W1_XA63_DUT_MFL41698406 NEDERLANDS MODEL : XA63 (XA63-D0U, XAS63F)
Veiligheidsmaatregelen OPGELET GEVAAR VOOR ELEKTRISCHE SCHOKKEN NIET OPENEN LET OP: om het risico van een elektrische schok te verminderen, het deksel (of de achterzijde) niet verwijderen. Binnen in bevinden zich geen onderdelen die door de gebruiker kunnen worden onderhouden. Doe hiervoor een beroep op erkend onderhoudspersoneel.
Uw hifi-systeem heeft tal van mogelijkheden NEDERLANDS Inhoud Wat u over de speler moet weten Wat u over de afstandsbediening moet weten Installeren Naar de radio luisteren Cd’s beluisteren Naar muziek van een draagbare speler luisteren Muziek afspelen met USB Opnemen De klok instellen Uw speler als wekker gebruiken Val rustig in slaap terwijl u naar uw speler luistert De geluidskwaliteit regelen VSM (Virtual Sound Matrix) Wat u over mp3/wma moet weten Problemen oplossen Specificaties 4 5 6 7 8 8 9 9 10
Wat u over de speler moet weten TEKSTVENSTER 1/]] Druk langer dan 3 seconden op 1/]] terwijl het toestel ingeschakeld is, u kunt nu de ENERGIEBESPARENDE MODUS gebruiken. SCHIJFLADE VOLUME Tijdens het gebruik van elke functie kunt u het volume regelen. CLOCK (KLOK) Voor het instellen van de klok en het aflezen van de tijd.(zie: “De klok instellen”) PHONES (Contrastekker voor hoofdtelefoon) U kunt met een hoofdtelefoon naar muziek luisteren als u een hoofdtelefoonstekker ( 3.5 mm) hierop aansluit.
Wat u over de afstandsbediening moet weten De geluidskwaliteit regelen Hiermee kiest u een geluidskleur. In- en uitschakelen van het apparaat Mappen met mp3/wma-bestanden opzoeken Wanneer een cd met mp3/wma-bestanden in verscheidene mappen wordt afgespeeld, drukt u op PRESET/FOLDER om de map te selecteren die u wilt afspelen.
Installeren 1 Sluit de luidsprekerkabels op de speler aan Sluit de kabels van de linkse luidspreker aan op het aansluitpunt dat aangegeven is met L (links) + (plus) en – (min). Sluit de kabels van de rechtse luidspreker aan op het aansluitpunt dat aangegeven is met R (rechts) + (plus) en – (min). U kunt de kabels op de speler aansluiten door de vier rechthoekige vingernokjes aan de achterkant van de speler naar beneden te drukken. Daardoor gaat de aansluiting open waarin u een kabel kunt steken.
Informatie over uw radiostations bekijken – OPTIE Naar de radio luisteren Zorg ervoor dat de fm- en am-antennes aangesloten zijn. 1. De fm-band of de am-band kiezen: 2. Een radiostation kiezen: OP SPELER OP AFSTANDSBEDIENING FUNC. TUNING (-)/ TUNING (+) FUNCTION TUN.- / TUN.+ 3. Een radiostation ‘opslaan’: Op het display verschijnt een presetnummer. 4. Een ‘opgeslagen’ station selecteren: 5. Druk hierop om uw keuze te bevestigen: U kunt totaal 50 radiostations opslaan.
Cd’s beluisteren Met deze speler kunt u audio-cd's en mp3/wma-cd's afspelen. OP SPELER 1. De cd-lade openen: Z OPEN/CLOSE 2. En cd in d cd-lade leggen: Het etiket moet omhoog wijzen. 3. De cd-lade sluiten: Z OPEN/CLOSE Het display toont het totale aantal nummers (bestanden). 4. Een cd-functie kiezen: FUNC. 5. Het afspelen van een cd starten: B/[] x 6.
Muziek afspelen met USB Opnemen Het voordeel van het aansluiten van uw draagbare usb-speler op de usb-poort van het systeem is dat u het draagbare apparaat vanaf het systeem kunt bedienen. OP SPELER 1. Sluit de draagbare speler met een usb-kabel (niet meegeleverd) op het systeem aan: 2. De usb-functie selecteren: In het testvenster verschijnt het woord READ, gevolgd door het aantal weergegeven bestanden: 3. Het afspelen van het usbapparaat starten: 4. Het afspelen van het usbapparaat stoppen: 5.
Val rustig in slaap terwijl u naar uw speler luistert De klok instellen OP SPELER 1. Druk minstens 2 seconden op: 2. Uit twee mogelijkheden kiezen: AM 12:00 (AM (voormiddag) en PM (namiddag)-weergave) of 0:00 (voor 24-uurs-weergave). 3. Uw keuze bevestigen: 4. De uren kiezen: 5. Druk op: 6. De minuten kiezen: 7. Druk op: CLOCK ./> SET ./> SET ./> SET Uw speler als wekker gebruiken Houd TIMER op de speler twee seconden ingedrukt.
Problemen oplossen Symptoom Specificaties Oorzaak Correctie De stroomkabel is niet ingestoken. Controleer of de elektriciteit is uitgevallen. Controleer of u de juiste functie hebt geselecteerd. Zet de stroomkabel stevig vast. Sluit een ander elektrisch apparaat aan om te controleren of u spanning hebt. Druk op FUNC. (FUNCTION/INPUT) en controleer de geselecteerde functie. Algemeen Geen stroom. Geen geluid. CD De cd wordt niet afgespeeld.
P/NO : MFL41698406