Wireless Network Broadband Router Turbo-G WL-160/161/600 WPA-PSK Encryption Encryptiehandleiding 1
Bijlage B Uw WPA-PSK-encryptie instellen In dit gedeelte wordt beschreven hoe u WPA-PSK-encryptie kunt installeren op uw router en PC. B1. WPA-PSK-encryptie instellen op uw router Voer de stappen hieronder uit om op uw router WPA-PSK-encryptie in te stellen: 1. Open de router-interface (http://192.168.0.1) in uw webbrowser (bijvoorbeeld Internet Explorer of Mozilla Firefox). 2. Log in met de gebruikersnaam ‘admin’ en het wachtwoord ‘admin’. 3. Ga naar Wireless Settings > Security. 4.
B2. WPA-PSK-encryptie instellen op uw computer U moet op uw computer dezelfde instellingen als die van uw router gebruiken. U kunt uw computer configureren met het configuratiehulpprogramma van Windows voor Service Pack 2 of het Wireless-hulpprogramma van Sitecom, afhankelijk van welke draadloze netwerkkaart in uw computer is geïnstalleerd. Als uw computer gebruik maakt van het configuratiehulpprogramma van Windows voor Service Pack 1, moet u Windows upgraden naar Service Pack 2.
3. Voer in het tekstvak Netwerksleutel uw WPA-PSK-encryptiesleutel in. 4. Voer in het tekstvak Netwerksleutel bevestigen dezelfde code in. Opmerking: 5. De netwerksleutel moet exact dezelfde zijn als die in uw router. Klik op Verbinding maken. Windows moet nu gebruik maken van uw encryptie-instellingen en verbinding maken met uw netwerk.Als u bij deze stappen problemen ondervindt met het configureren van Windows, voer dan de stappen uit onder Windows XP/SP1.
B2.2 WPA-PSK instellen met het Wireless-hulpprogramma van Sitecom 1. Dubbelklik op het pictogram van het Wireless-hulpprogramma van Sitecom. 2. Klik op Profile Settings, selecteer uw netwerkprofiel en klik op Edit. 3. Klik driemaal op Next. 4. Selecteer ’WPA-PSK’ (1) bij ‘Authentication Mode’, en selecteer ‘TKIP’ (2) bij ‘Encryption Mode’. 5. Voer in het tekstvak Network Key 6.