/ xD/MultiMediaCard USB-apparaat (digitale camera, flashstation, kaartlezer, enz. – los verkrijgbaar) SV-modellen EX-modellen b) a) a) a) Er is een USB-kabel meegeleverd bij het USB-apparaat. b) Er is een USB-adapterkabel meegeleverd bij uw EX-fotolijst. 2 www.kodak.
NEDERLANDS De afstandsbediening activeren Trek het lipje naar buiten om de batterij te activeren. De fotolijst inschakelen 1. Zet de schakelaar op On (Aan). 2. Gebruik vervolgens de afstandsbediening om het apparaat in- of uit te schakelen. back menu OK www.kodak.
NEDERLANDS De taal instellen Het instelscherm voor de taal wordt weergegeven als u de fotolijst voor de eerste keer inschakelt. 1. om de instelling te wijzigen. 2. Druk op de OK-knop om de instelling te accepteren. back menu OK Uw diapresentatie bekijken Zodra u de fotolijst inschakelt, wordt automatisch een diapresentatie gestart.
NEDERLANDS Meer informatie over uw fotolijst Gefeliciteerd! U hebt: • uw fotolijst geïnstalleerd. • uw kaart geplaatst of een ander USB-apparaat aangesloten. • uw eerste diapresentatie bekeken. Nu nog meer kijkplezier! Sla de pagina om als u meer wilt weten over alle functies van uw fotolijst, zoals het aanpassen van de fotoweergave aan uw persoonlijke voorkeuren. Ook kunt u de fotolijst afstemmen op uw persoonlijke stijl of inrichting! Ga voor alle accessoires voor de fotolijst naar www.kodak.
NEDERLANDS Vooraanzicht 1 1 LCD-scherm 2 Frontje 2 3 Sensor voor de afstandsbediening 3 Achter-/linkerzijaanzicht 2 1 Schuif de houder in de sleuven. 1 4 2 5 7 6 3 1 Luidsprekers 5 Sleuf voor geheugenkaart - SD, MS, xD, MMC 2 Wandbevestigingsgaten 6 Aan-uitschakelaar 3 Steun 7 Houder voor de afstandsbediening (verwijderbaar) 4 Sleuf voor geheugenkaart - CF, MD 6 www.kodak.
NEDERLANDS Boven-/rechterzijaanzicht 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1 Foto/muziek-knop 2 Afspelen/Pauzeren 8 USB-connector (alle modellen, voor verbinding met een computer; EX-modellen, ook voor verbinding met een camera/USB-apparaat - met adapterkabel.) 3 Stop/Vorige 9 USB-connector (alleen SV-modellen, voor verbinding met een camera/USB-apparaat. Niet aanwezig op EX-modellen.
NEDERLANDS Afstandsbediening back menu OK * Zet eerst de aan-uitschakelaar op de fotolijst op On (Aan). 8 Knop Functie aan-uit* De fotolijst in- en uitschakelen. beginscherm Terugkeren naar het beginscherm. foto's/muziek Schakelen tussen foto's weergeven en muziek selecteren. menu Weergave van menuopties. vorige Terugkeren naar het vorige scherm. Een diapresentatie stoppen of miniaturen weergeven. OK De huidige selectie accepteren. 4-pijlenknop In foto's of menu's zoeken.
1 Meer functies Alle beschreven bedieningsknoppen bevinden zich op de afstandsbediening, tenzij anders vermeld. Foto's en video's bekijken Miniaturen weergeven ■ Als u uw foto's wilt zien als multifoto (miniaturen), druk dan tijdens het weergeven van een diapresentatie op . ■ Druk op ■ Als u een video ( ) wilt afspelen, markeer deze dan en druk op OK. om door de miniaturen te bladeren.
Meer functies Diapresentatie ■ Als u een diapresentatie wilt starten vanaf een willekeurig geselecteerde foto (miniatuurweergave of weergave van één foto), drukt u op . Foto's verwijderen 1 Geef een enkele foto weer en druk vervolgens op . 2 Druk op om Verwijderen te markeren en druk vervolgens op OK. 3 Markeer Verwijderen en druk nogmaals op OK om uw keuze te bevestigen. Als u de foto toch niet wilt verwijderen, markeer dan Afsluiten en druk op OK. De foto of video wordt verwijderd.
Meer functies Foto's kopiëren Kopieer foto's of video's vanaf de huidige locatie naar het interne geheugen (niet aanwezig op de SV710) of naar een ander aangesloten apparaat. 1 Geef een enkele foto weer en druk vervolgens op . 2 Druk op om Kopiëren te markeren en druk vervolgens op OK. 3 Druk op om de locatie te markeren waar u naar wilt kopiëren en druk op OK. Zie pagina 11 als u meerdere foto's of video's wilt kopiëren.
Meer functies Er wordt een vinkje weergegeven op de foto. Druk nogmaals op als u een vinkje wilt verwijderen. U kunt nu alle geselecteerde foto's kopiëren, verwijderen of weergeven in een diapresentatie. Alles tegelijk selecteren 1 Druk tijdens de weergave van foto's of video's (diapresentatie, video, individuele foto) op . 2 Druk op om Alles selecteren te markeren en druk vervolgens op OK. Er wordt een vinkje weergegeven op alle foto's of video's in uw huidige locatie.
Meer functies Muziek afspelen 1 Druk op als u uw fotoweergave of diapresentatie wilt onderbreken en het scherm Audio wilt weergeven. 2 Druk op om uw muziekbestanden te zoeken. Druk vervolgens op OK. 3 Druk op als u naar het volgende of het vorige nummer wilt gaan. Druk vervolgens op OK. De muziek wordt nu afgespeeld. 4 Druk op als u wilt terugkeren naar uw foto of diapresentatie. Het afspelen van de geselecteerde muziek gaat door als de diapresentatie wordt hervat.
2 WiFi® gebruiken (alleen EX-modellen) Voor meer informatie over het gebruik van de draadloze functies van uw fotolijst, raadpleegt u de handleiding op www.kodak.com/go/digitalframesupport of gaat u naar www.kodak.com/go/wifisupport.
WiFi® gebruiken (alleen EX-modellen) OPMERKING: Als uw netwerk is beveiligd, wordt u gevraagd uw beveiligingsgegevens in te voeren. Als u uw netwerk op een later tijdstip wilt installeren, drukt u op Instellingen en drukt u op OK. , markeert u Foto's bekijken via uw draadloze netwerk Wanneer u foto's bekijkt op uw fotolijst via uw draadloos netwerk, dan worden uw foto's geopend op uw computer via Windows Media Player 11 of online via de Kodak EasyShare Gallery. 1 Schakel uw computer en de fotolijst in.
WiFi® gebruiken (alleen EX-modellen) Een Kodak Gallery-account instellen Foto's uit de Kodak Gallery kunt u rechtstreeks weergeven via internet. Voer deze eenmalige installatie uit om verbinding te maken tussen uw fotolijst en uw bestaande Kodak Gallery-account. 1 Druk op , markeer Instellingen en druk vervolgens op OK. 2 Selecteer Kodak EasyShare Gallery en druk op OK. om uw bestaande gebruikersnaam (meestal uw e-mailadres) 3 Gebruik de knoppen en wachtwoord in te voeren.
3 Bijlage Conformiteitsverklaring FCC Kodak EasyShare digitale fotolijst Deze apparatuur is getest en is in overeenstemming bevonden met de limieten van een Klasse B digitaal apparaat, conform Deel 15 van de FCC-voorschriften. Deze beperkingen zijn bedoeld om een redelijke bescherming te bieden tegen schadelijke storingen in een woonomgeving.
Bijlage De digitale fotolijsten EX811 en EX1011 hebben een zendvermogen van 10 dBm. In Frankrijk is het zendvermogen wettelijk beperkt tot 10 dBm buitenshuis. In Frankrijk mag u de draadloze functies van dit apparaat alleen binnenshuis gebruiken. Canadese DOC-verklaring DOC Class B Compliance—This Class B digital apparatus complies with Canadian ICES-003. Observation des normes-Classe B—Cet appareil numérique de la classe B est conforme à la norme NMB-003 du Canada.