Gebruiksaanwijzing DVD/CD-SPELER MET STEREO RADIO EN GEBRUIK VAN USB-KAART Model: MPD-4 Lees, alvorens de speler te verbinden, te gebruiken of in te stellen, eerst deze instructies in hun geheel. Berg daarna deze gebruiksaanwijzing voor toekomstig gebruik op een veilige plaats op.
Illustratie van de bedieningselementen/ingangen op het hoofdapparaat 1. VOLUMEKNOP 17. GLEUF SD/MMC-KAART 2. KOPTELEFOONAANSLUITING 18. POWER INDICATOR 3. MICROFOONAANSLUITING 19. FM ST. INDICATOR 4. DVD/USB/KAART SELECTIETOETS 20. AFSTANDSBEDIENINGSSENSOR 5. PREV/LINKS TOETS 21. BAND SCHAKELAAR 6. NEXT/RECHTS TOETS 22. HANDGREEP 7. CD-LADE 23. TELESCOPISCHE FM-ANTENNE 8. STOP/MENU TOETS 24. VIDEO-UITGANG AANSLUITING 9. PLAY/ENTER TOETS 25. AUDIO UITGANG LINKS 10.
Afstandsbediening Aansluiten op een stereo TV Naar stopcontact Electriciteitssnoer Naar video-ingang (geel) Naar audio-ingang (rood, wit) Video/audio kabel BEDIENING 1. FUNCTION toets 2. P/N toets 3. REPEAT A-B toets 4. REPEAT 1/ALL toets 5. MENU toetsen 6. SUBTITLE toetsen 7. PLAY toets 8. TITLE toets 9. AUDIO toets 10. PAUSE/STEP toets 11. F.BWD toets 12. F.FWD toets 13. ANGLE toets 14. ZOOM toets VOORBEREIDING Schakel de TV in en zet hem in de videostand.
VERTRAAGDE WEERGAVE (DVD) Houd de SLOW op de afstandsbediening ingedrukt tijdens de weergave. De schijf wordt eerst op 1/2 van de normale snelheid afgespeeld, en met elke druk op de toets wordt de weergave vertraagd (tot 1/7 van de normale snelheid). Druk op de PLAY-toets om de normale weergave te hervatten. ON SCREEN DISPLAY-NFORMATIE Druk tijdens de weergave meerdere keren op de DISPLAY-toets op de afstandsbediening.
WINDOW H WINDOW V WIPE FROM EDGE TO CENTER TILE RANDOM NONE WEERGAVE VAN JPEG CD EN KODAK PICTURE CD Na het laden van een Kodak Picture CD begint de diavoorstelling automatisch. Na het laden van een JPEG CD worden de mappen op de CD getoond op het TV-scherm. Selecteer de gewenste map met behulp van de navigatietoetsen en druk dan op de ENTER-toets om te bevestigen. De bestanden in deze map worden getoond.
3. VIDEO SETUP 1.2 LCD MODE- Om de grootte van het scherm te kiezen. Opties: 4:3 16:9 1.3 TV TYPE – om de TV scanmodus te selecteren, selecteer de optie die geschikt is voor uw TV. Opties: 4:3PS : Normale Pan & scan modus 4:3LB : normale Letterbox modus 16:9 : 16:9 breedbeeldmodus 1.4 PASSWORD- voer het wachtwoord in om het systeem te ontgrendelen: 1.4.
HET BEHANDELEN VAN DE DISK. STEREO KOPTELEFOON-AANSLUITING Bovenop het apparaat zit een stereo-koptelefoonaansluiting, zodat u naar het apparaat kunt luisteren zonder anderen te storen. Sluit de koptelefoons/oortelefoons (niet bijgeleverd) aan op de ingang en pas het geluidsniveau aan tot een comfortabel niveau. OPMERKING: Wanneer er externe koptelefoons/oortelefoons aangesloten worden, worden de luidsprekers van het apparaat uitgeschakeld.