Bari_60HV_nl.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 2 INHOUDSOPGAVE 2 BESCHRIJVING VAN DE BARI 60 HV BLADZIJDE Beeldscherm .................................................................................................................... Geleverd materiaal .......................................................................................................... Eigenschappen ................................................................................................................
Bari_60HV_nl.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 4 BEELDSCHERM De BARI 60 HV heeft een beeldscherm van twee regels: • 1 regel met iconen en informatie over de functies, • 1 regel met 20 alfanumerieke karakters. In de stand-by mode, kunt u het contrast van de weergave met de toetsen en afstellen.
Bari_60HV_nl.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 6 INSTALLATIE VAN DE BARI 60 HV AANBEVELINGEN • Stel de telefoon nooit bloot aan het zonlicht of aan een buitengewoon hoge temperatuur. • De bedrijfstemperatuur moet tussen +5°C en +40°C bedragen. • Uw telefoon moet minstens op één meter afstand van een televisie, draadloze telefoon, GSM telefoon, enz. geplaatst worden. AANSLUITING VAN DE HOORN • Sluit het krulsnoer op de hoorn (A) en op het contact aan linkerzijkant van de telefoon aan (B).
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 7 AANSLUITING VAN DE TELEFOON • Deze telefoon werd ontworpen om aangesloten te worden op een directe lijn of op een bedrijfstelefooncentrale. • Sluit het telefoonsnoer apart leverbaar aan op het contact aan de achterkant van het toestel (C) en aan de wandcontactdoos (D). C F E D OPMERKING: men heeft de mogelijkheid om op het extra contact (F) een modem aan te sluiten.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 8 INSTALLATIE OF VERVANGING VAN DE BATTERIJEN Uw telefoon werkt met 3 alkaline batterijen LR6-AA-AM3 1,5V (zonder kwik en zonder cadmium), die niet bij het toestel geleverd zijn. Gebruik lekvrije batterijen om schade aan het toestel te vermijden. Werkwijze voor het installeren of vervangen van de batterijen: • Verwijder het telefoonsnoer van de wandcontactdoos om veiligheidsredenen. • Open de batterijenbehuizing aan de onderkant van het toestel.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 9 ALGEMEEN GEBRUIK BERICHT ONTVANGEN / CONTROLELAMPJE OPROEP Het controlelampje knippert met hetzelfde ritme als de beltoon als u een oproep ontvangt. Als u aangesloten bent op een Vox Novo serie telefooncentrale voorzien van een voicemailmodule, dan geeft dit controlelampje tevens de aanwezigheid van een bericht in uw voicemail aan.
Bari_60HV_nl.qxd l 27/05/03 12:33 Page 10 ANDERE MANIEREN VAN BELLEN Men kan een gesprekspartner op verschillende manieren bellen: • Hetzij door het telefoonnummer van de gesprekspartner te kiezen zonder de lijn te nemen en vervolgens de hoorn op te nemen. • Hetzij door de toets in te drukken en vervolgens het nummer van de gesprekspartner in te voeren. • Hetzij door de hoorn op te nemen en vervolgens het nummer van de gesprekspartner in te voeren.
Bari_60HV_nl.qxd 2 2 27/05/03 12:33 Page 11 Neem de hoorn op als uw gesprekspartner antwoordt. of Kies voor een gesprek in de handenvrije mode. OPMERKING: De teller van de gespreksduur start 20 seconden na de invoer van het laatste cijfer. EEN OPROEP ONTVANGEN Er zijn twee manieren om een oproep te beantwoorden: • De hoorn opnemen, en vervolgens het gesprek in de handenvrije mode • Drukken op de toets voeren.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 12 MUTE-TOETS Tijdens een gesprek, kunt u met mensen uit uw omgeving praten zonder dat u door uw gesprekspartner wordt gehoord. 1 Druk op de Mute-toets . "Uw gesprekspartner hoort u niet meer. Het symbool dat deze functie voorstelt, wordt afgebeeld. 2 Druk opnieuw op de toets om het gesprek te hervatten.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 13 DE LAATST GEKOZEN NUMMERS OPNIEUW BELLEN De geheugencapaciteit van nummerherhaling bedraagt 32 cijfers. Er zijn twee manieren om de laatst gekozen nummers opnieuw te bellen: l DE HOORN VAN DE HAAK 1 Druk op de toets . " 0123456789 Het toestel zal automatisch het laatst gekozen nummer tot stand brengen. l DE HOORN OP DE HAAK - UITGEBREIDE NUMMERHERHALING De BARI 60 HV slaat de 2 laatst gekozen nummers in zijn geheugen op. 1 Druk op de toets .
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 14 DE BARI 60 HV PROGRAMMEREN De BARI 60 HV heeft een menu voor de programmering van het toestel. Ga zoals onderstaand beschreven te werk om in de stand-by mode toegang te krijgen tot de verschillende submenu's. Op elk moment heeft u de mogelijkheid om vanuit het menu of submenu terug te keren naar de stand-by mode door opnieuw de toets in te drukken. Elke aangevangen, maar niet beëindigde, programmering zal niet worden opgeslagen.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:33 Page 15 " PROG. VOICEMAIL NR? Een toegangsnummer voor de gecentraliseerde voicemail programmeren. " PROG. INSTELLINGEN? De parameters van het toestel instellen. " PROG. BLOKKERING? De grenzen van de blokkering van de oproepen bepalen. OPMERKING: Als een functie werd bevestigd, verschijnt "ACTIE UITGEVOERD" op het scherm en het toestel keert na 1,5 seconden terug naar de stand-by mode.
Bari_60HV_nl.qxd 4 27/05/03 12:33 Druk op de toets " Page 16 . TELEFOON OP SLOT Als uw pincode niet juist werd ingevoerd, verschijnt dit op het scherm en vraagt men u deze bewerking opnieuw uit te voeren. l DEBLOKKEREN 1 Druk op de toets . " OPROEP DEBLOKKERN? 2 Druk op de toets . " VOER PINCODE IN:_ 3 Voer uw pincode in. " VOER PINCODE IN:**** 4 Druk op de toets .
Bari_60HV_nl.qxd 3 27/05/03 12:33 Druk op de toets Page 17 . " ENGLISH? 4 Druk op de toets . " NEDERLANDS? 5 Druk op de toets . " DEUTSCH? 6 Druk op de toets . " FRANÇAIS? 7 Druk op de toets . " ACTIE UITGEVOERD OPMERKING: Dezelfde procedure geldt voor de 4 talen. HET TELEFOONBOEK / DE GEHEUGENNUMMERS PROGRAMMEREN Dankzij dit submenu kan het telefoonboek en de geheugennummers ingesteld worden. U toestel beschikt over een telefoonboek met 50 invoeren.
Bari_60HV_nl.qxd 4 27/05/03 12:34 Page 18 Voer de naam van uw relatie in met het toetsenbord. Wacht totdat de cursor zich verplaatst heeft voordat u het volgende karakter invoert. Druk één maal op de toets Druk twee maal op de toets om de O te doen verschijnen. Druk één maal op de toets om een spatie in te lassen. MARY Druk op de toets " 6 om de N te doen verschijnen. Druk drie maal op de toets " 5 om de M te doen verschijnen. of op de toets .
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 19 3 Druk op de toets en gebruik vervolgens de toetsen en om de naam te doen verschijnen of voer de eerste letter van deze naam op het scherm in. of 3 Druk op één van de toetsen van de geheugennummers. " MARY 4 Druk op de toets om de keuze te bevestigen. 5 Kies de naam of het nummer met de toetsen " MARY_ 6 l . 123456789_ of Wis de karakters één voor één met de toets nummer met behulp van het toetsenbord. " MARY_ of .
Bari_60HV_nl.qxd 3 . D./T.:01/01 12:00 P D./T.:16/05 08:20 P Druk op de toetsen " 6 Page 20 Wijzig de datum en de tijd volgens het formaat DD/MM en TT:MM met het toetsenbord. " 5 12:34 Druk op de toets " 4 27/05/03 en D./T.:16/05 08:20 A Druk op de toets " om te schakelen tussen AM en PM. . ACTIE UITGEVOERD OPMERKING: Bij speciale aansluitingen (bijvoorbeeld, parallel met een modem) kan het zijn dat de datum en de tijd opnieuw op nul gezet worden.
Bari_60HV_nl.qxd 4 8 en om te schakelen tussen "AAN" en "UIT". ALARM: UIT ALARM: AAN Druk op de toets " om te schakelen tussen AM en PM. . Druk op de toetsen " en TIJD: 06:30 P Druk op de toets " 7 Page 21 TIJD: 06:30 A Druk op de toetsen " 6 12:34 Voer de tijd in volgens het formaat TT:MM met het toetsenbord. " 5 27/05/03 . ACTIE UITGEVOERD OPMERKING: Kies "ALARM: UIT" om de functie uit te schakelen en bevestig. l ALARM Uw telefoon zal rinkelen op de ingestelde tijd.
Bari_60HV_nl.qxd 2 27/05/03 12:34 Page 22 Kies de beltoon met behulp van de toetsen tot . " OPROEP OPMERKING: De wijzigingen werden opgeslagen, u kunt de oproep beantwoorden. l INSTELLEN 1 Druk op de toets " 2 . OPROEP BLOKKERN? Druk op de toets totdat het gewenste submenu op het scherm verschijnt. " PROGRAMMEER BELTOON? 3 Druk op de toets " NEEM TOESTEL OP 4 Neem de hoorn op. 5 Druk op de toets " . . BELTOON:2/NIVEAU:1 De telefoon laat de beltoon horen.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 23 EEN ALARMNUMMER PROGRAMMEREN Als een alarmnummer geprogrammeerd is, wordt dit nummer automatisch gekozen als het toestel geblokkeerd werd en de hoorn langer dan 5 seconden opgenomen werd. l EEN ALARMNUMMER PROGRAMMEREN 1 Druk op de toets " 2 . OPROEP BLOKKERN? Druk op de toets schijnt. totdat het gewenste submenu op het scherm ver- " PROG. ALARMNUMMER? 3 Druk op de toets . " NUMMER? 4 Voer het alarmnummer in.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 24 HET WACHTWOORD WIJZIGEN De toegang tot bepaalde functies vereist het gebruik van een wachtwoord. Het wachtwoord is standaard ingesteld op 0000. U kunt dit standaard wachtwoord vervangen door een persoonlijke code. 1 Druk op de toets . " OPROEP BLOKKERN? 2 Druk op de toets schijnt. totdat het gewenste submenu op het scherm ver- " PROGRAMMEER PINCODE? 3 Druk op de toets . " OUDE PINCODE:_ 4 Voer het huidig wachtwoord in.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 25 EEN GEHEUGENNUMMER VOOR TOEGANG TOT DE GECENTRALISEERDE VOICEMAIL PROGRAMMEREN Als een geheugennummer voor toegang tot de gecentraliseerde voicemail geprogrammeerd werd, wordt dit nummer automatisch gekozen als u drukt op de toets "voicemail". 1 Druk op de toets . " OPROEP BLOKKERN? 2 Druk op de toets schijnt. totdat het gewenste submenu op het scherm ver- " PROG. VOICEMAIL NR? 3 Druk op de toets . " NR. KIEZEN 4 Voer het nummer van de voicemail in.
Bari_60HV_nl.qxd 3 27/05/03 12:34 Druk op de toets Page 26 . " TOONKIEZEN 4 Druk op de toets . " PULSKIEZEN 5 Druk op de toets . " DIRECTE LIJN1 6 Druk op de toets . " DIRECTE LIJN2 7 Druk op de toets . " HUISCENTRALE LIJN 8 Druk op de toets . " FLASH: 100 9 Druk op de toets of 10 Druk op de toets om te bevestigen. " PULSKIESEN: 33/66 11 Druk op de toets . " PULSKIESEN: 40/60 26 om de tijdsduur van de flash weer te geven.
Bari_60HV_nl.qxd 12 Page 27 . HANDSET VOL.: LAAG Druk op de toets " 14 12:34 Druk op de toets " 13 27/05/03 . HANDSET VOL.: HOOG Druk op de toets . " ACTIE UITGEVOERD DE GRENZEN VAN DE BLOKKERING VAN DE OPROEPEN BEPALEN In de mode "Blokkeren" heeft u de mogelijkheid uitsluitend nummers te kiezen die niet meer dan 6 cijfers (standaard) bedragen, en het alarmnummer. Nummers die korter of even lang zijn (tussen 0 en 9 cijfers) kunnen worden toegestaan. 1 Druk op de toets .
Bari_60HV_nl.qxd 6 27/05/03 12:34 Page 28 Kies het aantal cijfers. " AANTAL CIJFERS? 9 7 Druk op de toets . " ACTIE UITGEVOERD Als het toestel in de mode "Deblokkeren" staat, heeft u de mogelijkheid meer dan 9 cijfers te kiezen. Als het toestel in de mode "Blokkeren" staat, heeft u de mogelijkheid het ingesteld aantal cijfers te kiezen (van 0 tot 9). Als het gekozen aantal cijfers 0 is, zijn alle oproepen geblokkeerd, met uitzondering van het alarmnummer, als dit voorafgaand geprogrammeerd werd.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 29 BIJKOMENDE INFORMATIE ALS U HET WACHTWOORD VERGETEN BENT Als u uw wachtwoord vergeten bent: 1 Druk gelijktijdig op de toetsen 2 Houd de toetsen " 3 en en . ingedrukt, terwijl u de hoorn opneemt. VERWIJDER PINCODE Laat de toetsen en los en leg de hoorn neer. De pincode werd gereset op 0000. EEN PROBLEEM? CONTROLEER … PROBLEEM OORZAAK OPLOSSING Het scherm is niet verlicht. Er is geen kiestoon. De telefoon is niet aangesloten.
Bari_60HV_nl.qxd 27/05/03 12:34 Page 30 GARANTIE Dit product is gegarandeerd volgens de clausules die van kracht zijn bij KPN. l Om aanspraak te kunnen maken op garantie dient u het garantiebewijs (pakbon of werkbon) te kunnen overhandigen. De standaard garantietermijn bedraagt 1 jaar. Het defect kunt u melden via het telefoonnummer (0900) 202 05 37 (€0,60 p.m.). U krijgt dan via de post een nieuw exemplaar toegestuurd.
Bari_60HV_nl.