Form No. 3374-170 Rev B Nivelleerset voor Ultra Sonic Boom™ MultiPro® Gazonspuitmachines 2010 en later en Workman® 200 spuitsysteem Modelnr.: 41218—Serienr.: 312000001 en hoger Installatie-instructies Dit werktuig houdt een contante afstand vanaf de doppen van de spuitboom tot de grond tijdens het spuiten op oneffen terrein en is bedoeld voor gebruik door professionele bestuurders in commerciële toepassingen. De machine is met name ontworpen voor het spuiten van golfbanen, parken en sportvelden.
Installatie Losse onderdelen Gebruik onderstaande lijst om te controleren of alle onderdelen zijn geleverd. Procedure 1 2 3 4 Hoeveelheid Omschrijving Gebruik Geen onderdelen vereist – Maak de machine gebruiksklaar. Geen onderdelen vereist – Verwijder de harde stops.
Procedure 5 6 7 8 Hoeveelheid Omschrijving Montageplaat Relais Bout (1/4 x 5/8 inch) Borgring (1/4 inch) Moer (1/4 inch) Kabelboom Schroef (nr. 10) Moer (nr.
wordt gemonteerd. De harde stops bevinden zich in de middelste spuitboom van de gekooide spuitbomen. U kunt de stops zien als de spuitbomen omhoog staan in de transportstand. Als uw machine niet beschikt over harde stops, naar de volgende procedure over. 3 De sensorapparatuur monteren 1. Breng de spuitbomen omhoog in de transportstand en verwijder het contactsleuteltje. 2.
4 4. Steek de bouten door de openingen van de gelaste buizen, de hengsels en de banden (Figuur 4). 3 1 2 G017128 3 Figuur 2 Alleen voor onbedekte spuitbomen 1. Hengsel (2) 3. Lagers (8) 2. Hoekband (2) 4. Bovenste band Figuur 4 Montage voor bedekte spuitboom getoond 3 1. Zeskantbout 2. Platte ring 4. Veren 5. Borgmoeren (5/16 inch) 3. Opening gelaste buis 2 5. Breng een platte ring aan op het uitstekende uiteinde van elke bout. 6. Breng een veer aan op het uiteinde van elke bout (Figuur 4).
4 De sonische spuitboomsensoren monteren 2 Benodigde onderdelen voor deze stap: 2 Sonische spuitboomsensor 2 Beugel G017148 1 Figuur 6 Achteraanzicht 2 Programmeerplug 2 Deksel sensor 2 Behuizing onderste sensor 2 Dopbuisje 2 Beschermbeugel van de sensor 2 Sensorkabel (4 m) 4 Grote moer 6 U-bout 8 Borgmoer (1/4 inch) 8 Bout (5/16 x 3/4 inch) 4 Bout (5/16 x 1-1/4 inch) 12 Borgmoer (5/16 inch) 12 Kabelklemband 1. Montagebeugel (2) 2. Borgmoer (1/4 inch) (12) 2.
1 2 6 3 4 3 5 G017150 7 8 2 1 Figuur 8 Alleen voor een bedekte spuitboom 1. Beschermbeugel van de sensor 2. Hengsel (van bevestigingsmateriaal van sensor) G017151 Figuur 10 Configuratie voor onbedekte spuitboom getoond 1. Kap 5. Dopbuisje 2. Sensor 6. Bouten (5/16 x 1-1/4 inch) 3. Grote moer 7. Borgmoeren (5/16 inch) 4. Behuizing onderste sensor 8. Gemonteerde sensor G017157 5. Plaats de instelplug op de sensor (Figuur 11).
5 De elektronische bedieningsmodule monteren Benodigde onderdelen voor deze stap: Figuur 11 1. Zijdelingse T 3. Inkeping 2. Pijlen uitgelijnd 4. Sensor 6. Plaats de sensor in de onderste sensorbehuizing en maak hem vast met 2 meegeleverde moeren (Figuur 10). Opmerking: Gooi de borgringen die bij de sensors geleverd werden weg. 7. Plaats het dopbuisje en het deksel (Figuur 10).
2 3 5. Koppel de kabels van de regelaar aan op de ECU. 4 1 6. Bevestig de montageplaat aan het frame van de machine, onder het dashboard. 5 A. Voor de Multi-Pro 1200 en 1250: Bevestig de montageplaat met behulp van 2 bouten (5/16 x 3/4 inch), 2 borgmoeren (5/16 inch) en 2 platte ringen zoals getoond in Figuur 14. 8 3 4 5 2 1 G018924 6 9 7 Figuur 12 1. Relais 6. Moer (nr. 10) 2. Moer (1/4 inch) G016082 Figuur 14 Frame onder het dashboard 7. Schroef (nr. 10) 3. Borgring (1/4 inch) 8.
6 7 Indicatielampje monteren De bedieningselementen monteren Benodigde onderdelen voor deze stap: 1 Sticker 94-8582 1 Lampje Benodigde onderdelen voor deze stap: 1 Tuimelschakelaar 6 Kabelklembanden Procedure 1 Indicatielampje (uitsluitend Workman 200) 1. Breng sticker 94-8582 aan op het gat voor het lampje in het dashboard (Figuur 16). 1 Pakkingsring (uitsluitend Workman 200) De bedieningselementen monteren op een Multi Pro 1200 of 1250 gazonspuitmachine 2 1 De schakelaars monteren 1.
De bedrading op de zekeringhouder aansluiten 1. Leid de tak van de kabelboom van de sonische spuitboom met de kleine vorkstekker en een ring- of vorkpool in de bak onder de stoel en naar het gebied met de zekeringen. 2. Til de stoel op om bij het zekeringencompartiment te komen en zoek de hulpsolenoïde en het aardaansluitingenblok. 3. Sluit de aardingsring op de zwarte draad aan op het aardaansluitingenblok (Figuur 19). Figuur 18 Multi Pro 1250 1. Plug 3. Inkeping (aan achterzijde) 2. Schakelaar 4.
Bediening monteren op een Workman spuitsysteem De schakelaars monteren 1. Verwijder de bevestigingen waarmee het voorste deksel bevestigd is aan de behuizing van het bedieningspaneel om bij de interne onderdelen te kunnen. Opmerking: Bewaar alle bevestigingsmaterialen. 2. Boor een gat van 13 mm in het bedieningspaneel voor het indicatorlampje (Figuur 20). 1 1 2 Figuur 21 G016286 3 Figuur 20 1. Schroef 3. Geboorde opening met diameter van 12,7 mm 2. Sluitingen 3.
4. Bevestig de pakkingsringen aan de basis van het bedieningspaneel in plaats van de pakkingsring die u eerder hebt verwijderd. 5. Sluit de connectors aangeduid met 'liftschakelaar linkerspuitboom' en 'liftschakelaar rechterspuitboom' aan op de overeenkomende schakelaars op het bedieningspaneel. 6. Sluit de connector aangeduid met sonische spuitboomschakelaar aan op de sonische spuitboomschakelaar. 7. Sluit het indicatielampje aan op de kabelboom met behulp van twee vorkstekkers. 8.
3. Verwijder de korte verlengingsdraad van de rode draad en sluit de zwarte stekker aan op de aansluiting in de zekeringhouder. 2. Laat de spuitbomen naar de horizontale stand zakken. Raadpleeg de Gebruikershandleiding voor informatie over het horizontaal richten van de spuitbomen met behulp van de bedieningselementen. 4. Zoek de lange tak die uit het midden van de kabelboom komt met de positieve ringconnector. 3. Draai het contactsleuteltje op Uit. 5.
Gebruiksaanwijzing de sensor ontvangen), zal de spuitboom gedurende enkele seconden omhoog komen en dan stoppen. Het licht op de schakelaar (op het dashboard) gaat traag aan en uit, wat erop wijst dat één van de spuitbomen gestopt is. Bovendien zal het controlelampje op de armsteun flikkeren om erop te wijzen dat er een fout is. De bedieningselementen gebruiken De schakelaar voor de sonische spuitbomen bevindt zich op het dashboard en heeft 2 instellingen: automatisch en manueel.
Onderhoud Reinigen Reinig de sensoren regelmatig met een vochtige doek. Vervang een sensor als hij beschadigd of overmatig vuil is. Belangrijk: Spuit geen water op of in de richting van de sensoren. Zelfs water onder weinig druk kan de sensor beschadigen. Dek de sensoren altijd volledig af voordat u het spuitsysteem reinigt.
Problemen, oorzaak en remedie Opmerking: Raadpleeg de onderhoudshandleiding voor meer diagnostische informatie. Elektrische schema's van production vindt u op www.Toro.com. Probleem Mogelijke oorzaak Remedie Storing aan één of beide spuitbomen; het lampje is uit. 1. Doorgebrande zekering. 1. Zekering vervangen. 2. Het lampje is doorgebrand. 3. De elektronische bediening of bedrading is beschadigd. 2. Lampje vervangen. 3. Neem contact op met een erkende Toro dealer.
Opmerkingen: 18
Opmerkingen: 19
De Toro Total Coverage-garantie Beperkte garantie Voorwaarden en producten waarvoor de garantie geldt De Toro Company en de hieraan gelieerde onderneming, Toro Warranty Company, bieden krachtens een overeenkomst tussen beide ondernemingen gezamenlijk de garantie dat uw Toro-product (hierna: het 'product') gedurende twee jaar of 1500 bedrijfsuren* vrij van materiaalgebreken of fabricagefouten is, met dien verstande dat hierbij de kortste periode moet worden aangehouden.