Register your product and get suppor t at 6000 series Smar t LED TV www.philips.
Turinys 1 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 1.10 Apžvalga 3 Smart TV 3 App Gallery (programų galerija) 3 Nuomojami vaizdo įrašai 3 Online TV 3 Socialiniai tinklai 4 Skype 4 Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai 4 Pause TV ir įrašymas 4 Žaidimai 4 EasyLink 5 7.2 7.3 7.4 7.5 7.6 7.7 7.8 Paleiskite Skype 68 Kontaktai 69 Skambinimas naudojant Skype 70 Skype kreditas 71 Skype nustatymai 71 Atsijungimas 72 Naudojimo sąlygos 72 8 8.1 8.
1 Apžvalga 1.1 Smart TV Prijunkite šį „Philips Smart LED TV“ prie interneto ir atraskite naują televizijos pasaulį. Galite jį prijungti laidiniu ryšiu prie savo kelvedžio arba susieti belaidžiu „Wi-Fi“ ryšiu. Kai televizorius prijungtas prie jūsų namų tinklo, televizoriaus ekrane galite išmaniuoju telefonu rodyti nuotraukas, leisti vaizdo įrašus, esančius jūsų kompiuteryje, arba valdyti televizorių savo planšetiniu kompiuteriu.
1.5 Socialiniai tinklai Nebūtina keltis norint peržiūrėti draugų žinutes kompiuteryje. Atidarykite „Smart TV“, pasirinkite savo socialinio tinklo puslapį ir siųskite žinutę patogiai įsitaisę ant sofos. „Smart TV“ palaiko populiarius socialinius tinklus „FaceBook“ ir „Twitter“. Jei norite rasti daugiau informacijos, eikite į Pagalba, spauskite * Sąrašas ir susiraskite Programų galerija. 1.6 Skype Per „Skype™“ savo televizoriuje galite naudotis vaizdo skambučiais nemokamai.
Jei žaidimą žaidžia keli žaidėjai, o ekranas padalytas į atskirus langus, galite nustatyti, kad televizorius rodytų kiekvieno žaidėjo langą visame ekrane. Tuomet kiekvienas žaidėjas galės visą dėmesį skirti savo žaidimui. Televizoriuje panaudojus 3D technologiją rodomi abu langai. Kad būtų galima žaisti dviejų žaidėjų žaidimą su dviem skirtingais vaizdais visame ekrane, kiekvienam žaidėjui reikalingi 3D akiniai.
2 Nustatymas • Tinkamiausias atstumas televizoriui žiūrėti yra toks, kai atstumas iki ekrano yra tris kartus didesnis už televizoriaus įstrižainę. Sėdint akys turi būti viename lygyje su televizoriaus ekrano centru. 2.1 Televizoriaus stovas ir tvirtinimas prie sienos Televizoriaus stovas Televizoriaus stovo montavimo instrukcijas rasite su televizoriumi gautoje trumpojoje instrukcijoje. Jeigu šią instrukciją pametėte, ją galite atsisiųsti iš www.philips.com.
Naudodami kompiuteryje įdiegtą medijos serverio programinę įrangą, galite leisti kompiuteryje laikomas nuotraukas, muziką ir vaizdo įrašus savo televizoriaus ekrane. Naudokite naujausią medijos serverio programinę įrangą, tokią kaip „Windows Media Player 11“, „Twonky™“ arba panašią*. Įdiekite programinę įrangą savo kompiuteryje ir nustatykite ją bendrinti medijos failus su televizoriumi. Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite medijos serverio programinės įrangos vadovą.
Pasirinkite Standartinis, jeigu norite įvesti šifravimo raktą (slaptažodį, prieigos slaptažodį arba saugos raktą) rankiniu būdu. Galite nuotolinio pulto klaviatūra įvesti šifravimo raktą. Įvedę raktą paspauskite Prisijungti. – WPS pin Jei norite užmegzti saugų WPS ryšį naudodami PIN kodą, pasirinkite WPS pin ir paspauskite OK. Užsirašykite rodomą 8 skaitmenų PIN kodą ir įveskite jį į kelvedžio programinę įrangą savo kompiuteryje. Grįžkite prie televizoriaus ir paspauskite Prisijungti.
Pasirinkite Tinklo nustatymai ir paspauskite OK. Žiūrėti tinklo nustatymus Čia parodyti visi esami tinklo nustatymai. IP ir MAC adresai, signalo stiprumas, greitis, šifravimo metodas ir t. t. Tinklo tipas Nustato laidinį arba belaidį tinklą. Tinklo konfigūracija Nustato tinklo konfigūraciją: DHCP ir automatins IP arba statinis IP. Statinio IP konfigūracija Jeigu nustatytas statinis IP, čia galite nustatyti visus reikiamus statinius IP nustatymus.
Jei jūsų įrenginyje yra tik DVI jungtis, naudokite DVI į HDMI adapterį. Naudokite vieną iš HDMI jungčių ir prijunkite garso L / R laidą (3,5 mm minikištukas) prie televizoriaus galinėje pusėje esančio garso įvado DVI / VGA garsui. Apsauga nuo kopijavimo DVI ir HDMI laidai palaiko HDCP (plačiajuosčio ryšio skaitmeninio turinio apsaugą). HDCP yra apsaugos nuo kopijavimo signalas, kuris neleidžia kopijuoti turinio iš DVD arba „Blu-ray“ disko. Taip pat ši funkcija vadinama DRM (skaitmeniniu teisių valdymu).
Jeigu norite, kad įrenginiai būtų susieti, bet nenorite jų valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pultu, galite atskirai išjungti „EasyLink“ nuotolinį valdymą. „EasyLink“ nuostatų meniu pasirinkite „EasyLink“ nuotolinis valdymas ir pasirinkite Išjungti. „EasyLink“ sąranka Televizorius pristatomas su įjungtu „EasyLink“. Patikrinkite, ar visi HDMI-CEC nustatymai tinkamai nustatyti prijungtuose „EasyLink“ įrenginiuose. „EasyLink“ gali tinkamai neveikti su kitų prekių ženklų įrenginiais.
Jei naudojate tik skaitmeninio imtuvo nuotolinio valdymo pultą, šį automatinį laikmatį išjunkite. Tai reikia padaryti tam, kad televizorius automatiškai neišsijungtų, jei per 4 valandas televizoriaus nuotolinio valdymo pulte nepaspausite jokio mygtuko. CAM kortelę* įstatykite į televizoriaus bendrosios sąsajos lizdą. CAM kortelę atsargiai įstatykite į lizdą, pastumkite iki galo ir palikite ją ten. CAM aktyvinimas gali užtrukti kelias minutes. Išėmus CAM, televizoriuje bus išjungta transliavimo paslauga.
Prijunkite Garso išvesties delsa Naudokite HDMI laidą namų kino sistemai (NKS) prie televizoriaus prijungti. Galite prijungti „Philips Soundbar“ arba NKS su integruotu diskų grotuvu. Kai prie televizoriaus prijungta namų kino sistema, reikia sinchronizuoti vaizdą televizoriaus ekrane ir garsą iš kino sistemos. Nesutapimas matomas tuose kadruose, kuriuose žmonės kalba ir užbaigia sakinius prieš tai, kai nustoja judėti lūpos. Arba galite naudoti SCART laidą, jeigu įrenginys neturi HDMI jungties.
4 – paspausdami b (jeigu reikia, keletą kartų) uždarykite meniu. Arba galite naudoti SCART laidą, jeigu įrenginys neturi HDMI jungties. Garso išvesties suvienodinimas Naudokite garso išvesties suvienodinimo nustatymą televizoriaus ir namų kino sistemos garso lygiui (garsumui) suvienodinti, kai persijungiate iš vieno į kitą. Garsumo skirtumas gali atsirasti dėl garso apdorojimo skirtumų. Jei norite panaikinti garsumo skirtumą . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK.
USB standusis diskas Ko jums reikia Prijungę USB standųjį diską galite pristabdyti televizijos transliaciją arba ją įrašyti. Televizijos transliacija turi būti skaitmeninė (DVB transliacija ar panaši). Norėdami pristabdyti Jei norite pristabdyti transliaciją, reikalingas USB 2.0 suderinamas standusis diskas, kurio talpa ne mažesnė nei 32 GB. Norėdami įrašyti Jei norite pristabdyti ir įrašyti transliacijas, reikalingas standusis diskas, kurio talpa ne mažesnė nei 250 GB.
Norėdami vėliau pakeisti klaviatūros išdėstymą, paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. Pasirinkite TV nustatymai > Bendrieji nustatymai > USB pelė ir klaviatūra > Klaviatūros nustatymai ir paspauskite OK. Mygtukai kanalui pervardyti – Enter  = gerai – Backspace z = naikinti simbolį prieš žymeklį – Mygtukai su rodyklėmis = naršyti teksto lauke – Norėdami perjungti klaviatūros išdėstymą, jei nustatytas papildomas išdėstymas, kartu paspauskite klavišus Alt+Shift.
Kompiuteris Galite prijungti kompiuterį prie televizoriaus ir naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių. Su HDMI Prijunkite kompiuterį prie televizoriaus HDMI laidu. Jeigu turinio sąrašas neatsiranda automatiškai, paspauskite c SOURCE, pasirinkite USB ir paspauskite OK. Jūsų fotoaparatą galbūt reikia nustatyti siųsti turinį naudojant PTP (nuotraukų persiuntimo protokolą). Perskaitykite skaitmeninio fotoaparato vartotojo vadovą.
1 – paspauskite o OPTIONS ir pasirinkite o Parinktys meniu juostoje. 2 – pasirinkite Vaizdo formatas > Nepakeistas ir paspauskite OK. Jei norite rasti daugiau informacijos, eikite į Pagalba, spauskite * Sąrašas ir susiraskite Vaizdo stilius. Jei norite rasti palaikomų kompiuterio skyros reikšmių apžvalgą, eikite į Pagalba, spauskite * Sąrašas ir susiraskite Ekrano skyra. TV nustatymai Ausinės Ausines galite prijungti prie televizoriaus H jungties. Tai 3,5 mm minijungtis.
Jei norite daugiau informacijos, eikite į Pagalba, spauskite * Sąrašas ir susiraskite Palydovas, automatinis kanalų atnaujinimas, Palydovas, kanalo atnaujinimo pranešimas arba Palydovas, automatinio atnaujinimo parinktys. Užraktas nuo vaikų Jei norite rasti daugiau informacijos, eikite į Pagalba, spauskite * Sąrašas ir susiraskite Palydovinis kanalas, užraktas. Read me Perskaitykite ir įsigilinkite į visas saugos instrukcijas prieš naudodami savo televizorių.
• Niekada nestatykite televizoriaus ant aukštų baldų (pvz., knygų lentynos), nepritvirtinę baldų ir televizoriaus prie sienos arba tinkamos atramos. • Paaiškinkite vaikams apie pavojų, kylantį lipant ant baldų ir bandant pasiekti televizorių. Pavojus praryti baterijas! Nuotolinio valdymo pulte gali būti monetos pavidalo maitinimo elementų, kuriuos gali lengvai praryti maži vaikai. Visada laikykite tokius maitinimo elementus vaikams nepasiekiamoje vietoje.
3 Televizorius 3.1 Įjungimas Įjungimas ir išjungimas Įsitikinkite, kad įjungėte elektros maitinimą ant galinės televizoriaus sienelės, prieš įjungdami televizorių. Jeigu raudonas indikatorius nešviečia, paspauskite mažą mygtuką A, esantį dešinėje galinėje televizoriaus pusėje, kad įjungtumėte televizoriaus parengties režimą – raudonas indikatorius ims šviesti. Greitas įjungimas Naudojant greitą įjungimą televizorius gali būti paleistas greičiau nei įprastai.
Viršuje Pereiti aukštyn, žemyn, į kairę ir dešinę. 8 - o OPTIONS Atidaro arba uždaro parinkčių meniu. Dugnas 1 – A Parengtis Skirtas televizoriui įjungti arba perjungti atgal į parengties režimą. 2 – Atkūrimo ir įrašymo mygtukai • Play x, atkurti įrašą • Pause p, pristabdyti įrašo atkūrimą • Stop q, sustabdyti atkūrimą • Rewind !, atsukti įrašą atgal • Fast Forward ‹, greitai persukti įrašą pirmyn • Record r, iškart pradėti įrašymą 3 – GUIDE Atidaro arba uždaro TV gidą.
4 – rodyklės – naršymui. 5 – Enter – patvirtina įvestą tekstą. 6 – Backspace – panaikina simbolį prieš teksto žymeklį. 7 – specialusis simbolis Ω – atidaro ekrano klaviatūrą, kad galima būtų parinkti raides su diakritiniais ženklais ar simbolius. 8 – „Azerty“ raidė – raidės, kurias galėsite naudoti, jei sąrankos meniu bus nustatyta „Azerty“ klaviatūra.
Vėl spauskite î ir grįžkite į „Qwerty“ klaviatūrą. IR jutiklis Televizoriaus nuotolinio valdymo pultas siunčia komandas televizoriui RD (radijo dažniu). Naudojant RD nereikia nukreipti nuotolinio valdymo pulto į televizorių. Tačiau televizorius gali gauti komandas ir iš nuotolinio valdymo pulto, siunčiančio komandas IR (infraraudonuoju ryšiu). Jeigu naudojate tokį nuotolinio valdymo pultą, visada nukreipkite nuotolinio valdymo pultą į infraraudonųjų spindulių jutiklį televizoriaus priekyje.
3.3 Televizijos kanalai TV kanalų žiūrėjimas Kanalų perjungimas Kanalų parinktys Kai žiūrite televizijos kanalą, galimos kai kurios parinktys, kurios priklauso nuo žiūrimo kanalo tipo (analoginis ar skaitmeninis) arba nuo jūsų pasirinktų televizoriaus nustatymų. Atidarykite parinktis Žiūrėdami televizijos kanalą, paspauskite o OPTIONS ir meniu juostoje pasirinkite o Parinktys. Norėdami žiūrėti televizijos kanalus, paspauskite t TV. Televizorius persijungs į paskutinį jūsų žiūrėtą televizijos kanalą.
Pasirinkite Būsena, jei norite peržiūrėti techninę informaciją apie kanalą (jei jis analoginis ar skaitmeninis) arba prijungtą įrenginį, kurį žiūrite. Kanalų sąrašai Kanalų sąrašai Kanalų sąraše galite rasti visus įdiegtus televizijos ir radijo kanalus. Šalia kanalų sąrašo Visi, kuriame yra visi įdiegti kanalai, galite sukurti sąrašą Mėgstamiausieji, atskirai peržiūrėti įdiegtas Radijo stotis arba atrasti naujai pridėtus kanalus sąraše Nauji.
Mėgstamiausi kanalai Užraktas nuo vaikų Galite sukurti mėgstamiausių kanalų sąrašą, kuriame yra tik tie kanalai, kuriuos norite žiūrėti. Pasirinkę mėgstamiausių kanalų sąrašą, perjunginėdami kanalus matysite tik mėgstamiausius kanalus. Jei nenorite, kad vaikai žiūrėtų kurį nors kanalą arba programą, galite juos užrakinti pasirinkę amžiaus kategoriją. Sukurkite mėgstamiausių kanalų sąrašą 1 – žiūrėdami televizijos kanalą, paspauskite L LIST, kad atsidarytų kanalų sąrašai. 2 – pasirinkite Mėgstamiausieji.
Automatinis naujinimas Jeigu priimate skaitmeninius kanalus, galite nustatyti televizorių automatiškai atnaujinti sąrašą naujais kanalais. Arba galite paleisti kanalų naujinimą patys. Automatinis kanalų atnaujinimas Kartą per dieną 6 valandą televizorius atnaujina kanalus ir įsimena naujus. Nauji kanalai įsimenami visų kanalų sąraše ir naujų kanalų sąraše. Tušti kanalai panaikinami. Jeigu randama naujų kanalų arba jeigu kanalai yra atnaujinti ar panaikinti, paleidus televizorių rodomas pranešimas.
3 – pasirinkite TV nustatymai > Bendrieji nustatymai > Kanalų sąrašo kopijavimas > Kopijuoti į USB ir paspauskite OK. Norint nukopijuoti kanalų sąrašą iš šio televizoriaus, jūsų gali paprašyti įvesti užrakto nuo vaikų kodą, kurį įvedėte įdiegdami. 4 – kai kopijavimas bus atliktas, ištraukite USB atmintinę. Dabar galite įkelti nukopijuotą kanalų sąrašą į kitą „Philips“ televizorių.
Pasirinkite Išjungti. 1 simbolių dažnis Jei skirtuke „Simbolių dažnio režimas“ nustatyta parinktis „Rankinis“, galite įvesti simbolių dažnių reikšmę, kurią gavote iš kabelinės televizijos operatoriaus. Norėdami įvesti šią reikšmę, naudokite skaičių mygtukus. 2 simbolių dažnis Jei skirtuke „Simbolių dažnio režimas“ nustatyta parinktis „Rankinis“, galite įvesti antrą simbolių dažnio reikšmę, kurią gavote iš kabelinės televizijos operatoriaus. Norėdami įvesti šią reikšmę, naudokite skaičių mygtukus.
Norėdami rasti kanalą, pasirinkite Kanalo radimas ir spauskite Gerai. Pasirinkite Ieškoti ir spauskite Gerai. Galite dažnį įvesti ir patys. Jei priėmimo kokybė prasta, dar kartą paspauskite Ieškoti. Jei norite įrašyti kanalą, pasirinkite Atlikta ir paspauskite Gerai. 3 – Tikslus suderinimas Norėdami tiksliai suderinti kanalą, pasirinkite Tikslus suderinimas ir paspauskite OK. Galite tiksliai suderinti kanalą mygtukais u arba v. Jeigu norite išsaugoti rastą kanalą, pasirinkite Atlikta ir paspauskite OK.
Norėdami atidaryti teletekstą iš prijungto įrenginio, paspauskite h, pasirinkite įrenginį ir paspauskite OK. Žiūrėdami kanalą šiuo įrenginiu, paspauskite o OPTIONS, pasirinkite Rodyti įrenginio mygtukus, pasirinkite mygtuką T ir paspauskite OK. Paspauskite b, kad paslėptumėte įrenginio mygtukus. Norėdami uždaryti teletekstą, vėl paspauskite b.
2 - paspauskite o PARINKTYS ir pasirinkite „HbbTV“ šiame kanale, tada paspauskite „OK“. 3 – pasirinkite Išjungti ir paspauskite OK. iTV puslapiai Atverti „iTV“ puslapius Dauguma kanalų, kurie siūlo „HbbTV“ arba „iTV“, siūlo paspausti * (raudoną) mygtuką arba mygtuką OK, kad atvertumėte jų interaktyviąją programą. Naršyti „iTV“ puslapiuose Naršyti „iTV“ puslapiuose galite mygtukais su rodyklėmis ir spalvų mygtukais, galite naudoti skaičių mygtukus ir mygtuką b.
Norėdami ieškoti programų pagal žanrą, paspauskite o OPTIONS ir pasirinkite Ieškoti pagal žanrą. Pasirinkite žanrą ir paspauskite OK. Pasirodys rastų programų sąrašas. Įrašai Būdami TV gide galite iš karto įrašyti TV programą arba suplanuoti jos įrašymą. Jei įrašus norite išsaugoti, prie televizoriaus prijunkite USB standųjį diską. Šaltinio meniu Kad atsidarytų Šaltinio meniu, paspauskite c SOURCE.
Norėdami įjungti ir diskų leistuvą, ir televizorių iš parengties režimo ir iškart paleisti diską arba programą, paspauskite x (leisti) televizoriaus nuotolinio valdymo pulte. Įrenginys turi būti prijungtas HDMI laidu ir tiek televizoriuje, tiek įrenginyje turi būti įjungtas HDMI CEC. Namų kino sistema Galite įjungti namų kino sistemą, jei norite klausytis muzikinio disko arba radijo kanalo, ir palikti televizorių veikti parengties režimu.
Jeigu norite pasirinkti garso įrašo kalbą, kai nėra jūsų pageidaujamos garso įrašų kalbos . . . 1 – paspauskite o OPTIONS 2 – pasirinkite Garso įrašo kalba ir, pasirinkę kalbą, kurią norite laikinai naudoti, paspauskite OK. Pasirinkite TV nustatymai > Bendrieji nustatymai > Išsijungimo laikmatis. Naudodami slankiklio juostą ir 5 min. intervalus galite nustatyti net iki 180 min. truksiantį laiką. Jeigu nustatysite 0 min., išsijungimo laikmatis bus išjungtas.
1 – žiūrėdami TV kanalą spauskite oOPTIONS ir atidarykite parinkčių meniu 2 – meniu juostoje pasirinkite j Vaizdas ir garsas, tuomet pasirinkite Vaizdo stilius. 3 – pasirinkite stilių ir paspauskite OK. Be to, galite reguliuoti tam tikrus pasirinkto vaizdo stiliaus nustatymus, tokius kaip ryškumas arba kontrastingumas. Televizorius įsimins jūsų atliktus koregavimus. Vaizdo stiliaus koregavimas Norėdami koreguoti vaizdo stilių . . . 1 – pasirinkite stilių ir paspauskite OK.
„Pixel Precise HD“ „Perfect Natural Motion“ Įjungę „Perfect Natural Motion“ galite sumažinti dėl judesio atsirandantį virpėjimą, kuris pastebimas per televizorių žiūrimuose filmuose. Pritaikius „Perfect Natural Motion“ technologiją bet kokie judesiai atkuriami tolygiai ir sklandžiai. Jei norite pakoreguoti judesių virpėjimą . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite TV nustatymai > Vaizdas > „Pixel Precise HD“ > „Perfect Natural Motion“.
Spalvos temperatūra Pasirinkę nustatymą Spalvos temperatūra galite parinkti iš anksto nustatytą vaizdo spalvos temperatūrą arba pasirinkti nustatymą Pasirinktinė ir patys nustatyti temperatūrą naudodami parinktį Pasirinktinė spalvos temperatūra. Abu nustatymai – „Spalvos temperatūra“ ir „Pasirinktinė spalvos temperatūra“ yra skirti patyrusiems naudotojams. Jei norite iš anksto nustatyti . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK.
Paveikslėlio pastūmimas Pasirinkę nustatymą Vaizdo pastūmimas galite ekrane vaizdą pastumti šiek tiek aukštyn ar žemyn. Jei matote tik dalį subtitrų, vaizdą galite pastumti aukštyn, kad juos matytumėte. Jei norite pastumti vaizdą . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite TV nustatymai > Vaizdas > Formatas ir kraštai > Vaizdo pastūmimas. 3 – spauskite x (į dešinę) ir koreguokite reikšmę naudodami u (aukštyn) ar v (žemyn).
4 – paspausdami b (jeigu reikia, keletą kartų) uždarykite meniu. Automatinis „Incredible surround 3D“ Naudodami nustatymą Automatinis „Incredible surround 3D“ galite blokuoti automatinį „Incredible surround 3D“ nustatymo įjungimą televizoriuje, kai televizoriuje įjungiamas 3D žiūrėjimo režimas. Jei norite įjungti arba išjungti . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite TV nustatymai > Garsas > Automatinis „Incredible surround 3D“.
Jei reikia daugiau informacijos, spauskite * LIST ir susiraskite Garso išvesties formatas. Garso išvesties suvienodinimas Naudodami garso išvesties suvienodinimo funkciją galite suvienodinti namų kino sistemos garsumą ir televizoriaus garsumą, kai perjungiate iš vieno į kitą. Jei reikia daugiau informacijos, spauskite * LIST ir susiraskite Garso išvesties suvienodinimas. HDMI ARC Jeigu jums nereikalingas garso grąžinimo kanalas (ARC) nė vienoje HDMI jungtyje, galite išjungti ARC signalą.
„Lounge Light“ režimas Statinė spalva Naudodami nustatymą Statinis galite nustatyti statinę „Ambilight“ spalvą. galite sukurti savo spalvą arba pasirinkti vieną iš dviejų jau nustatytų balto apšvietimo variantų. jei norite sukurti savo statinę spalvą, prieš tai turite pažymėti nustatymą „Statinis“. Jei norite sukurti savo spalvą . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite TV nustatymai > „Ambilight“ > Statinis ir spauskite OK.
Įjungimas Norėdami įjungti klausos negalios režimą, paspauskite oOPTIONS, pasirinkite Universali prieiga ir paspauskite OK. Pasirinkite Klausos negalia, pasirinkite Įjungti ir paspauskite OK. Norėdami patikrinti, ar yra garso įrašas klausos negalią turintiems asmenims, paspauskite oOPTIONS, pasirinkite Garso įrašo kalba ir ieškokite garso įrašo kalbos, pažymėtos J. Jeigu universali prieiga nerodoma parinkčių meniu, įjunkite universalią prieigą sąrankoje.
4 Palydoviniai kanalai 2 – pasirinkite kurį nors sąrašą: Visi, Mėgstamiausieji, Radijas ar Naujas. 3 – bet kuriame sąraše pasirinkite kanalą ir spauskite OK. Televizoriuje bus įjungtas pasirinktasis kanalas. 4.1 Palydovinių kanalų žiūrėjimas Kanalų sąrašo parinktys Jei norite žiūrėti palydovinius kanalus, spauskite h, pasirinkite Palydovas, tuomet spauskite OK. Televizoriuje bus įjungtas paskutinis jūsų žiūrėtas palydovinis kanalas.
Yra du mėgstamiausiųjų kanalų sąrašai: kanalų ir palydovinių kanalų. Nustatykite savo mėgstamiausiųjų sąrašą Jei norite sudaryti savo mėgstamiausiųjų kanalų sąrašą . . . 1 – žiūrėdami televizijos kanalą, paspauskite L LIST, kad atsidarytų kanalų sąrašas. 2 – meniu juostoje pasirinkite t, jei tai TV kanalai, arba Ò, je tai palydoviniai kanalai. 3 – pasirinkite sąrašą Mėgstamiausieji. 4 – Jūsų paklaus, ar nedelsiant pradėti kanalų įtraukimą. Spauskite OK.
Jei norite nustatyti arba keisti kodą . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite palydovo nustatymai > Užraktas nuo vaikų > Nustatyti kodą ar Keisti kodą ir spauskite OK. 3 – jei kodas jau nustatytas, įveskite esamą užrakto nuo vaikų kodą, tuomet du kartus įveskite naująjį kodą. Naujasis kodas yra nustatytas. Pamiršote savo užrakto nuo vaikų kodą? Jei pamiršote kodą, galite perrašyti esamą ir įvesti naują kodą.
3 – atsisiųskite failą į kompiuterį ir nukopijuokite jį į USB atmintinės šakninį katalogą, bet ne į aplanką (jei reikia, prieš tai failą išskleiskite). 4 – įjunkite USB atmintinę į televizorių ir paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir spauskite OK. 5 – pasirinkite Palydovo nustatymai > Kanalų įdiegimas > Naujinti kanalų paketą ir spauskite OK. 6 – failas bus nukopijuotas į televizorių, o jūsų paprašys nedelsiant pradėti kanalų naujinimą. Pasirinkite Taip ir spauskite Gerai.
6 – pasirinkite Pašalinti, spauskite OK ir patvirtinkite. Palydovai pašalinami. 7 – pasirinkite Išeiti, spauskite OK ir uždarykite nustatymą „Pašalinti palydovą“. Palydovinių kanalų naujinimas Keisti tvarką Kanalų išdėstymo tvarką galite keisti tik mėgstamiausiųjų sąraše. Jei reikia daugiau informacijos apie palydovinių kanalų išdėstymo tvarkos keitimą, spauskite* LIST ir susiraskite Palydovas, keisti kanalų išdėstymo tvarką.
Pageidaujama kalba ir subtitrai Garsiakalbiai / ausinės Skaitmeniniai kanalai gali turėti keletą skirtingų garso įrašų kalbų arba subtitrų kalbų. Galite nustatyti televizorių, kad automatiškai įjungtų jūsų pageidaujamą kalbą, jei kanale ar teleteksto puslapiuose ši kalba naudojama. Galite pasirinkti, kur norite girdėti garso komentarus: tik televizoriaus garsiakalbiuose, tik ausinėse arba ir garsiakalbiuose, ir ausinėse. Jei norite nustatyti, kad būtų naudojama jūsų pasirinkta kalba . . .
Rankinio diegimo negalima naudoti, jei reikia keisti palydovų skaičių. Jei tai reikia padaryti, turite atlikti visą diegimo procesą naudojant nustatymą „Palydovų nustatymų diegimas“. Jei norite įdiegti siųstuvo-imtuvo nustatymus . . . 1 – paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. 2 – pasirinkite Palydovo nustatymai ir paspauskite OK. 3 – pasirinkite Kanalų įdiegimas ir spauskite OK. 4 – pasirinkite Rankinis diegimas ir spauskite OK.
5 3D 5.1 Ko jums reikia Tai „Easy 3D“ televizija. Norint žiūrėti 3D programas, jums reikia: • nustatyti televizijos kanalą, kuris transliuoja 3D programas • išsinuomoti 3D filmą iš interneto vaizdo įrašų parduotuvės naudojant „Smart TV“ • žiūrėti 3D filmą iš „3D Blu-ray“ disko, USB įrenginio arba kompiuterio Norėdami įsigyti papildomą akinių porą, užsakykite „Philips“ pasyvaus tipo 3D akinius PTA417 arba PTA426 (parduodami atskirai). Kiti 3D akiniai gali būti nepalaikomi.
• nenaudoti fluorescencinės šviesos (pvz., TL lempų ar tam tikrų žemuoju dažniu veikiančių taupiųjų lempučių) ir vengti tiesioginės saulės šviesos, nes tai gali pakenkti 3D vaizdui. 5.5 Pavojus sveikatai • 3D vaizdų žiūrėti nerekomenduojama jaunesniems nei šešerių metų vaikams. • Jeigu jūsų šeimoje yra buvę epilepsijos arba fotojautrumo priepuolių, prieš žiūrėdami į blykstinės šviesos šaltinius, staigiai besikeičiančius vaizdus arba 3D vaizdą, pasitarkite su gydytoju.
6 Smart TV 6.1 Pradžios meniu Iš Pagrindinio meniu galite paleisti bet kurią televizoriaus funkciją. Atidarykite pagrindinį meniu norėdami pradėti žiūrėti televizijos programą arba paleisti namų kino sistemos diską. Be to, naudodami pagrindinį meniu galite atidaryti „Smart TV“ ir naršyti internete, paleisti „Skype“ arba atidaryti pagalbą, jeigu jums reikia informacijos, kaip naudoti televizorių. Pagrindinio meniu atidarymas Norėdami atidaryti pagrindinį meniu, paspauskite h.
Smart TV paleidimo puslapis Smart TV paleidimo puslapis yra jūsų saitas su internetu. Galite išsinuomoti filmą internete, skaityti laikraščius, žiūrėti vaizdo įrašus ir klausytis muzikos, be to, galite apsipirkti internete, atidaryti savo socialinio tinklo puslapį tinklo puslapį („Facebook“, „Twitter“, . . .) arba žiūrėti televizijos programas sau tinkamiausiu laiku naudodami „Online TV“. Tam jums reikia atidaryti programas – televizijai pritaikytus interneto puslapius.
Galite pridėti programas prie savo sąrašo iš „App Gallery“ (programų galerijos). App Gallery (programų galerija) „App Gallery“ (programų galerijoje) rasite visas galimas programas. „App Gallery“ (programų galerijoje) programos pateikiamos sąrašuose pagal šalis. Norėdami atidaryti „App Gallery“ (programų galeriją), pasirinkite programų galerijos piktogramą „Smart TV“ paleidimo puslapyje ir paspauskite OK. „App Gallery“ (programų galerijoje) elementams puslapyje pasirinkti naudokite mygtukus su rodyklėmis.
6.3 Vaizdo įrašai, nuotraukos ar muzika Naudodami USB ar tinklo kompiuterį Ko jums reikia Galite peržiūrėti nuotraukas arba leisti muziką ir vaizdo įrašus iš prijungtos USB atmintinės arba USB standžiojo disko. Jeigu turite kompiuterį savo namų tinkle, galite peržiūrėti ir leisti savo failus iš kompiuterio per televizorių. Iš USB įrenginio Kai televizorius įjungtas, prijunkite USB atmintinę arba USB standųjį diską prie vienos iš USB jungčių. Televizorius aptinka įrenginį ir pateikia failų sąrašą.
Jei norite įrašą sukti atgal arba pirmyn, paspauskite ! arba ‹. Mygtukus spauskite tiek kartų (2, 4, 8, 16, 32 kartus), kiek kartų norite padidinti sukimo greitį. Norėdami sustabdyti muzikos atkūrimą, paspauskite q (sustabdyti). Jei paspausite L LIST arba b, muzika gros toliau. Atkuria vaizdo įrašą vieną kartą arba nuolatos kartoja. – DivX® VOD Atidaro „DivX“ registraciją. Norėdami uždaryti Naršyti USB arba Naršyti tinkle, paspauskite h ir pasirinkite kitą funkciją.
APIE „DIVX VIDEO-ON-DEMAND“: šį „DivX Certified®“ patvirtintą įrenginį reikia užregistruoti norint leisti įsigytus „DivX Video-on-Demand“ (VOD) filmus. Registracijos kodą rasite „DivX VOD“ skyriuje įrenginio sąrankos meniu. Apsilankykite vod.divx.com, ten pateikta daugiau informacijos apie registravimąsi. Su „Wi-Fi Miracast“ programa 3 – rastų įrenginių sąraše pasirinkite TV ir jį prijunkite. 4 – televizoriuje patvirtinkite, kad sutinkate su užklausa jungti prie televizoriaus.
Specifinė informacija • Šiame televizoriuje įdiegta „Miracast“ technologija palaiko HDCP protokolą ir todėl autorių teisėmis apsaugoto turinio, atsiųsto iš įrenginio, televizoriaus ekrane nematysite. • Palaikoma maksimali vaizdo įrašų skiriamoji geba yra 720p. 6.4 Įjungimas iš budėjimo režimo Jei abiejų televizorių tipo numeriai pasibaigia aštuonetu, pavyzdžiui, (ekrano dydis) PFLxxx8, kitą televizorių galite įjungti iš budėjimo režimo naudodami šį televizorių.
• kanalus galite perjungti naudodami CH+ ir CH-. Kitam televizoriui įrašant, veikiant televizijos pristabdymo režimui ar „Skype“ programai kanalų negalima perjungti. * Jei norite kitą televizorių įjungti iš budėjimo režimo arba žiūrėti įrašus iš prie jo prijungto HDD, abiejų televizorių tipo numerių pabaigoje turi būti aštuonetas, pavyzdžiui, (ekrano dydis) PFLxxx8. Televizoriaus pavadinimas Jei norite pakeisti televizoriaus pavadinimą, paspauskite h > Sąranka > Tinklo nustatymai > TV pavadinimas tinkle.
Įrašymo planavimas Galite suplanuoti būsimos programos įrašymą šią dieną arba kelioms dienoms nuo šiandien (daugiausia iki 8 dienų). 1 – norėdami planuoti įrašymą, paspauskite Gidas. TV gido puslapyje pasirinkite kanalą ir programą, kurią norite įrašyti. Galite įvesti kanalo numerį ir peršokti prie kanalo sąraše. Paspauskite x (dešinėn) arba w (kairėn), jeigu norite slinkti per kanalo programas. Norėdami pakeisti sąrašo datą, paspauskite o OPTIONS ir pasirinkite Pasirinkti dieną.
• „MyRemote“ įrašymu – planuoti įrašymą naudodami TV gidą per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį • Wi-Fi smart screen – žiūrėti televizijos kanalą savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje Namų tinklas v4.x versijos „MyRemote“ programą galite atsisiųsti į „iPhone“, „iPad“ ir „Android™“ įrenginius. „MyRemote“ programos funkcijos priklauso nuo versijos ir mobiliojo įrenginio operacinės sistemos.
3 – pasirinkite TV tinklo pavadinimas, paspauskite OK ir matysite esamą pavadinimą. jei norite pakeisti TV tinklo pavadinimą, galite naudoti nuotolinio valdymo pulto klaviatūrą. 4 – pasirinkite Atlikta ir paspauskite OK, kai viskas bus baigta. 5 – paspausdami b (jeigu reikia, keletą kartų) uždarykite meniu. Įjungti naudojant „Wi-Fi“ – WoWLAN Šį televizorių, kai jis veikia budėjimo režimu, galite įjungti naudodami savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
Pasirinkite įrenginį, kad galėtumėte leisti laikmeną 1 – palieskite baltą brūkšnelį, esantį apačioje, kad galėtumėte atidaryti galimų tinklo įrenginių sąrašą. 2 – palieskite sąraše esantį įrenginį. Pasirinkite laikmenos failą Kai kurie failus siunčiantys įrenginiai siūlo juos pagal medijos tipą. Jei taip yra, galite pasirinkti medijos, kurios ieškote, tipą: Muzika, Vaizdo įrašai ar Nuotraukos. 1 – palieskite laikmenos tipą, kurio ieškote.
Žiūrėti TV kanalą Bakstelėkite „Control“ mygtuką ir parinkite norimą valdyti televizorių („Philips Blu-ray“ diskų leistuvą ar namų kino teatro sistemą). Palieskite įrenginio piktogramą ir parodykite nuotolinį valdymą. Wi-Fi Smart Screen Ko jums reikia Naudodami „Wi-Fi smart screen“ funkciją galite žiūrėti skaitmeninį televizijos kanalą savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Jei naudojatės „Android“ operacine sistema, galite žiūrėti tik antžeminės televizijos kanalus.
Jei jūsų televizoriuje yra integruotas palydovinis imtuvas, galite pasirinkti Žiūrėti TV arba Žiūrėti palydovinį kanalą kanalų sąrašą. Mygtukas rodo, kuris kanalų sąrašas parinktas šiuo metu. Jei norite pakeisti dabartinį kanalų sąrašą, palieskite mygtuką; palieskite TV arba Palydovas, jei norite pasirinkti norimą kanalų sąrašą. Jei nėra integruoto palydovinio imtuvo, pasirinkimo mygtuko taip pat nėra.
7 Sulenkite mažą gnybtą, kaip parodyta toliau pateikiamame paveikslėlyje, ir pastatykite kamerą ant televizoriaus viršaus. Skype 7.1 Kas yra Skype? Naudodami Skype™ televizoriuje galite vykdyti vaizdo skambučius nemokamai. Galite skambinti ir matyti savo draugus bet kurioje pasaulio vietoje. Kalbėkite su draugais matydami juos dideliame televizoriaus ekrane. Nukreipkite kamerą į tą vietą, kur paprastai sėdite.
4 – būsite prijungti patvirtinus jūsų naują paskyrą. Galite redaguoti arba užbaigti savo „Skype“ profilį kompiuteryje. Paleiskite „Skype“ kompiuteryje, prisijunkite savo „Skype“ vardu ir slaptažodžiu ir atidarykite „Skype“ profilį. Galite pakeisti savo profilio nuotrauką, pridėti nuotaikos žinutę arba nustatyti privatumo nustatymus. – Pasišalinęs Jūsų kontaktai gali matyti, kad esate prisijungęs, bet nebūtinai žiūrite televizorių. Jūsų kontaktai gali bandyti jums paskambinti.
Kiti „Skype“ vartotojai gali pakviesti jus į savo kontaktų sąrašą. Jums bus pranešta apie jų užklausą, kurią galite priimti arba atmesti. Norėdami baigti pokalbį, pasirinkite mygtuką Baigti pokalbį ir paspauskite OK. Balso skambutis Blokuoti kontaktą Galite blokuoti bet kurį „Skype“ vartotoją, kad jis negalėtų matyti, jog jūs prisijungęs. Užblokuotas kontaktas negalės susisiekti su jumis per „Skype“.
Pagalbos skambučiais negalima skambinti – „Skype“ nėra telefono pakaitalas ir skambinti pagalbos numeriais per „Skype“ neįmanoma. Skambučio priėmimas Kai esate prisijungęs prie „Skype“ ir žiūrite televizorių, jums bus pranešta apie įeinantį skambutį pranešimu ekrane. Pranešime nurodoma, kas skambina, ir jūs galite priimti arba atmesti skambutį. Jei norite priimti skambutį, pranešimo lange pasirinkite mygtuką Atsiliepti ir spauskite OK. Norėdami atmesti, pasirinkite mygtuką Atmesti ir paspauskite OK.
Kontakto pranešimai Keisti slaptažodį Galite gauti arba blokuoti savo kontaktų prisijungimo būsenos pranešimus, kai žiūrite televizorių. Galite pakeisti savo esamą „Skype“ slaptažodį ir įvesti naują slaptažodį. Eikite į meniu juostą ir pasirinkite S Nustatymai, kad atsidarytų nustatymų puslapis. Pasirinkite Kontaktų pranešimai ir mygtuku OK pažymėkite arba atžymėkite šią parinktį. 1 – eikite į meniu juostą ir pasirinkite S Nustatymai, kad atsidarytų nustatymų puslapis.
8 Žaidimai 8.1 Žaisti žaidimą Naudodami prie televizoriaus prijungtą žaidimų kompiuterį, galite žaisti žaidimus televizoriaus ekrane. Pradėti žaidimą Įjunkite žaidimų kompiuterį ir paspauskite h, pasirinkite piktogramą, kurią nustatėte žaidimų kompiuteriui (pvz., žaidimas arba leistuvas), ir paspauskite OK, kad matytumėte žaidimą. Idealus žaidimams nustatymas Prieš pradėdami žaisti kai kuriuos žaidimus, kuriems reikalingas greitis ir tikslumas, nustatykite televizorių į idealų žaidimams nustatymą.
9 Televizorių specifikacijos 9.1 Pažangus šio televizoriaus maitinimo valdymas užtikrina, kad energija būtų naudojama efektyviausiai. Galite patikrinti, kaip jūsų asmeniniai televizoriaus nustatymai, ekrane rodomo vaizdo šviesumo lygis ir aplinkos apšvietimas keičia santykines energijos sąnaudas. Norėdami patikrinti santykines energijos sąnaudas, paspauskite h > Sąranka > Žiūrėti demonstraciją > Aktyvus reguliavimas ir paspauskite OK. Pasirinkite nustatymą norėdami patikrinti atitinkamas reikšmes.
Sužinokite apie vietinę atskiro surinkimo sistemą elektriniams ir elektroniniams gaminiams. Laikykitės vietinių taisyklių ir neišmeskite senų gaminių su įprastomis buitinėmis atliekomis. Tinkamai šalinant senus gaminius galima išvengti neigiamų padarinių aplinkai ir žmonių sveikatai. Gaminyje yra maitinimo elementų, kuriems galioja Europos direktyva 2006/66/EB, ir jų negalima išmesti su įprastomis buitinėmis atliekomis. • Palaikomi palydovai: „Astra 19.2°E“, „Astra 23.5°E“, „Astra 28.2°E“, „Hotbird 13.
9.6 9.7 Jungtys • USB 2.0 • Eterneto LAN RJ-45 • „Wi-Fi 802.
10 TV programinė įranga 10.1 Programinės įrangos versija Norėdami peržiūrėti esamą televizoriaus programinės įrangos versiją, paspauskite h, pasirinkite S Sąranka ir paspauskite OK. Pasirinkite Programinės įrangos nustatymai ir paspauskite OK. Pasirinkite Esamos programinės įrangos informacija ir žiūrėkite Versija: . . . . 10.2 3 – atsisiųskite televizoriaus programinę įranga Prijunkite USB atmintinę prie kompiuterio. USB atmintinėje raskite ir dukart spustelėkite failą update.htm.
11 11.3 11.1 Norėdami išspręsti su „Philips“ televizoriumi susijusias problemas, galite pasinaudoti mūsų pagalba internete. Galite pasirinkti savo kalbą ir įrašyti produkto modelio numerį.
12 Autorių teisės ir licencijos 12.1 HDMI HDMI® HDMI ir „HDMI High-Definition Multimedia Interface“ bei HDMI logotipas yra „HDMI Licensing LLC“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir kitose valstybėse. 12.2 Dolby Dolby® Pagaminta pagal „Dolby Laboratories“ licenciją. „Dolby“ ir dvigubos D simbolis yra „Dolby Laboratories“ prekių ženklai. 12.3 Skype Skype™ yra „Skype Limited“ arba su ja susijusių įmonių prekės ženklas.
12.9 Kiti prekių ženklai Visi kiti registruotieji ir neregistruotieji prekių ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
Rodyklė F Filmų nuoma 56 Foninio apšvietimo kontrastas 37 Fotoaparatas, prijungti 16 3 3D akiniai, naudojimas 52 3D akiniai, tipas 52 3D, akinių valymas 52 3D, iš 2D į 3D 52 3D, optimalus žiūrėjimas 52 G Gama 38 Gamykliniai nustatymai 28 Garsiakalbiai / ausinės 44 Garso efektas 44 Garso ir vaizdo sinchronizavimas 13 Garso išvestis – optinė 10 Garso komentarai 44 Garso stilius 40 Garso įrašo kalba 35 Greitas įjungimas 21 Greiti vaizdo nustatymai 18 A Ambilight, režimas 42 Ambilight, televizoriaus išjungi
MHEG 32 Miracast™ 59 Mišrus garsumas 44 Monofoninis/stereofoninis 41 MPEG artefaktų slopinimas 37 Multi room, kaip 60 Multi room, kas 60 Multi room, sąranka 60 Muzikos failai, atkūrimas 57 Mygtuko garsas 44 N Namų kino sistemos garsumas, suvienodinimas 14 Naujų kanalų sąrašas 28 Nuotolinio valdymo pultas, Azerty 23 Nuotolinio valdymo pultas, diakritiniai ženklai ir simboliai 23 Nuotolinio valdymo pultas, didžiosios raidės 23 Nuotolinio valdymo pultas, kirilica 23 Nuotolinio valdymo pultas, klaviatūra 23 Nuo
Televizoriaus vieta 42 Televizoriaus įdiegimas iš naujo 28 Tinklas, laidinis 8 Tinklas, nustatymai 8 Tinklas, statinis IP 8 Tinklo dažnio režimas 30 Tinklo dažnis 30 Tinklo DHCP 8 Tinklo kelvedis 7 Tinklo slaptažodis 8 Triukšmo mažinimas 37 TV gidas 33 TV gidas, informacija 34 TV laikrodis 36 TV tinklo pavadinimas 9 Tvirtinimas prie sienos, VESA 6 Tėvų įvertinimas 27 U Universali prieiga 43 USB atmintinės prijungimas 16 USB klaviatūra 15 USB pelė 16 USB standusis diskas, diegimas 15 USB standusis diskas, in
Contact information Argentina 0800 444 7749 Buenos Aires 0810 444 7782 België / Belgique 070 700 035 (0,15€/min.) Bosna i Hercegovina 033 941 251 (Lokalni poziv) Brazil 0800 701 0245 Sao Paulo 2938 0245 Italia 0245 28 70 14 (chiamata nazionale) 031 6300042 (Tarif local) Ireland 0818 210 140 (national call) Northern Ireland 0844 338 04 88 (5p/min BT landline) Suisse / Schweiz / Svizzera 0848 000 291 (0,081 CHF/Min.