Altijd tot uw dienst Ga voor registratie van uw product en ondersteuning naar www.philips.
Inhoudsopgave 1 Belangrijk Veiligheid De zorg voor uw product De zorg voor het milieu Gezondheidswaarschuwing met betrekking tot 3D-beelden 2 Uw home cinema Apparaat Afstandsbediening Connectoren 2 2 3 3 4 4 4 5 6 3 Verbinden en instellen 7 De luidsprekers aansluiten 7 Aansluiten op de TV 8 Audio van een TV en andere apparaten aansluiten 9 EasyLink (HDMI-CE-bediening) instellen 10 Een thuisnetwerk opzetten en instellen 11 4 Uw home cinema bedienen 13 Het hoofdmenu openen 13 Auto play 13 Discs 14 Audi
1 Belangrijk Lees alle instructies goed door en zorg ervoor dat u deze begrijpt voordat u uw product gaat gebruiken. Als het product wordt beschadigd omdat u de instructies niet hebt opgevolgd, is de garantie niet van toepassing. Veiligheid Risico op brand of een elektrische schok! • Stel het product en de accessoires nooit bloot aan regen of water. Houd voorwerpen die vloeistoffen bevatten (zoals vazen) uit de buurt van het product.
Oververhittingsgevaar! • Plaats dit product nooit in een afgesloten ruimte. Laat voor voldoende ruimte voor ventilatie aan alle zijden van het product een ruimte vrij van minstens tien centimeter. Zorg ervoor dat de ventilatiesleuven van het product nooit worden afgedekt door gordijnen of andere voorwerpen. Gevaar voor milieuverontreiniging! • Plaats geen oude en nieuwe of verschillende typen batterijen in het apparaat. • Als de batterijen incorrect worden vervangen is er gevaar voor explosie.
Uw product bevat batterijen die, overeenkomstig de Europese richtlijn 2006/66/ EG, niet bij het gewone huishoudelijke afval mogen worden weggegooid. Win informatie in over de lokale wetgeving omtrent de gescheiden inzameling van batterijen. Door u op de juiste wijze van de batterijen te ontdoen, voorkomt u negatieve gevolgen voor het milieu en de volksgezondheid.
g NFC-tag Raak het NFC-apparaat op de tag aan om een Bluetooth-verbinding tot stand te brengen. a Afstandsbediening Dit gedeelte bevat een overzicht van de afstandsbediening. b SOURCE Hiermee selecteert u een bron (Radio/ HDMI ARC/AUX/OPTICAL/COAXIAL/ AUDIO IN) voor de home cinema. a c b c d x e w f g h i j k l m n v u t s o r (Startpagina) Hiermee opent u het hoofdmenu. d SMART TV Deze functie is niet beschikbaar in deze versie. e DISC MENU • Hiermee selecteert u de discbron.
j (Openen/sluiten) Hiermee opent of sluit u het discstation. k (Afspelen) Hiermee start of hervat u het afspelen. l • / • m n (Vorige/volgende) Hiermee gaat u naar de vorige of volgende track of het vorige of volgende hoofdstuk of bestand. In de radiomodus selecteert u hiermee een voorkeuzezender. / (Snel achteruit / Snel vooruitspoelen) Hiermee zoek u vooruit of achteruit. Druk herhaaldelijk op deze knop om de zoeksnelheid te wijzigen. w TOP MENU Hiermee geeft u het hoofdmenu van een disc weer.
b SPEAKERS Hierop sluit u de meegeleverde luidsprekers en subwoofer aan. c COAXIAL IN Hierop sluit u een coaxiale audio-uitgang van de TV of een digitaal apparaat aan. d DIGITAL IN-OPTICAL Hierop sluit u een optische audio-uitgang van de TV of een digitaal apparaat aan. e LAN Hierop sluit u de LAN-kabel van een breedbandmodem of router aan. f FM ANTENNA Aansluiting voor de meegeleverde FMantenne. g HDMI OUT (ARC) Hierop sluit u de HDMI-ingang van de TV aan.
Aansluiten op de TV SUB WOOFER FRONT LEFT FRONT RIGHT Sluit uw home cinema aan op een TV om video's te bekijken. U kunt het geluid van de TV afspelen via de luidsprekers van uw home cinema. Gebruik de aansluiting met de beste kwaliteit op uw home cinema en TV.
3 Als u het geluid van de TV niet via de home cinema kunt horen, dient u het geluid handmatig in te stellen. (zie 'Audio instellen' op pagina 11) Optie 2: de TV via standaard-HDMI aansluiten De beste videokwaliteit Als uw TV niet compatibel is met HDMI ARC, dient u uw home cinema op de TV aan te sluiten via een normale HDMI-aansluiting. TV Opmerking •• Als uw TV een DVI-aansluiting heeft, kunt u een HDMI/ DVI-adapter gebruiken voor aansluiting op de TV.
Optie 2: audio aansluiten via een digitale coaxkabel Goede geluidskwaliteit EasyLink (HDMI-CEbediening) instellen Deze home cinema ondersteunt Philips EasyLink, waarbij gebruik wordt gemaakt van het HDMI CEC-protocol (Consumer Electronics Control). EasyLink-apparaten die via HDMI zijn aangesloten, kunnen met één afstandsbediening worden bediend. Opmerking 1 Sluit de COAXIAL IN-aansluiting op uw home cinema via een coaxkabel aan op de COAXIAL/DIGITAL OUT-aansluiting op de TV of een ander apparaat.
Bediening via EasyLink Met EasyLink kunt u uw home cinema, TV en andere aangesloten met HDMICEC compatibele apparaten met één afstandsbediening bedienen. • [One Touch Play] (Afspelen met één druk op de knop): als in het discstation een videodisc is geplaatst, drukt u op (Afspelen) om de TV in te schakelen vanuit de stand-bymodus en een disc af te spelen.
• Let op •• Maak uzelf vertrouwd met de netwerkrouter, mediaserversoftware en netwerkprincipes. Lees zo nodig de documentatie van de netwerkcomponenten. Philips kan niet aansprakelijk worden gesteld voor beschadiging of verlies van gegevens. Voordat u begint • Maak de vereiste aansluitingen zoals beschreven in de snelstartgids en schakel dan de TV over naar de juiste bron voor uw home cinema. Het bekabelde netwerk instellen Wat hebt u nodig • Een netwerkkabel (rechte RJ45-kabel).
4 Uw home cinema bedienen Auto play Uw home cinema kan automatisch een disc afspelen of een videobestand. In dit hoofdstuk wordt besproken hoe u diverse soorten media afspeelt op de home cinema. Disc automatisch afspelen Voordat u begint • Maak de benodigde aansluitingen zoals beschreven in de snelstartgids en de gebruikershandleiding. • De eerste installatie afronden. De eerste installatie verschijnt wanneer u uw home cinema voor de eerste keer inschakelt of als u de installatie niet voltooit.
Knop Discs / Uw home cinema kan DVD's, VCD's, CD's en Blu-ray Discs afspelen. U kunt ook discs afspelen die u zelf hebt gemaakt, zoals CD-R's of discs met foto's, video's en muziek. 1 2 3 Plaats een disc in de home cinema. Als de disc niet automatisch wordt afgespeeld, drukt u op DISC MENU om de disc als bron te selecteren of selecteert u [Disc afspelen] in het hoofdmenu. AUDIO SUBTITLE DISC MENU Gebruik de afstandsbediening om het afspelen te bedienen.
1 2 3 Sluit uw home cinema met de High Speed HDMI-kabel aan op een voor 3D geschikte TV. Controleer of de instelling voor 3D-video is ingeschakeld. Druk op (Startpagina) en selecteer [Configuratie] > [Video] > [3D-video bekijken] > [Automatisch]. • Als u 3D-discs wilt afspelen in de 2D-modus, kiest u [Uit]. Speel een Blu-ray 3D-disc af en zet een 3D-bril op. • Tijdens het zoeken in video's en in bepaalde afspeelmodi wordt de video in 2D weergegeven.
Audio afspelen via Bluetooth Verbind de home cinema via Bluetooth met uw Bluetooth-apparaat (zoals een iPad, iPhone, iPod touch, Android-telefoon of laptop) zodat u via de luidsprekers van uw home cinema kunt luisteren naar de audiobestanden die op het apparaat zijn opgeslagen. Wat hebt u nodig • Een Bluetooth-apparaat dat Bluetoothprofiel A2DP ondersteunt en met Bluetooth-versie 2.1 + EDR. • De maximale afstand tussen de home cinema en een Bluetooth-apparaat is ongeveer 10 meter.
3 Selecteer audiobestanden of muziek op uw NFC-apparaat en speel deze af. • Tik opnieuw met het NFC-apparaat op de NFC-tag op de home cinema als u de verbinding wilt verbreken. Gegevensbestanden Uw home cinema kan foto's, audio en videobestanden op discs of USBopslagapparaten afspelen. Voordat u een bestand afspeelt, controleert u of de bestandsindeling door uw home cinema wordt ondersteund.
3 Selecteer [Geavanceerd] > [DivX® VODcode]. »» De DivX VOD-registratiecode van uw home cinema wordt weergegeven. USB-opslagapparaten Opties voor audio, video en afbeeldingen Gebruik geavanceerde functies als u foto's, audio of video afspeelt vanaf een disc of een USB-opslagapparaat. Geniet van foto's, audio en video op een USBopslagapparaat, zoals een MP4-speler of digitale camera.
• • • • • • • • • • • • [Zoeken op tijd]: Hiermee gaat u vooruit naar een bepaald deel van de video door de tijd van de scene in te voeren. [2e audiotaal]: Kies de tweede audiotaal voor Blu-ray-video. [2e ondertiteltaal]: Kies de tweede ondertitelingstaal voor Blu-ray-video. [Titels]: Hiermee selecteert u een bepaalde titel. [Hoofdstukken]: Hiermee selecteert u een bepaald hoofdstuk. [Kijkhoeklijst]: Hiermee selecteert u een andere camerahoek. [Menu's]: Hiermee geeft u het discmenu weer.
Opmerking •• Zorg ervoor dat de foto- en audio-indelingen Knop Actie Navigatietoetsen Links/rechts: Hiermee zoekt u naar radiozenders. Omhoog/omlaag: Hiermee kunt u op een radiofrequentie fijnafstemmen. Druk hierop om het installeren van radiozenders af te breken. Houd deze knop ingedrukt om de voorkeuzezender te wissen. Handmatig: 1) Druk op . 2) D ruk op / om uw voorkeuzezender te selecteren. 3) D ruk nogmaals op om de radiozender op te slaan.
Wat hebt u nodig • Een extern audioapparaat met een 3,5-mm aansluiting. • Een stereo-audiokabel van 3,5 mm. 1 2 3 Sluit het externe audioapparaat met de 3,5-mm stereo-audiokabel aan op de AUDIO IN-aansluiting van uw home cinema. Druk herhaaldelijk op SOURCE totdat AUDIO IN op het display wordt weergegeven. Druk op de knoppen op het externe audioapparaat om audiobestanden te selecteren en af te spelen.
6 »» Een groen vinkje verschijnt naast het apparaat. Standaard deelt Windows Media Player bestanden in deze mappen: Mijn muziek, Mijn afbeeldingen en Mijn video's. Als uw bestanden zich in andere mappen bevinden, selecteer dan Mediabibliotheek > Aan mediabibliotheek toevoegen. »» Het scherm Aan mediabibliotheek toevoegen wordt weergegeven. • 7 8 Selecteer indien nodig Geavanceerde opties om een lijst met gecontroleerde mappen weer te geven.
Bestanden afspelen vanaf uw PC Opmerking •• Controleer voordat u multimedia-inhoud vanaf de computer gaat afspelen of de home cinema verbinding heeft met het thuisnetwerk en of de mediaserversoftware goed is ingesteld. 1 2 3 Druk op Selecteer [PC openen] en druk vervolgens op OK. »» Er wordt een browser weergegeven. Selecteer een apparaat in het netwerk. »» De mappen op het geselecteerde apparaat worden weergegeven. De namen van mappen kunnen verschillen, afhankelijk van de mediaserver.
3 4 5 Selecteer [Sound] en druk vervolgens op OK. Druk op de Navigatietoetsen (omhoog/ omlaag) om een instelling op het display te selecteren: • [Auto]: kies automatisch een geluidsinstelling gebaseerd op de geluidsstream. • [Balanced]: ervaar het oorspronkelijke geluid van uw films en muziek, zonder toegevoegde geluidseffecten. • [Powerful]: geniet van spannende videogeluiden, ideaal voor videogames met veel actie of feestjes met harde muziek.
5 Instellingen wijzigen De home cinema-instellingen zijn al ingesteld voor optimale prestaties. Tenzij u een reden hebt om een instelling te veranderen, raden wij aan de standaardinstellingen te behouden. Opmerking •• Instellingen die grijs worden weergegeven, kunt u niet wijzigen. •• Druk op om terug te gaan naar het vorige menu. Als u het menu wilt afsluiten, drukt u op (Startpagina). Taalinstellingen 1 2 3 4 Druk op (Startpagina). Selecteer [Configuratie] en druk vervolgens op OK.
Audio-instellingen Display-instellingen 1 2 1 2 3 4 Druk op (Startpagina). Selecteer [Configuratie] en druk vervolgens op OK. Selecteer [Audio] en druk vervolgens op OK. Druk op de Navigatietoetsen en OK om te selecteren en te wijzigen: • [Nachtmodus]: als u stil wilt luisteren, kunt u het volume van harde geluiden op uw home cinema verlagen. Nachtmodus is alleen beschikbaar bij DVD'S en Blu-ray Discs met Dolby Digital-, Dolby Digital Plus- en Dolby TrueHD-soundtracks.
• [Sleeptimer]: hiermee stelt u de duur van de sleeptimer in, zodat de home cinema naar stand-by overschakelt na de opgegeven tijdsduur. Luidsprekerinstellingen 1 2 3 4 Druk op 4 Selecteer [OK] en druk op OK om te bevestigen. »» De standaardinstellingen van de home cinema worden opnieuw ingesteld, met uitzondering van bepaalde instellingen zoals het kinderslot en de DivX VODregistratiecode. (Startpagina). Selecteer [Configuratie] en druk vervolgens op OK.
6 Software bijwerken Philips werkt continu aan de verbetering van zijn producten. Om de beste functies en ondersteuning te ontvangen, werkt u uw home cinema bij met de laatste software. Vergelijk de versie van uw huidige software met de nieuwste versie op www.philips.com/support. Als de huidige versie lager is dan de nieuwste versie die verkrijgbaar is op de ondersteuningswebsite van Philips, voer dan een upgrade van uw home cinema uit met de nieuwste software.
2 3 4 5 Druk op (Startpagina). Selecteer [Configuratie] en druk vervolgens op OK. Selecteer [Geavanceerd] > [Softwareupdate] > [USB]. Volg de instructies op het scherm om de update te starten. »» Het bijwerkproces is na ongeveer 5 minuten voltooid. Software via internet bijwerken 1 2 3 4 5 Sluit uw home cinema aan op een thuisnetwerk met snel internet (zie 'Een thuisnetwerk opzetten en instellen' op pagina 11). Druk op (Startpagina). Selecteer [Configuratie] en druk vervolgens op OK.
Audio-indelingen Uw home cinema ondersteunt de volgende audiobestanden. Uitbrei- Bak ding .mp3 .wma .aac .wav .m4a .mka Audiocodec Bitsnelheid MP3 ASF MP3 WMA WMA Pro AAC AAC, HEAAC WAV PCM MKV AAC ALAC MKA .flac PCM AC-3 DTS-kern MPEG MP3 WMA WMA Pro AAC, HEAAC FLAC FLAC .ogg OGG Vorbis FLAC OGGPCM MP3 Max. 320 kbps Max. 192 kbps Max. 768 kbps Max. 192 kbps 27,648 Mbps 192 kbps Max. 192 kHz samplefrequentie 27,648 Mbps 640 kbps 1,54 Mbps 912 kbps Max. 320 kbps Max. 192 kbps Max. 768 kbps Max.
.mkv-bestanden in MKV-indeling .3gp-bestanden in 3GP-container Audiocodec Videocodec Audiocodec Videocodec Bitsnelheid PCM, AC-3, DTS-kern, MPEG, MP3, WMA, AAC, HE-AAC, DD+, FLAC DivX Plus HD 30 Mbps AAC, HEAAC MPEG 4 ASP 38,4 Mbps H.264/AVC tot HiP@5.1 25 Mbps max. MPEG 1, MPEG 2 MPEG 4 ASP H.264/AVC tot HiP@5.1 WMV9 Bitsnelheid 40 Mbps 38,4 Mbps 25 Mbps 45 Mbps .
USB • • • • Compatibiliteit: snelle USB (2.
8 Problemen oplossen Waarschuwing •• Risico op elektrische schok. Verwijder de behuizing van het apparaat nooit. Probeer het apparaat nooit zelf te repareren. Hierdoor wordt de garantie ongeldig. Als u problemen hebt bij het gebruik van dit product, controleer dan het volgende voordat u om service vraagt. Als het probleem zich nog steeds voordoet, gaat u voor ondersteuning naar www.philips.com/support. Apparaat De knoppen van de home cinema werken niet.
Afspelen Er kan geen disc worden afgespeeld. • Reinig de disc. • Controleer of de home cinema het type disc ondersteunt (zie 'Media-indelingen' op pagina 29). • Controleer of de home cinema de regiocode van de disc ondersteunt (zie 'Regiocodes' op pagina 29). • Controleer bij DVD±RW's of DVD±R's of deze zijn gefinaliseerd. Er kan geen DivX-bestand worden afgespeeld. • Controleer of het DivX-bestand met de DivX-encoder is gecodeerd in 'Home Cinema Profile'. • Zorg ervoor dat het DivX-bestand volledig is.
Bluetooth NFC Een apparaat kan geen verbinding maken met de home cinema. • Het apparaat biedt geen ondersteuning voor de compatibele profielen die door de home cinema worden vereist. • De Bluetooth-functie van het apparaat is niet ingeschakeld. Zie de handleiding van het apparaat voor informatie over het inschakelen van deze functie. • Het apparaat is niet correct verbonden. Maak verbinding met het apparaat.
9 Kennisgeving Dit gedeelte bevat wettelijke kennisgevingen en berichten betreffende handelsmerken. Copyright In dit product is technologie voor kopieerbeveiliging verwerkt die beschermd wordt door Amerikaanse octrooien en andere intellectuele eigendomsrechten van Rovi Corporation. Het is verboden het apparaat te decompileren of te demonteren. Dit product bevat eigendomstechnologie onder vergunning van Verance Corporation en is beschermd door het Amerikaanse Patent 7.369.
10 Taalcode Abkhazian 6566 Afar 6565 Afrikaans 6570 Amharic 6577 Arabic 6582 Armenian 7289 Assamese 6583 Avestan 6569 Aymara 6589 Azerhaijani 6590 Bahasa Melayu 7783 Bashkir 6665 Belarusian 6669 Bengali 6678 Bihari 6672 Bislama 6673 Bokmål, Norwegian 7866 Bosanski 6683 Brezhoneg 6682 Bulgarian 6671 Burmese 7789 Castellano, Español 6983 Catalán 6765 Chamorro 6772 Chechen 6769 Chewa; Chichewa; Nyanja 7889 9072 Ё᭛ Chuang; Zhuang 9065 Church Slavic; Slavonic 6785 Chuvash 6786 Corsican 6779 Česky 6783 Dansk 6865
11 Index 2 2e audiotaal 2e ondertiteltaal 3 3D kijken 3D-disc in 2D-modus 3D-veiligheid 3D-video 5 5.
K kinderslot L luidsprekerpositie luidsprekerspecificaties M media delen media-indelingen menutaal met één druk op de knop naar stand-by milieu N nachtmodus netwerk NFC O ondertiteling, positie ondertitels automatisch verschuiven opties P PBC (Playback Control) picture-in-picture problemen oplossen (afspelen) problemen oplossen (foto) problemen oplossen (geluid) R radio recycling regiocodes S shuffle sluimerschakelaar 26 7 29 21 29 25 11 3 26 11 16 26 26 18 26 15 34 33 33 software-upda
“Blu-ray 3D “ and “Blu-ray 3D “ logo are trademarks of Blu-ray Disc Association. ‘DVD Video’ is a trademark of DVD Format/ Logo Licensing Corporation. Oracle and Java are registered trademarks of Oracle and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners. For DTS patents,see http://patents.dts.com. Manufactured under license from DTS Licensing Limited. DTS, the Symbol, & DTS and the Symbol together are registered trademarks, and DTS 2.0+Digital Out is a trademark of DTS, Inc.
Specifications are subject to change without notice © 2016 Koninklijke Philips N.V. All rights reserved. Trademarks are the property of Koninklijke Philips N.V. or their respective owners. HTB3280G_12_UM_V4.