INHOUDSOPGAVE Gebruiksmededeling..........................................................................2 Veiligheidsrichtlijnen ............................................................................................................... 2 Inleiding ..............................................................................................5 Projectoreigenschappen......................................................................................................... 5 Inhoud verpakking ............
Gebruiksmededeling Veiligheidsrichtlijnen Lees al deze instructies voordat u uw projector gebruikt en bewaar ze zodat u ze later opnieuw kunt raadplegen. 1. Instructies lezen U moet alle veiligheids- en gebruiksinstructies lezen voordat u het apparaat gebruikt. 2. Opmerkingen en waarschuwingen U moet rekening houden met alle opmerkingen en waarschuwingen in de gebruiksinstructies. 3. Reiniging Trek de stekker van de projector uit het stopcontact voordat u het apparaat schoonmaakt.
8. Vervangstukken Wanneer er vervangstukken nodig zijn, moet u controleren of deze onderdelen door de fabrikant zijn aanbevolen. Niet toegelaten vervangstukken kunnen brand, elektrische schok of andere gevaren veroorzaken. 9. Vochtcondensatie Gebruik deze projector nooit onmiddellijk nadat het apparaat van een koude naar een warme locatie hebt verplaatst.
Opmerkingen over de voedingskabel De voedingskabel moet voldoen aan de vereisten van de landen waar u deze projector gebruikt. Controleer het stekkertype van uw voedingskabel in de onderstaande afbeelding en zorg dat de juiste voedingskabel wordt gebruikt. Als de bijgeleverde voedingskabel niet past op uw stopcontact, moet u contact opnemen met uw dealer. Deze projector is uitgerust met een wisselstroomstekker met aarding. Controleer of de stekker past in uw stopcontact.
Inleiding Projectoreigenschappen De projector biedt een optische motorprojectie met hoge kwaliteit en een gebruikersvriendelijk ontwerp voor een hoge betrouwbaarheid en gebruiksgemak.
Inhoud verpakking Inspecteer de inhoud van de verpakking om te controleren of alle onderdelen die hieronder worden weergegeven in de doos zitten. Als er iets ontbreekt, neemt u contact op met de Optoma-klantenservice.
Overzicht van de projector Vooraanzicht 10 9 1 1 2 3 4 5 Instelbare voet aan voorzijde Projectielens Scherpstelring Sensor IRafstandsbediening op voorzijde Veiligheidsbalk 2 3 8 4 5 6 7 9 Luidspreker Ventilatieopeningen Bedieningspaneel Zoomring 10 Bovenkap 6 7 8 NL-7
Achteraanzicht 1 2 3 4 5 1 Optioneel luchtfilter 5 2 Wisselstroomaansluiting Aansluitpoorten Kensington-slot 6 3 4 7 6 7 Sensor IR-afstandsbediening op achterzijde Luidspreker Ventilatieopeningen Onderaanzicht 1 2 1 2 2 Gaten voor plafondmontage Instelbare voet aan achterzijde Opmerking Deze projector kan worden gebruikt met een plafondmontage als steun. De plafondmontage is niet inbegrepen in de verpakking.
Het product gebruiken Bedieningspaneel 1 2 3 11 10 9 8 4 1 5 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 6 7 Trapeziumcorrectie ( / ) Hiermee kunt u handmatig beelden corrigeren die vervormd zijn door het projecteren in een hoek. SOURCE Schakelen tussen ingangssignalen. HELP Hiermee wordt het menu Help weergegeven. MENU De OSD-menu's weergeven of afsluiten. TEMP (Temp-LED-indicator) Raadpleeg "LED-indicatorberichten" op pagina 61. LAMP (Lamp-LED-indicator) Raadpleeg "LED-indicatorberichten" op pagina 61.
Aansluitpoorten 1 2 3 4 5 6 7 HDMI 1 L (S-VIDEO/VIDEO) R AUDIO3-IN 16 1 2 15 14 13 12 11 10 9 8 RS-232C Wanneer u de projector gebruikt via een computer, kunt u deze aansluiting aansluiten op de RS-232C-poort van de besturende computer. VGA-OUT Voor het aansluiten op een externe monitor. In de Ecomodus (stand-by) is VGA-OUT uitgeschakeld. In de actieve modus (stand-by) is VGA-OUT ingeschakeld. 3 S-VIDEO Voor het aansluiten van een S-Video-uitgang van video-apparatuur.
7 Voedingsuitgang (5V DC 1A) Opladen stroom (5V DC 1A) Sluit geen apparaten aan die meer stroom van 5v 1A vereisen of trekken. Overmatig afnemen van stroom kan schade en problemen met de veiligheid veroorzaken. 8 12 V OUT 12 V DC uit. 9 MIC Microfooningang. AUDIO OUT Voor het aansluiten op een luidspreker of andere apparatuur voor audioinvoer. AUDIO1-IN (VGA1/DVI-D)/AUDIO2-IN (VGA2) Sluit een audio-uitgang van een computer op deze aansluiting aan.
Afstandsbediening 14 1 15 2 3 16 17 18 4 5 6 19 20 21 7 8 9 22 23 10 7 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 24 AAN Schakel de projector in. Gebruiker1 Door gebruiker definieerbare sleutel voor aangepaste functies, zoals DVI-D/S-VIDEO/Kleurinstellingen/Kleurtemperatuur/Gamma/ Testpatroon/AV Mute. Standaard is Kleurinstellingen. Helderheid Hiermee geeft u de balk weer voor het aanpassen van de helderheid. Beeldverhouding In-/uitschakelen om de beeldverhouding te schakelen.
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Menu De OSD-menu's weergeven of afsluiten. HDMI1 Schakelen tussen het HDMI- en DVI-D-signaal. VGA1 Beeldingangssignaal (analoog RGB of component) van VGA1-IN / YPbPr-poort. VGA2 Beeldingangssignaal (analoog RGB of component) van VGA2-IN / YPbPr-poort. UIT Schakel de projector uit. Gebruiker2 Door gebruiker definieerbare sleutel voor aangepaste functies, zoals DVI-D/S-VIDEO/Kleurinstellingen/Kleurtemperatuur/Gamma/ Testpatroon/AV Mute.
De batterijen installeren 1. Open de batterijklep in de weergegeven richting. 2. Installeer de batterijen zoals aangeduid door het schema binnenin het batterijvak. 3. Sluit de batterijklep. Opgelet Explosiegevaar als de batterij wordt vervangen door een onjuist type. Gooi de gebruikte batterijen weg volgens de instructies. Zorg dat de plus- en min-aansluiting correct zijn uitgelijnd wanneer u een batterij plaatst. Opmerking Houd de batterijen buiten het bereik van kinderen.
De afstandsbediening gebruiken Richt de afstandsbediening naar de IR-sensor en druk op een knop. De projector vanaf de voorkant bedienen 60 40 5m m 10 7m De projector bedienen vanaf de achterzijde 60 40 5m m 10 7m Opmerking De afstandsbedienings werkt mogelijk niet wanneer er zonlicht of een andere krachtige lichtbron, zoals een TL-lamp, op de sensor voor de afstandsbediening straalt.
Aansluiting Wanneer u een signaalbron aansluit op de projector, moet u het volgende doen: 1. Alle apparatuur uitschakelen voordat u aansluitingen maakt. 2. Gebruik de correcte signaalkabels voor elke bron. 3. Zorg dat de kabels stevig zijn aangesloten. 1 2 3 4 1 5 6 7 8 9 10 11 HDMI 1 L (S-VIDEO/VIDEO) R AUDIO3-IN 13 12 3 1. .............................................................. *VGA-kabel (D-sub naar D-sub) 2. 3. 4. 5. 6. 7. .......................................................
8. 9. 10. 11. 12. 13. ............................................................................................ *HDMI-kabel ......................................................................................*Audio L/R-kabel ............................................................................*Composiet videokabel ........................................................ USB-poort voor opladen van stroom ................................................. *Microfoonkabel met 3,5 mini-aansluiting .
Een computer of monitor aansluiten Een computer aansluiten De projector biedt twee VGA-ingangen waarmee u het apparaat kunt aansluiten op zowel IBM®-compatibele als Macintosh®-computers. Er is een Mac-adapter nodig als u een oudere versie van Macintosh-computers aansluit. De projector aansluiten op een notebook of desktop: 1. Neem de bijgeleverde VGA-kabel en sluit één uiteinde aan op de D-Subuitgang van de computer. 2.
Een monitor aansluiten Als u een close-up van uw presentatie wilt zien op een monitor en op het scherm, kunt u de signaaluitgang VGA-OUT van de projector aansluiten op een externe monitor met een VGA-kabel door de onderstaande instructies te volgen: De projector aansluiten op een monitor: 1. Sluit de projector aan op een computer zoals beschreven in "Een computer aansluiten" op pagina 18. 2.
Videobronapparaten aansluiten U kunt uw projector aansluiten op verschillende videobronapparaten die over een van de volgende uitgangen beschikt: HDMI Component Video S-Video Video (composiet) U hoeft de projector alleen aan te sluiten op een videobronapparaat met een van de bovenstaande aansluitingsmethoden. Elke methode biedt echter een ander niveau van videokwaliteit.
Een HDMI-bronapparaat aansluiten Onderzoek uw videobronapparaat om vast te stellen of er een aantal ongebruikte HDMI-uitgangen beschikbaar zijn: Indien dat het geval is, kunt u doorgaan met deze procedure. Indien niet moet u opnieuw overwegen welke methode u kunt gebruiken voor de aansluiting op het apparaat. De projector aansluiten op een HDMI-bronapparaat: 1. Neem een HDMI-kabel en sluit één uiteinde aan op de HDMI-uitgang van het HDMI-bronapparaat. 2.
Een S-Video-bronapparaat aansluiten Onderzoek uw videobronapparaat om vast te stellen of er een ongebruikte S-Video-uitgang beschikbaar is: Indien dat het geval is, kunt u doorgaan met deze procedure. Indien niet moet u opnieuw overwegen welke methode u kunt gebruiken voor de aansluiting op het apparaat. De projector aansluiten op een S-Video-bronapparaat: 1. Neem een S-Video-kabel en sluit één uiteinde aan op de S-Videouitgang van het videobronapparaat. 2.
Gebruik De projector in-/uitschakelen De projector inschakelen: 1. Sluit de voedingskabel een de relevante signaalkabel(s) van randapparaten aan op de projector. 2. Druk op om de projector in te schakelen. Het opwarmen van de computer duurt ongeveer één minuut. 3. Schakel uw bron in (computer, notebook, DVD, enz.). De projector zal uw bron automatisch detecteren.
De projectorhoogte regelen Instelvoeten De projector is voorzien van drie instelbare voetjes waarmee u de hoogte van het beeld kunt aanpassen. 1. Draai de instelbare voet aan de voorkant om het beeld te verhogen of te verlagen. 2. Om het beeld op het scherm horizontaal op het scherm te plaatsten, draait u het achterste instelvoetje om de hoogte fijn af te stellen.
De grootte van het projectiebeeld aanpassen Raadpleeg de onderstaande afbeelding en tabel om de schermgrootte en de projectieafstand te bepalen. Maximum zoom Minimum zoom Scherm Midden lens Verticale verschuiving Projectieafstand 16:9 scherm Projectieafstand [feet (m)] Schermgrootte Diagonaal [inch (cm)] (min. zoom) (max.
De positie aanpassen met de vertikale lensverschuiving Als de projector niet recht voor het midden van het scherm staat, kunt u de verticale positie van het geprojecteerde beeld instellen door de verticale lensring binnen het verschuivingsbereik van de lens te verplaatsen. De weergavepositie kan tot 17% van de hoogte van het scherm omhoog worden geschoven. (Als de verticale lensverschuiving naar rechts (links) wordt gedraaid, schuift de weergave omhoog (omlaag)).
Het menu gebruiken De projector beschikt over meertalige OSD-menu's waarmee u aanpassingen kunt aanbrengen aan het beeld en verschillende instellingen kunt wijzigen. Het apparaat gebruiken 1. Om het OSD-menu te openen, drukt u op "Menu" op de afstandsbediening of op het toetsenblok van de projector. 2. Wanneer het OSD wordt weergegeven, kunt u de toets / gebruiken om een item in het hoofdmenu te selecteren.
Menustructuur Hoofdmenu Submenu Eén-item-menu Bioscoop / Referentie / Vivid / Licht / Spel / Drie dimensies / Gebruiker /ISF Dag /ISF Nacht Beeldschermmodus Helderheid Contrast Scherpte Kleur Tint Ruisonderdrukking 0~10 Film / Video / Afbeeldingen / 2.2 / 1.8 / 2.0 / 2.6 Gamma BrilliantColor™ DynamicBlack Kleurtemperatuur Rood BEELD Groen Blauw GEAVANC.
BEELD GEAVANC. Signaal Automatic Fase (VGA) Frequentie (VGA) H. Positie (VGA) V. Positie (VGA) Afsluiten Aan / Uit Afsluiten Reset Ja / Nee 4:3 / 16 :9 / LBX / Native / Auto / Superbreed Zoeken Rand verbergen Zoom Image Shift WEERGAVE H V Ver. Keystone Auto trap.corr. 3D-stand 3D--->2D Drie dimensies 3D-Zoeken 3D synchr.omk.
Taal Projectie Menulocatie Beveiliging INSTELLING Beveiliging Aan / Uit Maand / Dag / Uur Beveiligingstimer Wachtwoord wijzigen Afsluiten Projector-ID Internal Speaker Dempen Audio-instellingen Volume Audio-ingang Logo GEAVANC.
VGA1 / VGA2 / Video / S-Video / HDMI / DVI Aan / Uit Aan / Uit Aan / Uit Invoerbron Bronvergrendeling Grote hoogte Info verbergen Toetsenblokvergrend eling Aan / Uit Testpatroon 12 V activering IR Function Achtergrondkleur Opties Gebruiker1 AB instellingen Gebruiker2 Gebruiker3 Geen / Raster / Wit Aan / Uit / Auto 3D Aan / Front / Achterkant / Uit Zwart / Rood / Blauw / Groen / Wit DVI-D/S-VIDEO/ Kleurinstellingen/ Kleurtemperatuur /Gamma/ Testpatroon/AV Mute DVI-D/S-VIDEO/ Kleurinstellingen/ Kleurte
GEAVANC. Opties Lampinstellingen Optional Filter Settings Direct inschakelen Signaal inschakelen Auto uitschakelen (min) Slaaptimer (min) Quick Resume Voedingsmodus (Stand-by) Lampuren Lampherinnering Lamp Mode Reset Lamp Afsluiten Optionele filter geinstalleerd Filter Usage Hours Filter Reminder Filter Reset Afsluiten Reset NL-32 Aan / Uit Aan / Uit Aan / Uit Actief / Eco. Aan / Uit Licht / Eco.
BEELD Beeldschermmodus Er zijn talrijke instellingen die vooraf in de fabriek zijn gedefinieerd en voor verschillende typen beelden zijn geoptimaliseerd. Bioscoop: voor thuisbioscoop. Referentie: deze modus is bedoeld voor het zo nauwkeurig mogelijk reproduceren van het beeld op de manier waarop de regisseur het heeft bedoeld. De instellingen voor kleur, kleurtemperatuur, helderheid, contrast en gamma zijn allemaal geconfigureerd op standaard referentieniveaus.
Contrast Hiermee stelt u het verschil in tussen lichte en donkere gebieden. Scherpte Hiermee kunt u het beeld scherper of zachter maken. Kleur Hiermee past u een videobeeld aan van zwart-wit naar volledig verzadigde kleuren. Tint Kleuren roder of groener maken. Opmerking De functies "Kleur" en "Tint" worden alleen ondersteund in de Video-modus. GEAVANC. Ruisonderdrukking Ruisonderdrukking vermindert de hoeveelheid zichtbare met ruis geïnterlinieerde signalen.
BrilliantColor™ Dit aanpasbare item maakt gebruik van een nieuw kleurverwerkingsalgoritme en van verbeteringen op systeemniveau om de hogere helderheid mogelijk te maken terwijl het beeld ware, helderdere kleuren vertoont. Het bereik gaat van "1" tot "10". Als u een krachtiger verbeterd beeld wenst, past u de instelling aan in de richting van de maximale waarde. Als u een vloeiender en natuurlijker beeld wenst, past u de instelling aan in de richting van de minimale waarde.
Signaal Automatic: selecteert het signaal automatisch. Als u deze functie gebruikt, worden deze functie, de fase en de frequentie-item grijs weergegeven. Als Signaal niet is ingesteld op automatisch, verschijnen de fase en frequentie-items zodat de gebruiker ze handmatig kan aanpassen en opslaan in de instellingen. Deze instellingen blijven van kracht nadat de projector wordt uitgeschakeld en opnieuw ingeschakeld. Fase: synchroniseer de signaaltiming van het beeldscherm met deze van de grafische kaart.
WEERGAVE Zoeken Gebruik deze functie om de gewenste hoogte-breedteverhouding te kiezen. 16 : 9 scherm 4:3 16:9 LBX Native Auto (Standaard) Superbreed 480i/p 576i/p 1080i/p 720p Pc 1440x1080 midden 1920x1080 midden 1920x1440 midden, dan centraal 1920x1080 beeld verkrijgen voor weergave. 1:1 toewijzing gecentreerd Als dit formaat is geselecteerd, wordt het schermtype automatisch 16:9 (1920 x 1080). Als de bron 4:3 is, grootte automatisch aanpassen naar 1440 x 1080.
Zoom Hiermee kunt u de beelden in- en uitzoomen. Image Shift Verschuif de positie van het geprojecteerde beeld verticaal. Ver. Keystone Pas de beeldvervorming verticaal aan. Als het beeld er trapeziumvormig uitziet, kan deze optie u helpen het rechthoekig te maken. Opmerking Keystone-aanpassing kan de complete presentatie van het OSD-menu beïnvloeden. Bij het aanpassen van de Ver. Keystone, Auto trap.corr. automatisch ingesteld op "Uit". Auto trap.corr.
INSTELLING Taal Selecteer de taal die wordt gebruikt voor het OSD-menu. Druk op de toets / /"Enter" om het submenu te openen en gebruik vervolgens de toets / / / om de taal van uw voorkeur te selecteren. Druk op "Enter" om de selectie te voltooien. Projectie Hiermee kunt u het beeld aanpassen aan de stand van de projector: rechtop of ondersteboven, voor of achter het scherm. U kunt het beeld overeenkomstig omkeren of spiegelen. Menulocatie Selecteer de menulocatie op het weergavescherm.
Beveiligingstimer Gebruik deze functie om in te stellen hoe lang (Maand/Dag/Uur) de projector kan worden gebruikt. Nadat deze duur is verstreken, zult u worden gevraagd uw wachtwoord opnieuw in te voeren. Wachtwoord wijzigen Eerste keer: 1. Druk op "Enter" om het wachtwoord in te stellen. 2. Het wachtwoord moet uit 4 cijfers bestaan. 3. Gebruik de cijfertoetsen op de afstandsbediening om uw nieuw wachtwoord in te voeren en druk vervolgens op de toets "Enter" om uw wachtwoord te bevestigen.
Volume Pas het volumeniveau aan voor de invoerbron Audio of Microfoon. Audio-ingang Selecteer de audio-ingangsbronnen. GEAVANC. Logo Gebruik deze functie om het gewenste opstartscherm in te stellen. Als er wijzigingen zijn uitgevoerd, worden ze van kracht wanneer de projector de volgende keer wordt ingeschakeld. Standaard: het standaard opstartscherm. Neutraal: neutraal opstartscherm. Gebruiker: "Gebruiker" is het scherm dat u hebt vastgelegd.
Opties Invoerbron Gebruik deze optie om de invoerbronnen in/uit te schakelen. Druk op de toets / /"Enter" om het submenu te openen en selecteer de gewenste bronnen. Druk op "Enter" om de selectie te voltooien. De projector zal geen invoer zoeken die niet geselecteerd is. Bronvergrendeling Aan: de projector zal alleen de huidige ingang zoeken. Uit: de projector zal andere signalen zoeken als het huidige invoersignaal verloren is.
Toetsenblokvergrendeling Wanneer de toetsenblokvergrendeling is "Aan", wordt het bedieningspaneel vergrendeld maar kan de projector nog steeds worden bediend via de afstandsbediening. Door "Uit" te selecteren, kunt u het bedieningspaneel opnieuw gebruiken. Opmerking Om de toetsenblokvergrendeling uit te schakelen, houdt u de toets "Enter" op de bovenkant van de projector gedurende 5 seconden ingedrukt. Testpatroon Toont een testpatroon. U hebt de keuze tussen Raster, Witpatroon en Geen.
Signaal inschakelen Als Signaal inschakelen actief is, schakelt de projector automatisch in als een VGA-signaal is gedetecteerd. Auto uitschakelen (min) Stelt het interval in voor de afteltimer. De afteltimer start het aftellen wanneer het geen signaal naar de projector wordt gestuurd. Wanneer het aftellen (in minuten) is voltooid, wordt de projector automatisch uitgeschakeld. Slaaptimer (min) Stelt het interval in voor de afteltimer.
Reset Lamp Stel de teller voor de lampuren opnieuw in nadat u de lamp hebt vervangen. Optional Filter Settings Optionele filter geinstalleerd Kies "Ja" als een optionele stoffilter is geïnstalleerd. Filter Usage Hours Hiermee kunt u de verstreken gebruiksduur van de stoffilters (in uren) weergeven. Filter Reminder Stelt een Filter Reminder in wanneer de timer verstreken is. Filter Reset Voert een reset uit van de uurteller van de stoffilter na het vervangen van deze stoffilter.
Bijlage Het stoffilter vervangen Zorg dat u deze stappen volgt om het stoffilter te vervangen. De stoffilter moet regelmatig worden gereinigd of vervangen (aanbevolen na elke 500 uur of 3 maanden gebruik). Als de filter niet regelmatig wordt gereinigd, kan deze verstopt raken met stof en hierdoor een goede ventilatie van de projector verhinderen. Dit kan oververhitting en schade aan de projector veroorzaken.
De lamp vervangen Naarmate de projector wordt gebruikt, neemt de helderheid van de projectorlamp geleidelijk af en kan de lamp gemakkelijker breken. Wij raden u aan de lamp te vervangen wanneer een waarschuwingsbericht wordt weergegeven. Probeer de lamp niet zelf te vervangen. Neem contact op met een bevoegde onderhoudstechnicus voor vervangingen. Opmerking Meteen na het uitschakelen van de projector wordt de lamp zeer warm. Als u de lamp aanraakt, kunt u uw vinger branden.
1. Schakel de projector uit. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Koppel de voedingskabel los. Open de bovenkap door deze naar voren te schuiven en licht hem op. 1 Verwijder de schroef op de lampenkap en open deze. 2 & 3 Maak de schroeven van de lampmodule los. 4 Til de handel op en trek de lampmodule langzaam en voorzichtig uit. 5 Plaats de nieuwe lampmodule in de projector en maak de schroeven vast. Plaats de lampafdekking terug en maak de schroef vast.
Installatie plafondmontage 1. Gebruik de plafondmontage van Optoma om schade aan uw projector te voorkomen. 2.
Compatibiliteitsmodi Computercompatibiliteit Signaal Resolutie VGA SVGA XGA 640 X 480 800 X 600 1024 X768 HDTV(720P) WXGA 1280 X 720 1280 X768 1280 X800 1366 X 768 1440 X 900 1280 X1024 1400 X1050 1600 X 1200 1920 X1080 1920 X1200(*) WXGA+ SXGA SXGA+ UXGA HDTV(1080p) WUXGA Vernieuwingsfrequ entie (Hz) 60/67/72/85 60(**)/72/85/120(**) 60(**)/70/75/85/ 120(**) 50/60(**)/120(**) 60/75/85 60(**)/120(**) 60 60 60 60 60 60 60 (*)1920 x 1200 @60hz alleen ondersteuning voor verminderde inactieve (**) 3D-tim
Ingangssignaal voor HDMI Signaal Resolutie VGA SVGA XGA 640 X 480 800 X 600 1024 X 768 SDTV(480I) SDTV(480P) SDTV(576I) SDTV(576P) WSVGA(1024X600) HDTV(720p) WXGA 640 X 480 640 X 480 720 X 576 720 X 576 1024 X 600 1280 X 720 1280 X768 1280 X800 1366 x 768 1440 x 900 1280 X1024 1400 X1050 1600 X 1200 1920 X1080 1920 X1080 1920 X1200(*) WXGA+ SXGA SXGA+ UXGA HDTV(1080I) HDTV(1080p) WUXGA Vernieuwingsfrequ entie (Hz) 60 60(**)/72/85/120(**) 60(**)/70/75/85/ 120(**) 60 60 50 50 60 50(**)/60/120(**) 60/75
Tabel ware 3D-videocompatibiliteit HDMI 1.4a 3D-ingang Ingangsresoluties HDMI 1.
IR-code Customer code Key code Key NEC position format Byte 1 Byte 2 Byte 3 Byte 4 ON (Power) 1 Format 1 32 CD 02 FD -- 2 -- -- -- -- -- -- 3 -- -- -- -- -- OFF(Power) 4 Format 1 32 CD 2E D1 User1 5 Format 1 32 CD 36 C9 User2 6 Format 1 32 CD 65 9A User3 7 Format 1 32 CD 66 99 Brightness 8 Format 1 32 CD 41 BE Contrast 9 Format 1 32 CD 42 BD Mode 10 Format 1 32 CD 05 FA Keystone 11 Format 1 32 CD 07 F8 Aspect ratio 12 F
Functielijst RS232-opdrachten en protocollen RS232-pintoewijzingen D-sub 9-pins (vanaf de zijde van de projector) NL-54 1 1 CD 2 RXD 3 TXD 4 DTR 5 GND 6 DSR 7 RTS 8 CTS 9 RI (vanaf de zijde van de kabel) C1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 SHELL KLEUR Zwart Bruin Rood Oranje Geel Groen Blauw Paars Wit DW C2 1 3 2 6 5 4 8 7 9 SHELL
Functielijst RS232-protocol Baud-ratio Gegevensbits Pariteit Stopbits Datatransportbesturing UART16550 FIFO Projector retour (gelukt) Projector retour (mislukt) 9600 8 Geen 1 Geen Uitschakelen E F Lead Code Projector-ID Command ID ~ X X Ingesteld in OSD 00~99 Twee cijfers X X X Gedefinieerd door Optoma 2 of 3 cijfers Zie de volgende inhoud Vaste code Een cijfer spatie variabel n Een cijfer Per item definitie wagenom loop CR Vaste code Een cijfer Opmerking Om ook AMX beacon signaal op te neme
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------SEND to projector ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------232 ASCII Code HEX Code Function Description ----------------------------------------
~XX69 0 7E 30 30 36 39 20 30 0D Auto Keystone Off ~XX230 0 7E 30 30 32 33 30 20 30 0D 3D Mode Off ~XX230 1 7E 30 30 32 33 30 20 31 0D 3D Mode DLP-Link ~XX230 2 7E 30 30 32 33 30 20 32 0D 3D Mode VESA 3D ~XX400 0 7E 30 30 34 30 30 20 30 0D 3DШ2D 3D ~XX400 1 7E 30 30 34 30 30 20 31 0D L ~XX400 2 7E 30 30 34 30 30 20 32 0D R ~XX405 0 7E 30 30 34 30 35 20 30 0D 3D Format Auto ~XX405 1 7E 30 30 34 30 35 20 31 0D SBS ~XX405 2 7E 30 30 34 30 35 20 32 0D Top and Bottom ~XX405 3 7E 30 30 34 30 35 20 33 0D Frame sequ
~XX195 0 ~XX195 1 ~XX195 2 ~XX192 0 ~XX192 1 ~XX192 3 ~XX11 0 ~XX11 1 ~XX11 2 ~XX11 3 7E 30 30 31 39 35 20 30 0D Test Pattern 7E 30 30 31 39 35 20 31 0D 7E 30 30 31 39 35 20 32 0D 7E 30 30 31 39 32 20 30 0D 12V Trigger 7E 30 30 31 39 32 20 31 0D 7E 30 30 31 39 32 20 33 0D 7E 30 30 31 31 20 30 0D IR Function 7E 30 30 31 31 20 31 0D 7E 30 30 31 31 20 32 0D 7E 30 30 31 31 20 33 0D None Grid White Pattern Off On Auto 3D Off On Front Back -----------------------------------------------------------------------
~XX140 18 7E 30 30 31 34 30 20 31 38 0D Volume + ~XX140 19 7E 30 30 31 34 30 20 31 39 0D Brightness ~XX140 20 7E 30 30 31 34 30 20 32 30 0D Menu ~XX140 47 7E 30 30 31 34 30 20 34 37 0D Source ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------SEND from projector automatically ----------------------------------------------------------------------------------------
Problemen oplossen Raadpleeg de onderstaande lijst met symptomen en maatregelen voordat u de projector verzendt voor reparatie. Neem contact op met uw lokale verdeler of met een onderhoudsdienst als het probleem zich blijft voordoen. Raadpleeg ook "LED-indicatorberichten" as well. Starten Als er geen lampen worden ingeschakeld: Controleer of de voedingskabel stevig is aangesloten op de projector en op een stopcontact. Druk opnieuw op de voedingsknop.
LED-indicatorberichten Bericht Voeding-LED (Rood) Stand-bymodus (Ingang voedingskabel) Inschakelen (opwarmen) Stabiel licht Temperatuur -LED (Rood) Lamp-LED (Rood) Knipperend 0,5 sec uit 0,5 sec licht Stabiel licht Inschakelen en lampverlichting Uitschakelen (afkoelen) Knipperend 0,5 sec uit 0,5 sec licht Terug naar rood stabiel licht wanneer de koelventilatoren worden uitgeschakeld Knipperend 0,25 sec uit 0,25 sec licht Quick Resume (100 sec) Fout (lamp defect) Fout (ventilator defect) Fout (Over
Wereldwijde kantoren Optoma Neem contact op met uw lokaal kantoor voor reparaties of ondersteuning. USA 3178 Laurelview Ct. Fremont, CA 94538, USA 888-289-6786 www.optomausa.com services@optoma.com Canada 3178 Laurelview Ct. Fremont, CA 94538, USA www.optomausa.com 888-289-6786 services@optoma.com Europa 42 Caxton Way, The Watford Business Park Watford, Hertfordshire, WD18 8QZ, UK www.optoma.eu Tel. service: +44 (0)1923 691865 +44 (0) 1923 691 800 +44 (0) 1923 691 888 service@tsc-europe.
Scandinavië Lerpeveien 25 3040 Drammen Noorwegen PO.BOX 9515 3038 Drammen Noorwegen Latijns-Amerika 3178 Laurelview Ct. Fremont, CA 94538, USA www.optoma.com.br Korea WOOMI TECH.CO.,LTD. 4F,Minu Bldg.33-14, Kangnam-Ku, Seoel,135-815, KOREA +47 32 98 89 90 +47 32 98 89 99 info@optoma.no 888-289-6786 www.optoma.com.mx +82+2+34430004 +82+2+34430005 Japan 東京都足立区綾瀬 3-25-18 株式会社オーエス コンタクトセンター:0120-380-495 info@os-worldwide.com www.os-worldwide.com Taiwan 12F., No.213, Sec. 3, Beixin Rd., Xindian Dist.
中国 上海市长宁区 凯旋路 1205 号 5 楼 琉璃奥图码 NL-64 +86-21-62947376 +86-21-62947375 www.optoma.com.
Voorschriften & veiligheidsrichtlijnen In deze bijlage vindt u algemene mededelingen met betrekking tot uw projector. FCC-verklaring Dit apparaat werd getest en voldoet aan de beperkingen voor een klasse B digitaal apparaat, conform deel 15 van de FCC-voorschriften. Deze beperkingen zijn ontwikkeld om redelijke bescherming te bieden tegen schadelijke ruis in residentiële installaties.
Gebruiksvoorwaarden Dit apparaat voldoet aan Deel 15 van de FCC-regels. Het gebruik is onderhevig aan de volgende twee voorwaarden: 1. Dit apparaat mag geen schadelijke storing veroorzaken en 2. Dit apparaat moet elke ontvangen storing aanvaarden, met inbegrip van storing die ongewenste werking kan veroorzaken. Opmerking: Canadese gebruikers Dit digitale apparaat van Klasse B voldoet aan de Canadese ICES-003.