NEDERLANDS De software installeren Voordat u kabels gaat aansluiten, dient u de bij uw camera meegeleverde software te installeren. Volg de instructies op het scherm. Ga na het installeren van de software verder met deze handleiding. Ga voor handleidingen in de Scandinavische en Baltische talen naar www.kodak.com/go/nordic_guides. De batterij plaatsen en opladen 1 Schakel de camera uit. 2 Sluit de kabel aan.
NEDERLANDS De batterij opladen via andere accessoires Schakel eerst de camera uit. De batterij is opgeladen als het oplaadlampje blijft branden. Kodak 5V-wisselstroomadapter (Mogelijk afzonderlijk verkrijgbaar.) Kodak EasyShare-station voor camera, printer of HDTV (Mogelijk afzonderlijk verkrijgbaar.) Kodak USB-kabel en een USB-computerpoort Zorg dat de USB-kabel is aangesloten op een USB-poort en dat de computer is ingeschakeld (en niet in de slaapmodus staat). Zie www.kodak.com/go/USBcharging.
NEDERLANDS De camera inschakelen Druk op de aan-uitknop. De camera wordt ingeschakeld in de modus Slimme opname. De taal, datum en tijd instellen Taal: 1 2 OK (drukknop) om de instelling te wijzigen. OK om de instelling te accepteren. Datum/tijd: 1 Druk op de OK-knop als daarom wordt gevraagd. om de instelling te wijzigen. 2 om naar het vorige/volgende veld te gaan. OK om de instelling te accepteren. www.kodak.
NEDERLANDS Een foto maken 1 Druk op de aan-uitknop om de camera in te schakelen in de modus Slimme opname. 2 Druk de sluiterknop half in om scherp te stellen en de belichting in te stellen. Wanneer de zoekermarkeringen groen worden, drukt u de sluiterknop volledig in. Wanneer u de sluiterknop half indrukt, blijven de zoekermarkeringen bij het gezicht of het onderwerp dat is scherpgesteld, zelfs wanneer u de camera beweegt.
NEDERLANDS Foto's of video's bekijken Druk op de Review-knop (Bekijken) als u de modus Bekijken wilt openen/afsluiten. De vorige/volgende foto of video bekijken Een foto of video verwijderen www.kodak.
NEDERLANDS Foto's of video's overbrengen USB-kabel Sluit de camera aan en schakel deze vervolgens in. Kodak EasyShareprinterstation, -camerastation of -station voor HDTV (mogelijk afzonderlijk verkrijgbaar) of 6 Meer informatie over aansluiten www.kodak.com/go/howto Accessoires aanschaffen www.kodak.com/go/m1033accessories www.kodak.com/go/m2008accessories Geschikte stations www.kodak.com/go/dockcompatibility www.kodak.
NEDERLANDS Ingebouwde Help Gebruik de Help van de camera om elke menukeuze beter te begrijpen. T 1 Markeer een menuoptie. 2 Druk op de knop T (telefoto). Menu-knop Omhoog/omlaag bladeren OK De Help uitschakelen www.kodak.
NEDERLANDS Meer informatie over uw camera Klaar! U hebt: • uw camera ingesteld • foto's gemaakt • foto's overgebracht naar de computer Meer informatie Lees ook de volgende pagina's van deze handleiding, zodat u de mooiste foto's kunt maken en delen! Gebruik de Help van de camera om elke menuoptie beter te begrijpen. Markeer een menukeuze en druk vervolgens op de knop T (telefoto). Ga naar www.kodak.com/go/m1033support of www.kodak.
NEDERLANDS Vooraanzicht 1 2 3 4 8 5 6 7 1 Flitser 5 Mode-knop (Modus) 2 Sluiterknop 6 3 Aan-uitknop, oplaadlampje batterij Lampje van de zelfontspanner/lampje voor automatisch scherpstellen 4 Flitserknop 7 Lens/dop 8 Microfoon www.kodak.
NEDERLANDS Achteraanzicht 1 2 3 4 5 6 7 12 11 8 10 9 1 Lcd-scherm 7 2 3 4 5 Zoom-/groothoekknop Luidspreker 8 Gelijkspanningsingang (5 V) Review-knop (Bekijken), Menu-knop 9 6 Draagriembevestiging Joystick, OK-knop Displayknop Zelfontspanner/burst Prullenbak, Share-knoppen (Delen) Sleuf voor optionele SD- of SDHC-kaart 10 Batterijcompartiment 11 USB-uitgang, audio/video-uitgang, connector voor station 12 Statiefbevestiging 10 www.kodak.
1 Meer camerafuncties Mode-knop (Modus) 1 Druk op de Mode-knop (Modus). 2 Druk op om een modus te markeren en druk vervolgens op de OK-knop. Modus Voor Gewone foto's – deze modus biedt een uitstekend evenwicht tussen kwaliteit en gebruiksgemak. ■ Gezichten worden herkend. ■ De verdere inhoud en de belichting van de scène worden geanalyseerd. Slimme opname ■ Kodak Perfect Touch-technologie wordt toegepast voor mooiere foto's.
Meer camerafuncties Modus Voor Scène Eenvoudig richten en foto's maken als u foto's maakt in vrijwel alle omstandigheden. Video Voor het opnemen van videobeelden met geluid. Een video maken Mode-knop (Modus) 1 Druk op de Mode-knop (Modus). 2 Druk op om Video te markeren en druk vervolgens op de OK-knop. 3 Druk de sluiterknop volledig in en laat de knop vervolgens los. Als u de opname wilt beëindigen, drukt u nogmaals op de sluiterknop en laat u deze vervolgens weer los.
Meer camerafuncties Digitale zoom gebruiken Gebruik de digitale zoom in een willekeurige fotomodus als u het beeld nog eens 5x wilt vergroten nadat u de optische zoom al hebt toegepast. Druk op de knop T (telefoto) tot het schuifblokje aangeeft dat u het maximale bereik van de optische zoom hebt bereikt. Laat de knop T (telefoto) los en druk er nogmaals op. OPMERKING: Als u digitale zoom gebruikt, is het mogelijk dat de beeldkwaliteit minder goed is.
Meer camerafuncties Rode ogen De eerste flits verkleint de pupil, de tweede flits belicht het onderwerp. Uit De flitser gaat nooit af. De zelfontspanner gebruiken Gebruik de zelfontspanner wanneer u zelf ook op de foto wilt staan of bewegingsonscherpte wilt voorkomen. Plaats de camera op een statief of op een vlakke ondergrond.
Meer camerafuncties Burst gebruiken Met burst maakt u snel achter elkaar maximaal 3 foto's. 1 Druk in een willekeurige fotomodus herhaaldelijk op boven in het lcd-scherm wordt weergegeven. tot het burst-pictogram 2 Druk de sluiterknop half in om scherp te stellen en de belichting in te stellen. Druk de sluiterknop volledig in en houd deze ingedrukt om foto's te maken.
2 Mogelijkheden van foto's en video's Foto's of video's verwijderen 1 Druk op de Review-knop (Bekijken). 2 Druk op om naar de vorige/volgende foto of video te gaan. 3 Druk op de Delete-knop (Verwijderen). 4 Volg de aanwijzingen op het scherm. OPMERKING: Beveiligde foto's of video's kunnen niet worden verwijderd. Hef de beveiliging op voordat u de foto's of video's verwijdert. Foto's en video's tegen verwijderen beveiligen 1 2 3 4 Druk op de Review-knop (Bekijken).
Mogelijkheden van foto's en video's Pictogrammen in de modus Bekijken Foto's E-maillabel Beveiligd Favorietenlabel Modus Bekijken Geselecteerde foto Afdruklabel/aantal afdrukken Foto-/videonummer Beeldopslaglocatie Schuifpijlen E-maillabel Beveiligd Favorietenlabel Modus Bekijken Schuifpijlen Video's Batterijniveau Perfect Touch-technologie Waarschuwing bij onscherpe foto Groen: aanvaardbaar voor een afdruk van 10 cm x 15 cm Geel: mogelijk aanvaardbaar voor een afdruk van 10 cm x 15 cm Rood: niet aan
Mogelijkheden van foto's en video's Foto's weergeven als miniaturen (multifoto) 1 Druk op de Review-knop (Bekijken). 2 Druk op de knop W als u de weergave van één foto wilt wijzigen in een multifoto met miniaturen. 3 Druk op de knop T als u wilt terugkeren naar de weergave van één foto. ■ Druk op de Review-knop (Bekijken) als u de modus Bekijken wilt afsluiten.
Mogelijkheden van foto's en video's Kodak Perfect Touch-technologie gebruiken Met Kodak Perfect Touch-technologie krijgt u mooiere, helderdere foto's. Perfect Touch wordt automatisch toegepast op foto's die in de modus Slimme opname worden gemaakt. (U kunt video's, panoramafoto's, reeds verbeterde foto's of foto's die worden gemaakt in de modus Slimme opname niet verbeteren.) 1 Druk op de Review-knop (Bekijken). 2 Druk op om naar de vorige/volgende foto te gaan.
3 Cameraproblemen oplossen Problemen met de camera Status Oplossing De camera kan niet worden ingeschakeld ■ Controleer of de batterij is opgeladen en of deze juist is De camera kan niet worden uitgeschakeld geïnstalleerd (zie pagina 1). ■ Schakel de camera uit en weer in. De bedieningsknoppen van de camera werken niet De flitser gaat niet af ■ Controleer de flitserinstellingen en wijzig ze indien nodig (zie pagina 13). OPMERKING: De flitser gaat niet in elke modus af.
4 Bijlage FCC-conformiteitsverklaring Kodak EasyShare M1033/M2008 digitale camera Deze apparatuur is getest en is in overeenstemming bevonden met de limieten van een Klasse B digitaal apparaat, conform Deel 15 van de FCC-voorschriften. Deze beperkingen zijn bedoeld om een redelijke bescherming te bieden tegen schadelijke storingen in een woonomgeving.
Bijlage FCC en Industry Canada This device complies with Industry Canada RSS-210 and FCC Rules. Operation is subject to the following two conditions: (1) this device may not cause harmful interference, and (2) this device must accept any interference received, including interference that may cause undesired operation.
Bijlage China RoHS www.kodak.
Bijlage Eastman Kodak Company Rochester, New York 14650, Verenigde Staten © Eastman Kodak Company, 2008 Kodak, EasyShare en Perfect Touch zijn handelsmerken van Eastman Kodak Company. 4F8050_nl 24 www.kodak.