Menu Volume + Volume − Preset Alarm Info − Select Source Sleep Menu + Standby Aux in (iPod not included) Gebruikershandleiding Printed on 100% recycled paper using soya-based ink CHRONOS iDOCK Ne
Safety instructions Keep the radio away from heat sources. Do not use t he r adio near water. Avoid objects or liquids getting into the radio. Do not remove screws from or open the radio casing. Fit the mains adaptor to an easily accessible socket located near the radio and ONLY use the mains power adapter supplied. Keep the supplied magnetic strips and Dock Adapters away from small children. Copyright Copyright 2007 by Imagination Technologies L imited. All r ight s reser ved.
Inhoudsopgave Overzicht van bedieningstoetsen en aansluitingen..................2 Displaypictogrammen..............................................................2 Snelle instelling.......................................................................4 Naar DAB- en FM-zenders luisteren........................................5 Van zender wisselen............................................................................................... 5 De informatie op het display wijzigen............................
Overzicht van bedieningstoetsen en Voorzijde Afstandsbediening Standby Menu Volume + Volume − Preset Alarm Info − Select Source Sleep Menu + Standby Aux in Bovenzijde x7 Onderzijde 9V DC aansluitingen Displaypictogrammen iPod APSX^ =^f _[PhX]V) 6[
Informatie over bedieningsknoppen en aansluitingen 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. Voorkeuzezenders instellen en selecteren. » Pagina 6 Informatie op het display doorlopen. » Pagina 5 Alarmen instellen en wijzigen wanneer de eenheid is ingeschakeld of zich in de standby-modus bevindt. » Pagina 8 De instellingsopties weergeven » Pagina 10 In DAB-modus: Druk op + of - om de lijst met zenders te doorlopen. Druk op Select om naar een zender te luisteren.
Snelle instelling 1. Trek het strookje uit het batterijcompartiment van de afstandsbediening. Indien vereist voor handige opslag, maak één magnetische strook aan het omgekeerde van afstandsbediening en aan de kant van Chronos iDock vast. Magnetic strips (x2) 2. Open de verpakking met de iPod Dock-adapters en kies de adapter die met uw model iPod compatibel is, zoals in de onderstaande tabel aangegeven.
Naar DAB en FM luisteren Van zender wisselen DAB 112 APSX^ ! 0 \hbcTah c^da c 112 APSX^ ! 112 %\db 2[PbbXR 5< _[PhX]V =^afTV ;MTMK\ FM Gebruik deze knop om 0,05 MHz lager of hoger te gaan 1VNW Houd deze knop ingedrukt en laat deze los om naar de volgende zender te zoeken. De informatie op het display wijzigen Druk op de knop Info en druk nogmaals op deze knop om te schakelen tussen: 1. De bewegende tekst die door de meeste DAB-zenders en FM (RDS)-zenders wordt uitgezonden. 2.
Voorkeuzezenders instellen en selecteren U kunt maximaal 30 DAB- of FM-voorkeuzezenders opslaan in een gecombineerde lijst voor snelle toegang tot uw favoriete zenders. Een voorkeuzezender opslaan Zoek naar de zender die u wilt opslaan. Druk op de knop Preset en gebruik de knoppen + en - om het nummer te selecteren waaronder u de voorkeuzezender wilt opslaan.
2. Druk op de knop Source en druk nog een keer op deze knop om de audiobron te wijzigen in ‘iPod’. Voor dit doel kunt u ook de Play/Pause-knop op de miniafstandsbediening indrukken. Hierdoor zal de iPod uit de standby-modus worden gewekt en beginnen met het afspelen van een track, zelfs als u de DAB-, FM- of AUX-modus gebruikt. Menu iPod ;W]ZKM of iPod Volume + Volume − Preset Alarm Info − Select Source Sleep Menu + Standby Aux in 3.
Het alarm instellen De Chronos iDock biedt 4 verschillende alarmen. Wanneer een alarm wordt geactiveerd, zal het alarm de radio inschakelen (indien deze zich in standby-modus bevindt) en een DAB- of FMradiozender opzoeken, uw iPod activeren en daar een track op afspelen (indien gekoppeld) of een reeks van pieptooncodes laten klinken. Een alarm instellen 1. Druk op de knop Alarm en selecteer vervolgens met behulp van de knoppen + en − en Select Alarm 1, 2, 3 of 4.
7. Selecteer ‘Set volume’. Stel het alarmvolume in met behulp van de knoppen + en −. Kies een volume tussen 1 (uiterst zacht) en 16 (zeer luid) en druk ter bevestiging op Select. Dat was het! De actieve alarmen worden weergegeven in de vorm van genummerde wekkerpictogrammen op het display, zowel in de aan-stand als in de standby-modus. U kunt de alarminstellingen wijzigen door op Alarm te drukken wanneer de Chronos iDock is ingeschakeld.
De slaaptimer gebruiken De slaaptimer zorgt ervoor dat de radio na een aantal minuten in de stand-by wordt gezet. De timer zal de iPod echter niet uitschakelen. De slaaptimer instellen of wijzigen Druk op de knop Sleep en druk nogmaals op deze knop om de duur van de slaaptimer te verhogen (maximaal 90 minuten). Wacht een paar seconden totdat de slaaptimer is geactiveerd.
Overige opties Displayopties Druk op de knop Menu en selecteer ‘Display’. U kunt de weergaveinstellingen voor het display aanpassen aan zowel de actieve modus als de standby-modus. Het onderstaande diagram biedt een overzicht van de beschikbare opties. Display Backlight Brightness Contrast Standby Active Timed Always on Timed Always on 1–9 1–16 Auto dimming Active: De instellingen voor de achtergrondverlichting die van toepassing zijn wanneer het toestel is ingeschakeld.
Audio Hiermee stelt u het treble- en basniveau in. Manual tune Toont het DAB-signaalniveau om u te helpen bij het vinden van de beste opstelling voor uw radio. 1. Gebruik de knoppen + en - om de verschillende zenders te doorlopen en druk op Select om een zender te selecteren (in het Verenigd Koninkrijk bevinden zenders zich in het bereik van 11B tot 12D). Het signaalniveau zal op het display worden weergegeven. Het lege blok duidt het minimaal vereiste niveau voor ontvangst aan.
Er verschijnt geen klok op het display Als u de stekker het toestel uit het stopcontact haalt terwijl u naar uw iPod luistert en de stekker vervolgens opnieuw op het stopcontact aansluit, kan het nodig zijn om het toestel aan te zetten en de audiobron te wijzigen in 'DAB', zodat de tijd uit het DAB-signaal kan worden afgelezen. De volumeregeling op de iPod is niet van invloed op het volumeniveau Als uw iPod is gekoppeld, dient het volume op het toestel te worden afgesteld in plaats van op de iPod.
Warranty information Disclaimer Imagination Technologies Ltd. warrants to the end user that this product will be free from defects in materials and workmanship in the course of normal use for a period of two years from the date of purchase. This guarantee covers breakdowns due to manufacturing or design faults; it does not apply in cases such as accidental damage, however caused, wear and tear, negligence, adjustment, modification or repair not authorised by us.
www.pure.com PURE Digital Imagination Technologies Ltd. Home Park Estate Kings Langley Herts, WD4 8DH UK +44 (0)1923 277477 support +44 (0)1923 277488 sales PURE Digital Karl-Marx Strasse 6 64589 Stockstadt/Rhein GERMANY +49 (0)6158 878872 sales PURE Digital - Vertrieb über: TELANOR AG Unterhaltungselektronik Bachstrasse 42 4654 Lostorf SCHWEIZ/SWITZERLAND +41 (0)62 285 95 95 sales EcoPlus 100% +44 (0)1923 270188 support@pure.com sales@pure.com +49 (0)6158 878874 sales_gmbh@pure.