PLASMASCHERM TELEVISIE (PLASMASCHERM) Gebruikershandleiding Lees deze handleiding, voordat u het toestel in gebruik neemt, zorgvuldig door en bewaar deze voor later gebruik. SCHERMMENU’S Picture In Picture (PIP) Energiebesparing TELETEKST (OPTIE) SRS TruSurround XT Digital Natural Image engine Registreer uw product op www.samsung.com/global/register Noteer uw model- en serienummer hier voor naslag. ▪ Model _______________ ▪ Serienr. _______________ BN68-01171Q-03Dut.
Instructies voor gebruik Beeldretentie Geef een stilstaand beeld (bijvoorbeeld van een videospel of tijdens het aansluiten van een computer) niet langer dan twee uur op het plasmascherm weer, omdat dit beeldretentie kan veroorzaken. Beeldretentie wordt ook wel inbranden genoemd. Verlaag bij de weergave van een stilstaand beeld de helderheid en het contrast om beeldretentie te voorkomen. Hoogte Het plasmascherm blijft normaal functioneren tot op een hoogte van 2000 meter.
Inhoud Algemene informatie Beschrijving van de functies Instructies voor gebruik ................................... 2 Controleer de geleverde onderdelen .............. 4 Standaardvoet gebruiken ................................ 4 Configuratiescherm ........................................ 5 Aansluitingspaneel .......................................... 6 De afstandsbediening bekijken (PS42Q91H/ PS42Q92H/PS50Q91H/PS50Q92H) .............. 8 De afstandsbediening bekijken (PS42C91H/ PS50C91H) ................
Controleer de geleverde onderdelen Gebruikershandleiding Afstandsbediening/ AAA-batterijen Garantiekaart/ Registratiekaart/ Veiligheidshandleiding Bodemkap / schroeven (2ea) (Zie pagina 47) Netsnoer Doek-schoon Ferrietkern voor netsnoer/ S-Video-kabel Ferrietkern voor koptelefoonkabel/ Netsnoer Apart verkrijgbaar S-Video-kabel Antennekabel Componentkabels Audiokabels Videokabel Pc-kabel SCART-kabel Pc-audiokabel HDMI-kabel HDMI/DVI-kabel Ferrietkern (stroomkabel, koptelefoonkabel, S-Vide
Configuratiescherm Voor-(of zij)paneel Luidspreker ➢ De vorm en kleur van het product kunnen, afhankelijk van het model, variëren. 1 BRON Toont een menu met alle beschikbare ingangen (TV, Ext.1, Ext.2, AV, S-Video, Component, PC, HDMI1, HDMI2 en HDMI3). De modus HDMI3 is alleen beschikbaar op de modellen PS42Q91H/PS42Q92H/ PS50Q91H/PS50Q92H. 4 C/P. Druk hierop om het kanaal te wijzigen. In het schermmenu gebruikt u de knoppen C/P. op dezelfde manier als de knoppen ▲ en ▼ op de afstandsbediening.
Aansluitingspaneel Zijpaneel 1 2 of 3 ➢ De vorm en kleur van het product kunnen, afhankelijk van het model, variëren. 1 HDMI IN 3 (PS42Q91H/PS42Q92H/ PS50Q91H/PS50Q92H) Sluit aan op de HDMI-aansluiting van een apparaat met HDMI-uitvoer. 2 S-VIDEO of VIDEO / AUDIO L/R Video-(S-Video of Video) en audio-ingangen voor externe apparaten, zoals een camcorder of videorecorder.
1 AANSLUITEN Aansluiting voor het netsnoer. 2 Aansluiten op externe geluidsapparatuur RCA-audiosignalen van de tv aansluiten op een externe bron, zoals geluidsapparatuur. 3 EXT 1, EXT 2 Ingangen of uitgangen voor externe apparaten, zoals een videorecorder, dvd-speler, spelcomputer of videodiscspeler. 8 ANT IN 75Ω Coaxiale aansluiting voor antenne of kabeltelevisienetwerk.
De afstandsbediening bekijken (PS42Q91H/PS42Q92H/PS50Q91H/PS50Q92H) ➢ Dit is een speciale afstandsbediening voor visueel gehandicapten en heeft brailletekens bij de de kanaal- en volumetoetsen en de toetsen POWER, STOP en PLAY/PAUSE. Fel licht kan de werking van de afstandsbediening beïnvloeden.
De afstandsbediening bekijken (PS42C91H/PS50C91H) ➢ Dit is een speciale afstandsbediening voor visueel gehandicapten en heeft brailletekens op de toets POWER en de kanaal- en volumetoetsen. Fel licht kan de werking van de afstandsbediening beïnvloeden.
Batterijen in de afstandsbediening plaatsen 1 2 3 Open het klepje achter op de afstandsbediening met een opwaartse beweging zoals aangegeven in de afbeelding. Plaats twee AAA batterijen. Zorg ervoor dat de “+” en “–”-uiteinden van de batterijen overeenkomen met de afbeelding in het vakje. Gebruik batterijen van verschillende soorten niet door elkaar (bijvoorbeeld alkaline en mangaan). Sluit het klepje zoals aangegeven in de afbeelding.
Weergave van de menu’s 1 2 3 4 5 TV Beeld Druk op de knop MENU. Het hoofdmenu verschijnt op het scherm. Modus : Dynamisch Contrast 100 Aan de linkerkant worden vijf pictogrammen weergegeven: Helderheid 45 Scherpte 75 Invoer, Beeld, Geluid, Kanaal en Instellingen. Kleur 55 Druk nogmaals op de toets ▲ of ▼ om Aan of Uit te selecteren. Tint G 50 R 50 Kleur tint : Koel1 Druk op de toets ENTER voor weergave van het submenu van Detailinstellingen het pictogram.
Plug & play-functie Wanneer de tv voor het eerst wordt ingeschakeld, worden enkele basisinstellingen automatisch achtereenvolgens uitgevoerd. De volgende instellingen zijn beschikbaar. Als u per ongeluk het verkeerde land voor uw tv selecteert, kunnen de tekens op het scherm onjuist worden weergegeven. 1 Druk op de toets POWER op de afstandsbediening indien het toestel stand-by staat. het bericht Plug & Play starten wordt weergegeven. Druk op de toets ENTER.
Als u deze functie opnieuw wilt instellen... 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. 3 Druk nogmaals op de toets ENTER om Plug & Play te selecteren. Het bericht Plug & Play starten wordt weergegeven. TV Instellingen Plug & Play Taalkeuze Tijd Spelmodus Blauw scherm Melodie PC Thuisbioscoop-pc Lichteffect Meer Verpl.
Toestelnamen aanpassen U kunt de externe bron een naam geven. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Ingang te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Naam wijzigen te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. 4 Druk op de toets ▲ of ▼ om de te wijzigen externe bron te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. 5 Selecteer het gewenste apparaat door op de toets ▲ of ▼ te drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
Kanalen handmatig opslaan U kunt tv-kanalen opslaan, waaronder kanalen die via kabelnetwerken worden ontvangen. Bij het handmatig opslaan van kanalen kunt u het volgende kiezen: Of u een gevonden kanaal al dan niet opslaat. Het nummer van ieder opgeslagen kanaal waaraan u een naam wilt toewijzen. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Kanaal te selecteren en druk op de toets ENTER.
Kanalen toevoegen of vergrendelen Met Kanaalbeheer kunt u eenvoudig kanalen vergrendelen of toevoegen. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Kanaal te selecteren en druk op de toets ENTER. 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Kanaalbeheer te selecteren en druk op de toets ENTER. Kanalen toevoegen Met Kanalenlijst kunt u kanalen toevoegen. 4 5 Selecteer Kanalenlijst door op de toets ENTER te drukken.
Opgeslagen kanalen rangschikken Door opgeslagen kanalen te rangschikken, kunt u de programmanummers van de opgeslagen kanalen wijzigen. Deze bewerking kan nodig zijn na gebruik van de functie kanalen automatisch opslaan. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Kanaal te selecteren en druk op de toets ENTER. 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Sorteren te selecteren en druk op de toets ENTER.
Kanalen nauwkeurig afstemmen Als de ontvangst goed is, hoeft u het kanaal niet verder in te stellen omdat dat tijdens het zoeken en opslaan automatisch is gebeurd. Is het signaal echter zwak of vervormd, dan kunt u het kanaal handmatig fijner afstemmen. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Kanaal te selecteren en druk op de toets ENTER. 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Fijnafstemming te selecteren en druk op de toets ENTER.
De beeldstandaard wijzigen U kunt het beeld selecteren dat het beste overeenkomt met uw wensen. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ENTER om Beeld te selecteren. 3 Druk op de toets ENTER om Modus te selecteren. 4 Selecteer de gewenste modus door op de toets ▲ of ▼ te drukken en druk vervolgens op de toets ENTER. Beschikbare modi: Dynamisch, Standaard, Film De waarden van de instellingen kunnen variëren afhankelijk van de ingangsbron. (bijv.
Gedetailleerde beeldinstellingen configureren U kunt de beeldinstellingen nauwkeurig afstellen. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. 2 Druk op de toets ENTER om Beeld te selecteren. 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Detailinstellingen te selecteren en druk op de toets ENTER. 4 Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te drukken en druk vervolgens op de toets ENTER. Beschikbare opties: Zwartaanpassing, Dynamisch contrast, Gamma, Witbalans, Pers. kleurinst., Randverbetering, Kleurruimte.
Beeldformaat selecteren U kunt het beeldformaat selecteren dat het beste overeenkomt TV Beeld met uw wensen. Meer Formaat : Auto-breed 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Schermmodus : 16 : 9 2 Druk op de toets ENTER om Beeld te selecteren. Dig. ruisfilter : Auto Actieve kleuren : Aan 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Formaat te selecteren en druk op DNIe : Uit de toets ENTER.
Digitaal ruisfilter/Actieve kleuren/DNIe/Film plus 1 2 3 4 5 TV Beeld Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Meer Druk op de toets ENTER om Beeld te selecteren. Formaat : Auto-breed Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te Schermmodus : 16 : 9 Dig. ruisfilter : Auto drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
Geluidskenmerken 1 2 3 4 5 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. TV Geluid Modus : Aangepast Druk op de toets ▲ of ▼ om Geluid te selecteren en druk op Toonregeling de toets ENTER. SRS TS XT : Uit : Uit Auto Volume Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te Interne mute : Uit drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
De geluidsmodus selecteren (afhankelijk van model) Met de toets DUAL I-II kunt u de verwerking en uitvoer van het audiosignaal weergeven en regelen. Wanneer u het apparaat inschakelt, wordt de modus automatisch ingesteld op “DualI” of “Stereo”, afhankelijk van wat er op dat moment wordt uitgezonden.
Tijdskenmerken 1 2 TV Instellingen Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Plug & Play Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk Taalkeuze : Nederlands op de toets ENTER. Tijd Spelmodus : Uit 3 Druk op de toets ▲ of ▼ om Tijd te selecteren en druk op de Blauw scherm : Uit Melodie : Uit toets ENTER. PC 4 Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te Thuisbioscoop-pc : Uit Lichteffect : Uit drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
Taal / Blauw scherm / Melodie / Light Effect / Spaarstand / HDMI-zwartniveau 1 2 3 4 5 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. TV Instellingen Plug & Play Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk Taalkeuze : Nederlands op de toets ENTER. Tijd Spelmodus : Uit Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te Blauw scherm : Uit Melodie : Uit drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
De spelmodus gebruiken Bij het aansluiten van een spelcomputer, zoals een TV Instellingen PlayStationTM of XboxTM, kunt u genieten van een realistischere Plug & Play spelervaring door het spelmenu te selecteren. Taalkeuze : Nederlands Tijd 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Spelmodus : Uit 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk Blauw scherm : Uit op de toets ENTER.
Aanpassen van muurbevestiging (apart verkrijgbaar) Wanneer de muurbevestiging is gemonteerd, kunt u eenvoudig de positie van uw tv aanpassen. Automatische muurbevestiging Achterpaneel Seriële kabel (1P tot 1P) (niet bijgeleverd) Het menu openen 1 2 3 ➢ ➢ Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. Druk op de toets ▲ of ▼ om Aanpassen van muurbevestiging te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER.
Picture in Picture (PIP) activeren U kunt een subbeeld in een hoofdbeeld weergeven. Op deze TV Instellingen manier kunt u naar een tv-programma of video-invoer van Meer Aanpassen van muurbevestiging aangesloten apparatuur kijken. Spaarstand : Uit HDMI-zwartniveau : Laag 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. PIP 2 Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk Bescherming tegen inbranden op de toets ENTER.
Beveiliging tegen scherm doorbranden Om het risico van het inbranden van het scherm te verkleinen is dit apparaat uitgerust met technologie voor inbrandpreventie. Met deze technologie kunt u de beweging van het beeld op en neer (Verticale lijn) en van links naar rechts (Punten horizontaal) instellen. Met de tijdsinstelling kunt u de tijd tussen het bewegen van het beeld programmeren in minuten. 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven.
Software configureren (gebaseerd op Windows XP) Hieronder ziet u de Windows-beeldscherminstellingen voor een standaardcomputer. De vensters op uw computer kunnen enigszins afwijken, afhankelijk van de versie van Windows en de geïnstalleerde videokaart. Maar ook dan zijn in de meeste gevallen dezelfde basisinstallatiegegevens van toepassing. (Neem contact op met de computerfabrikant of Samsungleverancier als dit niet het geval is.
Invoermodus (PC) Zowel de beeldpositie als de grootte varieert afhankelijk van het type monitor en de bijbehorende resolutie. In de onderstaande tabel ziet u alle ondersteunde beeldschermmodi: Resolutie Verticale Horizontale PS42Q91H/ Verticale Horizontale Videosignaal (Punten x frequentie frequentie PS42Q92H/ polariteit polariteit lijnen) (Hz) (kHz) PS42C91H 640 x 350 70.086 31.469 N P ✔ 720 x 400 70.087 31.469 P N ✔ 59.940 31.469 N N ✔ 70.000 35.000 N.v.t. N.v.t. ✔ 640 x 480 72.809 37.861 N N ✔ 75.000 37.
De pc instellen over naar de PC-stand door op de toets BRON te ➢ Schakel drukken. 1 2 3 4 5 6 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven. Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk op de toets ENTER. Druk op de toets ▲ of ▼ om PC te selecteren en druk op de toets ENTER. Selecteer de gewenste optie door op de toets ▲ of ▼ te drukken en druk vervolgens op de toets ENTER.
De thuisbioscoop-pc instellen U kunt beelden met een hogere kwaliteit weergeven door de TV Instellingen scherminstellingen in de pc-modus te configureren. Plug & Play Taalkeuze : Nederlands Als u de functie Thuisbioscoop-pc instelt op Aan, kunt u de Tijd detailinstellingen net zo configureren als in de pc-modus Spelmodus : Uit Blauw scherm : Uit (wanneer de beeldmodus is ingesteld op Standaard of Film). Melodie : Uit 1 Druk op de toets MENU om het menu weer te geven.
Wat is Anynet+? (PS42Q91H/PS42Q92H/PS50Q91H/PS50Q92H) Anynet+ is een AV-netwerksysteem waarmee u dankzij een gebruiksvriendelijke AV-interface alle aangesloten apparaten kunt bedienen via het Anynet+-menu wanneer Samsung Electronics AVapparaten zijn aangesloten. Anynet+-apparaten aansluiten Het Anynet+-systeem ondersteunt alleen AV-apparaten die ondersteuning bieden voor Anynet+. Controleer of het AV-apparaat dat u wilt aansluiten op de tv, een Anynet+-markering bevat.
Anynet+ instellen De volgende instellingen zijn voor het gebruik van Anynet+-functies. De functie Anynet+ gebruiken 1 2 3 ➢ ➢ ➢ 3 P1 Tv weergeven Druk op de toets Anynet+. Druk op de toets ▲ of ▼ om Instellingen te selecteren en druk vervolgens op de toets ENTER. Druk op de toets ENTER om Anynet+ (HDMI-CEC) te selecteren en druk op de toets ENTER. Druk op de toets ▲ of ▼ om Aan te selecteren en druk op de toets ENTER. De functie Anynet+ (HDMI-CEC) wordt ingeschakeld.
Menu Anynet+ Het menu Anynet+ verandert overeenkomstig het type en de status van de Anynet+-apparaten die op de tv zijn aangesloten. Menu Anynet+ Tv weergeven Apparaat selecteren Opnemen Beschrijving Hiermee schakelt u van Anynet+ naar de tv-uitzendmodus. De tv maakt verbinding met het betreffende apparaat. Apparaatmenu Hiermee geeft u het menu van het aangesloten apparaat weer. Als bijvoorbeeld een dvd-recorder is aangesloten, wordt het titelmenu van de dvd-recorder weergegeven.
Luisteren via een ontvanger U kunt geluid beluisteren via een ontvanger in plaats van de luidsprekers van de tv. 1 Druk op de toets Anynet+. P1 Druk op de toets ▲ of ▼ om Ontvanger te selecteren en druk TV Tv weergeven vervolgens op de toets ENTER. Apparaat selecteren 2 Druk op de toets ◄ of ► om Aan te selecteren en druk op de Opnemen toets ENTER. Apparaatbediening U kunt nu het geluid via de ontvanger beluisteren. 3 Druk op de toets EXIT om het menu te verlaten.
Teletekstfunctie (afhankelijk van het model) De meeste televisiekanalen bieden tekstinformatiediensten via teletekst. Op de indexpagina van de teletekstdienst vindt u informatie over het gebruik van de dienst. Ook kunt u naar wens verschillende opties selecteren met de knoppen op de afstandsbediening. Voor een juiste weergave van teletekstinformatie is een stabiele kanaalontvangst vereist. Anders kan bepaalde informatie ontbreken of worden bepaalde pagina’s niet weergegeven.
De teletekstpagina’s zijn in zes categorieën verdeeld: Onderdeel A B C D E F Inhoud Geselecteerd paginanummer. Aanduiding zendstation. Huidig paginanummer of zoekindicaties. Datum en tijd. Tekst. Statusinformatie. FASTEXT-informatie. is vaak verdeeld over verschillende pagina’s ➢ Teletekstinformatie die achtereenvolgens worden weergegeven.
Specificaties voor de muurbevestigingskit (VESA) Monteer de muurbevestiging op een stevige, loodrechte muur. Neem bij installatie op andere plekken contact op met uw leverancier. Bij montage op een plafond of schuine muur kan het apparaat vallen en leiden tot persoonlijk letsel. Productgroep LCD-TV PDP-TV inch VESA Spec.
De afstandsbediening instellen (PS42Q91H/PS42Q92H/PS50Q91H/PS50Q92H) Nadat u de afstandsbediening correct hebt ingesteld, kunt u deze in vijf verschillende modi gebruiken: Tv, video, kabel, dvd of set-top box. Als u op de overeenkomstige toets op de afstandsbediening drukt, kunt u tussen deze modi schakelen en een apparaat naar keuze gebruiken. De afstandsbediening is mogelijk niet compatibel met alle dvd-spelers, videorecorders, aftakdozen en settopboxen.
De afstandsbediening instellen voor gebruik met uw dvd-speler 1 Schakel de dvd-speler uit. 2 Druk op de toets DVD op de afstandsbediening van de tv. 3 Druk op de toets SET op de afstandsbediening van de tv. 4 Voer met de cijfertoetsen op de afstandsbediening de drie cijfers in van de code voor uw merk dvd-speler (zie pagina 46 van deze handleiding). Voer alle drie de cijfers van de code in, ook al is het eerste cijfer een “0”. (Als er meer dan een code wordt vermeld, probeert u de eerste code.
Codes afstandsbediening VCR Merk SAMSUNG ADMIRAL AIWA AKAI AUDIO DYNAMICS BELL&HOWELL BROKSONIC CANDLE CANON CITIZEN COLORTYME CRAIG CURTIS MATHES DAEWOO DB DIMENSIA DYNATECH ELECTROHOME EMERSON FISHER FUNAI GENERAL ELECTRIC GO VIDEO LG(Goldstar) HARMAN KARDON HITACHI INSTANT REPLAY JC PENNEY JCL KENWOOD KLH LIOYD LOGIK LXI JVC MAGNAVOX MARANTZ MARTA KONIA ORION MEI MEMOREX MGA MIDLAND MINOLTA Code 000 001 002 003 004 005 077 078 079 020 025 004 027 032 007 026 018 022 002 003 006 008 015 055 021 056 002
AFTAKDOOS Merk SAMSUNG GI HAMLIN HITACHI JERROLD MACOM MAGNAVOX OAK PANASONIC PHILIPS PIONEER RCA REGAL Code 000 001 002 003 004 005 006 007 041 003 024 031 025 030 038 039 025 030 019 023 028 026 003 022 027 037 044 019 021 023 028 004 018 020 044 014 022 040 003 Merk REGENCY SA SCIENTIFIC ATLAN SPRUCER STARGATE 2000 SYLVANIA TEXSCAN TOCOM UNIVERSAL VIEWSTAR WARNER AMEX ZENITH Code 015 023 042 043 042 043 022 036 016 016 032 033 034 019 021 023 028 046 017 029 035 037 045 SAMSUNG SET-TOP BOX Product Gr
SAMSUNG DVD Product DVD DVDR BD Record VCR COMBO VCR Record DHR COMBO Code 000 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 Product Home Theater VCR COMBO HDD Record COMBO TWIN TRAY COMBO STB DVD COMBO DVD-ontvanger AV-ontvanger Code 014 015 016 017 018 019 020 021 DVD Merk ANAM AUDIOVOX AUDIOLOGIC ANABA APEX DIGITAL AIWA BROKSONIC BLAUPUNKT B&K CURTIS MATHES CYBER HOME CLARION CIRRUS CINEVISION DAEWOO DENON FARENHEIT FISHER GPX GO VIDEO GE GREENHILL HITACHI HITEKER HOYO HARMAN / KARDON IRT INTEG
De standaardvoet monteren (afhankelijk van het model) Bevestig het beeldscherm stevig op de standaardvoet met de zes schroeven om de standaardvoet aan het beeldscherm te bevestigen. (Het uiterlijk van het scherm kan afwijken van het scherm in de afbeelding.) Waarschuwing Bevestig de voet stevig aan de tv voordat u deze verplaatst, omdat de standaard kan vallen en ernstig letsel kan veroorzaken.
Specificaties De beschrijvingen en kenmerken in dit boekje zijn alleen bedoeld ter informatie en kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.
Correcte verwijdering van dit product (elektrische & elektronische afvalapparatuur) Dit merkteken op het product of het bijbehorende informatiemateriaal duidt erop dat het niet met ander huishoudelijk afval verwijderd moet worden aan het einde van zijn gebruiksduur.