Aparatūras uzziņu rokasgrāmata HP ProDesk 600 G3 SFF biznesa dators
© Copyright 2016 HP Development Company, L.P. Windows ir Microsoft Corporation reģistrēta preču zīme vai preču zīme Amerikas Savienotajās Valstīs un/vai citās valstīs. Šeit ietverto informāciju var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma. Vienīgās HP produktu un pakalpojumu garantijas ir izklāstītas šiem produktiem un pakalpojumiem pievienotajos garantijas paziņojumos. Nekas no šeit minētā nav interpretējams kā papildu garantija.
Par šo grāmatu Šī rokasgrāmata nodrošina pamata informāciju HP ProDesk biznesa personālo datoru jaunināšanai. BRĪDINĀJUMS! Norāda uz bīstamu situāciju, kas, ja to nenovērš, varētu izraisīt nāvi vai nopietnu ievainojumu. UZMANĪBU! Norāda uz bīstamu situāciju, kas, ja to nenovērš, varētu izraisīt nelielu vai mērenu bojājumu. SVARĪGI! Norāda uz informāciju, kas tiek uzskatīta par svarīgu, bet nav saistīta ar bīstamību (piemēram, ziņojumi, kas attiecas uz ierīces bojājumu).
iv Par šo grāmatu
Saturs 1 Izstrādājuma iespējas .................................................................................................................................... 1 Standarta konfigurācijas iespējas ......................................................................................................................... 1 Priekšējā paneļa komponenti ................................................................................................................................
B pielikums. Elektrostatiskā izlāde .................................................................................................................. 43 Elektrostatisko bojājumu novēršana .................................................................................................................. 43 Iezemēšanas metodes ......................................................................................................................................... 43 C pielikums.
1 Izstrādājuma iespējas Standarta konfigurācijas iespējas Līdzekļi var atšķirties atkarībā no datora modeļa. Lai saņemtu palīdzību un uzzinātu vairāk par jūsu datora modeļa aparatūru un tajā instalēto programmatūru, palaidiet utilītu HP Support Assistant. PIEZĪME. Šo datora modeli var izmantot torņa vai galddatora orientācijā.
Priekšējā paneļa komponenti Diskdziņu konfigurācija var atšķirties atkarībā no modeļa. Dažiem modeļiem ir priekšējais panelis kas nosedz optiskā diskdziņa nodalījumu. Priekšējā paneļa komponenti 1 Plānais optiskais diskdzinis (papildaprīkojums) 6 USB 2.0 ports ar HP Sleep and Charge 2 SD karšu lasītājs (papildaprīkojums) 7 Audio izejas (austiņu)/audio ieejas (mikrofona) kombinētā ligzda 3 C tipa USB uzlādes ports 8 Cietā diska aktivitātes indikators 4 USB 3.
Aizmugurējā paneļa komponenti Informāciju par aizmugurējiem komponentiem sistēmās ar vPro un sistēmās, kurām nav vPro, skatiet tālāk norādītajos attēlos un tabulās. vPro sistēmas Aizmugurējā paneļa komponenti 1 Audio ievades ligzda 5 Papildu ports 2 RJ-45 (tīkla) spraudnis 6 USB 2.0 porti (2) 3 Audio izejas kontaktligzda audioierīcēm ar atsevišķu barošanu 7 USB 3.x porti (4) 4 DisplayPort monitora savienotāji (2) 8 Strāvas vada savienotājs PIEZĪME.
Sistēmas bez vPro Aizmugurējā paneļa komponenti 1 Audio ievades ligzda 5 Papildu ports 2 RJ-45 (tīkla) spraudnis 6 USB 2.0 porti (4) 3 Audio izejas kontaktligzda audioierīcēm ar atsevišķu barošanu 7 USB 3.x porti (2) 4 DisplayPort monitora savienotāji (2) 8 Strāvas vada savienotājs PIEZĪME. Jūsu modelim var būt papildu porti, kas pieejami no HP.
2 Aparatūras jauninājumi Apkalpojamības iespējas Datorā ir iekļauti līdzekļi, kas atvieglo tā jaunināšanu un apkopi. Dažām šajā nodaļā aprakstītajām uzstādīšanas procedūrām ir nepieciešams Torx T15 vai plakanais skrūvgriezis. Brīdinājumi un ieteikumi Pirms jaunināšanas noteikti rūpīgi izlasiet attiecīgās instrukcijas, ieteikumus un brīdinājumus, kas sniegti šajā rokasgrāmatā.
Datora piekļuves paneļa noņemšana Lai piekļūtu iekšējiem komponentiem, vispirms ir jānoņem piekļuves panelis. 1. Noņemiet vai atbrīvojiet visas drošības ierīces, kas neļauj atvērt datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 4. Atvienojiet maiņstrāvas vadu no maiņstrāvas kontaktligzdas un atvienojiet visas ārējās ierīces.
Datora piekļuves paneļa uzlikšana Pārliecinieties, vai piekļuves paneļa atbrīvošanas svira ir fiksēta vietā, un pēc tam uzlieciet piekļuves paneli uz datora (1) un pabīdiet paneli uz priekšu (2). Atbrīvošanas svira automātiski pārvietosies atpakaļ pa kreisi un nostiprinās piekļuves paneli.
Priekšējā paneļa noņemšana 1. Noņemiet vai atbrīvojiet visas drošības ierīces, kas neļauj atvērt datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 4. Atvienojiet maiņstrāvas vadu no maiņstrāvas kontaktligzdas un atvienojiet visas ārējās ierīces.
Plānā optiskā diskdziņa priekšējā paneļa ieliktņa noņemšana Dažiem modeļiem ir paneļa ieliktnis, kas nosedz optiskā diskdziņa nodalījumu. Pirms optiskā diska uzstādīšanas noņemiet paneļa ieliktni. Lai noņemtu paneļa ieliktni: 1. Noņemiet piekļuves paneli un priekšējo paneli. 2. Tad iespiediet uz iekšu izcilni ieliktņa (1) kreisajā pusē un pēc tam pagrieziet ieliktni virzienā prom no priekšējā paneļa (2).
Papildu priekšējā paneļa putekļu filtra noņemšana un uzstādīšana Daži modeļi ir ar priekšējā paneļa putekļu filtru. Putekļu filtrs ir periodiski jāiztīra, lai uz filtra sakrājušies putekļi nekavētu gaisa plūsmu caur datoru. PIEZĪME. Priekšējā paneļa putekļu filtru varat iegādāties no HP. Lai noņemtu, notīrītu un nomainītu putekļu filtru: 1. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 2.
5. Lai nomainītu putekļu filtru, stingri uzspiediet filtru uz priekšējā paneļa tālāk parādītajās izciļņu atrašanās vietās. 6. Pievienojiet atpakaļ strāvas vadu un ārējās ierīces un pēc tam ieslēdziet datoru.
Datora orientācijas maiņa no galddatora uz torņa orientāciju Mazās formas faktora datoru var lietot torņa orientācijā ar torņa tipa statīvu, ko var atsevišķi iegādāties no HP. PIEZĪME. Lai datoru nostabilizētu torņa orientācijā, HP iesaka izmantot papildu torņa statīvu. 1. Noņemiet/atvienojiet visas drošības ierīces, kas neļauj pārvietot datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3.
Sistēmas plates savienojumi Lai identificētu jūsu modeļa sistēmas plates savienojumus, skatiet zemāk redzamos attēlus un tabulas.
Sistēmas atmiņas jaunināšana Dators ir aprīkots ar divkārša datu ātruma 4 sinhronās dinamiskās brīvpiekļuves atmiņas (DDR4-SDRAM) divrindu atmiņas moduļiem (DIMM). Sistēmas plates atmiņas ligzdas ir vismaz vienā iepriekš instalētā atmiņas modulī. Lai sasniegtu maksimālo iespējamo atmiņas apjomu, sistēmas platei var pievienot līdz 64 GB atmiņas, kas konfigurēta augstas veiktspējas divkanālu režīmā.
SVARĪGI! Pirms atmiņas moduļu pievienošanas vai noņemšanas ir jāatvieno strāvas vads un jāpagaida apmēram 30 sekundes, līdz sistēmā vairs nav strāva. Neatkarīgi no ieslēgšanas stāvokļa atmiņas moduļiem vienmēr tiek pievadīts spriegums, kamēr vien dators ir pievienots strādājošai maiņstrāvas kontaktligzdai. Pievienojot vai noņemot moduļus, kamēr sistēmā ir spriegums, var izraisīt nelabojamus atmiņas moduļu vai sistēmas plates bojājumus. Atmiņas moduļu ligzdām ir apzeltīti metāla kontakti.
9. Izņemiet diskdziņa ietvaru. Piespiediet atbrīvošanas sviru virzienā uz iekšu ietvara kreisajā pusē (1), paceliet ietvara kreiso pusi uz augšu (2) un pēc tam izbīdiet ietvara kreiso pusi no korpusa (3). 10. Atveriet abus atmiņas moduļa ligzdas fiksatorus (1), pēc tam ievietojiet atmiņas moduli ligzdā (2). Iespiediet moduli ligzdā un pārliecinieties, vai modulis ir pilnībā ievietots un atrodas vietā. Fiksatoriem jābūt slēgtā stāvoklī (3). PIEZĪME. Atmiņas moduli var uzstādīt tikai vienā veidā.
12. Ielieciet atpakaļ diskdziņa ietvaru. Iebīdiet diskdziņa ietvara labajā pusē esošos izciļņus slotos uz datora korpusa (1) un pēc tam spiediet diskdziņa ietvara kreiso pusi uz leju iekšā korpusā (2). 13. Atkal pievienojiet strāvas un datu kabeļus visiem diskdziņa ietvarā esošajiem diskdziņiem. 14. Uzlieciet atpakaļ priekšējo paneli. 15. Uzlieciet atpakaļ datora piekļuves paneli. 16. Ja dators atradās statīvā, nomainiet statīvu. 17.
Paplašināšanas kartes noņemšana vai uzstādīšana Datorā ir trīs PCI Express x4 paplašināšanas ligzdas un viena PCI Express x16 paplašināšanas ligzda. PIEZĪME. PCI Express ligzdas atbalsta tikai zemprofila kartes. PCI Express x16 ligzdā var uzstādīt PCI Express x1, x4, x8 vai x16 paplašināšanas karti. Duālās grafikas karšu konfigurācijām pirmā (primārā) karte ir jāuzstāda PCI Express x16 ligzdā. Lai noņemtu, nomainītu vai pievienotu paplašināšanas karti: 1.
b. Ja izņemat PCI Express x4 karti, turiet karti aiz abiem galiem un uzmanīgi kustiniet uz priekšu un atpakaļ, līdz savienotāji ir pilnīgi izvilkti no ligzdas. Paceliet karti taisni uz augšu (1) un pēc tam virzienā prom no korpusa iekšpuses (2), lai izņemtu. Nesaskrāpējiet karti pret citiem detaļām.
c. Ja izņemat PCI Express x16 karti, pavelciet paplašināšanas ligzdas aizmugurē esošo fiksatora kājiņu prom no kartes (1) un uzmanīgi kustiniet karti uz priekšu un atpakaļ, līdz savienotāji ir pilnīgi izvilkti no ligzdas. Paceliet karti taisni uz augšu (2) un pēc tam virzienā prom no korpusa iekšpuses (3), lai izņemtu. Nesaskrāpējiet karti pret citiem detaļām. 10. Glabājiet izņemto karti antistatiskā iepakojumā. 11.
13. Pagrieziet slota pārsega fiksatoru atpakaļ vietā, lai nostiprinātu paplašināšanas karti. 14. Ja nepieciešams, uzstādītajai kartei pievienojiet ārējos kabeļus. Ja nepieciešams, pievienojiet sistēmas platei iekšējos kabeļus. 15. Uzlieciet atpakaļ datora piekļuves paneli. 16. Ja dators atradās statīvā, nomainiet statīvu. 17. Pievienojiet atpakaļ strāvas vadu un ārējās ierīces un pēc tam ieslēdziet datoru. 18. Saslēdziet visas drošības ierīces, kas tika atbrīvotas, noņemot augšējo paneli. 19.
Disku noņemšana un uzstādīšana Uzstādot diskdziņus, ievērojiet šos norādījumus: ● Primārajam seriālajam ATA (SATA) cietajam diskam jābūt pievienotam pie tumši zilā primārā SATA savienotāja uz sistēmas plates, kas marķēts kā SATA0. ● Pievienojiet optisko diskdzini pie sistēmas plates gaišzilā SATA savienotāja, kas marķēts kā SATA1.
9,5 mm plānā optiskā diskdziņa izņemšana 1. Noņemiet vai atbrīvojiet visas drošības ierīces, kas neļauj atvērt datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 4. Atvienojiet maiņstrāvas vadu no maiņstrāvas kontaktligzdas un atvienojiet visas ārējās ierīces.
8. 24 Pabīdiet diskdziņa (1) centra virzienā zaļo atbrīvošanas sviru, kas ir diskdziņa aizmugures labajā pusē, pēc tam bīdiet diskdzini uz priekšu un laukā no nodalījuma (2). 2. nodaļa.
9,5 mm plānā optiskā diskdziņa uzstādīšana 1. Noņemiet vai atbrīvojiet visas drošības ierīces, kas neļauj atvērt datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 4. Atvienojiet maiņstrāvas vadu no maiņstrāvas kontaktligzdas un atvienojiet visas ārējās ierīces.
9. Caur priekšējo paneli iebīdiet optisko diskdzini līdz galam iekšā nodalījumā (1) tā, lai diskdziņa aizmugurē esošais fiksators fiksējas vietā (2). 10. Pievienojiet strāvas kabeli (1) un datu kabeli (2) diskdziņa aizmugurē. 11. Pievienojiet datu kabeļa otru galu pie gaišzilā SATA savienotāja uz sistēmas plates, kas marķēts kā SATA1. PIEZĪME. Sistēmas plates diskdziņa savienojumu attēlu skatiet Sistēmas plates savienojumi 13. lpp.. 12. Uzlieciet priekšējo paneli, ja tas ir noņemts. 13.
3,5 collu cietā diska noņemšana un uzstādīšana PIEZĪME. Pirms vecā cietā diska noņemšanas pārliecinieties, vai ir izveidotas datu dublējumkopijas, lai datus varētu pārsūtīt uz jauno cieto disku. 1. Noņemiet vai atbrīvojiet visas drošības ierīces, kas neļauj atvērt datoru. 2. Izņemiet no datora visus noņemamos datu nesējus, piemēram, kompaktdiskus vai USB zibatmiņas. 3. Izslēdziet datoru pareizi, izmantojot operētājsistēmu, pēc tam izslēdziet visas ārējās ierīces. 4.
8. Velciet uz ārpusi atbrīvošanas sviru blakus cietā diska aizmugurei (1). Velkot ārā atbrīvošanas sviru, bīdiet disku uz priekšu, līdz tas apstājas, pēc tam paceliet disku uz augšu un izceliet no nodalījuma (2). 9. Ievietojiet montāžas skrūves cietā diska sānos, izmantojot standarta 6-32 sudraba un zilas krāsas montāžas skrūves. PIEZĪME. Nomainot 3,5 collu cieto disku, no vecā cietā diska jāizskrūvē montāžas skrūves un jāieskrūvē tās jaunajā cietajā diskā.
— Nostipriniet disku pie nodalījuma adaptera balsteņa, caur balsteņa apakšu ievietojot diskā četras melnas M3 adaptera balsteņa skrūves.
— Ievietojiet adaptera balstenī četras sudraba krāsas un zilas krāsas 6-32 montāžas skrūves (divas katrā balsteņa pusē). 10. Novietojiet montāžas skrūves iepretim korpusa diskdziņa ietvara slotiem, iespiediet cieto disku nodalījumā un pēc tam bīdiet to atpakaļ, līdz tas apstājas un fiksējas vietā. 30 2. nodaļa.
11. Pievienojiet datu kabeli (1) un strāvas vadu (2) cietā diska aizmugurē. PIEZĪME. Lai izvairītos no jebkādām cietā diskdziņa veiktspējas problēmām, primārā cietā diska datu kabelis jāpievieno pie tā tumši zilā savienotāja uz sistēmas plates, kas marķēts kā SATA0 savienotājs. 12. Uzlieciet atpakaļ datora piekļuves paneli. 13. Ja dators atradās statīvā, nomainiet statīvu. 14. Pievienojiet atpakaļ strāvas vadu un ārējās ierīces un pēc tam ieslēdziet datoru. 15.
9. Izņemiet diskdziņa ietvaru. Piespiediet atbrīvošanas sviru virzienā uz iekšu ietvara kreisajā pusē (1), paceliet ietvara kreiso pusi uz augšu (2) un pēc tam izbīdiet ietvara kreiso pusi no korpusa (3). 10. Lai izņemtu M.2 SSD karti, izskrūvējiet skrūvi, kas nostiprina karti (1), paceliet uz augšu kartes galu (2) un pēc tam izbīdiet karti no sistēmas plates savienotāja (3). 32 2. nodaļa.
11. Lai uzstādītu M.2 SSD karti, iebīdiet kartes kontaktus sistēmas plates savienotājā, turot ierīci aptuveni 30° leņķī (1). Nospiediet kartes otru galu uz leju (2) un pēc tam nostipriniet karti ar skrūvi (3). 12. Ielieciet atpakaļ diskdziņa ietvaru. Iebīdiet diskdziņa ietvara labajā pusē esošos izciļņus slotos uz datora korpusa (1) un pēc tam spiediet diskdziņa ietvara kreiso pusi uz leju iekšā korpusā (2). 13. Atkal pievienojiet strāvas un datu kabeļus visiem diskdziņa ietvarā esošajiem diskdziņiem. 14.
Drošības slēdzenes uzstādīšana Drošības slēdzenes, kas redzamas zemāk un nākamajās lapās, var izmantot datora aizsardzībai. Kabeļa slēdzene Piekaramā slēdzene 34 2. nodaļa.
HP biznesa datora drošības slēdzene V2 HP datora drošības slēdzene V2 ir izstrādāta, lai nostiprinātu visas ierīces pie darbstacijas. 1. Piestipriniet drošības kabeļa fiksatoru galdam, izmantojot attiecīgajos apstākļos piemērotas skrūves (skrūves nav ietvertas komplektā) (1), un pēc tam uzlieciet un nofiksējiet pārsegu uz kabeļa fiksatora pamatnes (2). 2. Aplieciet drošības kabeli apkārt stacionāram priekšmetam.
36 3. Izbīdiet drošības kabeli caur drošības kabeļa fiksatoru. 4. Atverot pavelciet uz abām pusēm monitora slēdzenes abas šķērveidīgās kājiņas un ievietojiet atslēgu drošības slotā (1) monitora aizmugurē; aizveriet šķērveidīgās kājiņas, lai fiksētu slēdzeni vietā (2) un pēc tam izbīdiet kabeļa vadotni caur monitora slēdzenes centru (3). 2. nodaļa.
5. Izbīdiet drošības kabeli caur drošības vadotni, kas uzstādīta uz monitora. 6. Pievienojiet piederumu kabeļa stiprinājumu galdam, izmantojot attiecīgajiem apstākļiem piemērotu skrūvi (skrūve nav ietverta komplektā) (1), un pēc tam ievietojiet piederumu kabeļus fiksatora pamatnē (2).
38 7. Izbīdiet drošības kabeli caur piederumu kabeļu fiksatora caurumiem. 8. Pieskrūvējiet aizslēgu pie šasijas, izmantojot komplektā esošo skrūvi. 2. nodaļa.
9. Ievietojiet drošības kabeļa spraudņa galu slēdzenē (1) un nospiediet pogu (2), lai aizslēgtu slēdzeni. Lai atslēgtu slēdzeni, izmantojiet komplektā ietverto atslēgu. 10. Pēc visu darbības izpildes visas darbstacijas tuvumā esošās ierīces būs nostiprinātas.
A Baterijas nomaiņa Datora komplektācijā iekļautā baterija nodrošina strāvu reāllaika pulkstenim. Ievietojot jaunu bateriju, lietojiet tieši tādu bateriju, kāda bija sākotnēji uzstādīta datorā. Datora komplektācijā iekļauta 3 voltu litija baterija monētas formā. BRĪDINĀJUMS! Datorā ir iekšēja litija mangāna dioksīda baterija. Nepareizi rīkojoties ar bateriju, pastāv aizdegšanās un apdegumu gūšanas risks. Lai samazinātu personisko traumu gūšanas risku: Nemēģiniet uzlādēt bateriju.
b. Iebīdiet jauno bateriju vietā ar pozitīvā pola pusi uz augšu. Baterijas turētājs automātiski nostiprina bateriju pareizā pozīcijā. 2. tips a. Lai bateriju atbrīvotu no tās turētāja, saspiediet metāla skavu, kas sniedzas virs baterijas malas. Kad baterija izlec ārā, izņemiet to (1). b. Lai ievietotu jauno bateriju, pabīdiet jaunās baterijas apmali zem turētāja malas ar pozitīvo pusi uz augšu. Spiediet otru apmali uz leju, līdz skava fiksē otru baterijas malu (2). 3. tips a.
b. Ievietojiet jauno bateriju un novietojiet skavu atpakaļ sākotnējā pozīcijā. PIEZĪME. 9. Kad baterija ir nomainīta, pabeidziet šo procedūru, rīkojoties šādi: Uzlieciet atpakaļ datora piekļuves paneli. 10. Ja dators atradās statīvā, nomainiet statīvu. 11. Pievienojiet atpakaļ strāvas vadu un ārējās ierīces un pēc tam ieslēdziet datoru. 12. No jauna iestatiet datumu un laiku, paroli un visus īpašos sistēmas iestatījumus, izmantojot utilītu Computer Setup (Datora iestatīšana). 13.
B Elektrostatiskā izlāde Statiskās elektrības izlāde no pirkstiem vai citiem vadītājiem var sabojāt sistēmas plates vai citas ierīces, kas ir jutīgas pret statisko elektrību. Šāda veida bojājums var samazināt ierīces paredzamo kalpošanas laiku. Elektrostatisko bojājumu novēršana Lai nepieļautu elektrostatiskos bojājumus, ievērojiet šādus piesardzības pasākumus: ● Izvairieties no tiešas saskares ar izstrādājumiem, transportējot un glabājot tos antistatiskos konteineros.
C Datora izmantošanas norādījumi, regulāri apkopes darbi un sagatavošana transportēšanai Datora izmantošanas norādījumi un regulāri apkopes darbi Ievērojiet šos norādījumus, lai pareizi uzstādītu un apkoptu datoru un monitoru: 44 ● Neturiet datoru mitrumā, tiešā saules gaismā, nepakļaujiet to lielam karstumam vai aukstumam. ● Lietojiet datoru uz izturīgas un līdzenas virsmas.
Piesardzības pasākumi, kas jāievēro, strādājot ar optisko diskdzini Tīrot vai darbinot optisko diskdzini, noteikti ievērojiet šos norādījumus. Darbība ● Nekustiniet diskdzini tā darbības laikā. Tas var izraisīt darbības traucējumus, nolasot informāciju. ● Nepakļaujiet diskdzini pēkšņām temperatūras izmaiņām, jo diskdziņa iekšpusē var izveidoties kondensāts. Ja diskdzinis ir ieslēgts un pēkšņi mainās temperatūra, nogaidiet vismaz vienu stundu, pirms pārtraucat strāvas padevi.
D Pieejamība HP izstrādā, ražo un piedāvā tādus produktus un pakalpojumus, ko var izmantot ikviens, tostarp cilvēki ar invaliditāti, — vai nu atsevišķi, vai arī kopā ar atbilstošām palīgierīcēm. Atbalstītās palīgtehnoloģijas HP produkti atbalsta plašu operētājsistēmas palīgtehnoloģiju klāstu un var tikt konfigurēti, lai darbotos ar papildu palīgtehnoloģijām. Izmantojiet ierīces meklēšanas funkciju, lai atrastu papildinformāciju par palīdzības līdzekļiem. PIEZĪME.
Alfabētiskais rādītājs A aizmugurējā paneļa komponenti aizslēgi HP biznesa datora drošības slēdzene 35 kabeļa slēdzene 34 piekaramā slēdzene 34 atmiņa ligzdu aizpildīšana 14 uzstādīšana 14 B baterijas nomaiņa 3 M M.2 SSD karte noņemšana 31 uzstādīšana 31 datora sānu panelis 7 diskdziņu kabeļi 22 M.